18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radio Maryja o WOŚP

Centurion • 2010-01-13, 12:54
"A jak jest ten Owsiak to on się nigdy nie rozliczał...
Co on z resztą pieniędzy robi"


vectroos

2010-01-13, 13:07
Boże drogi wybij wszystkie mohery! ;|

BueR_MadasS

2010-01-13, 13:08
już łatwiej mi przychodzi oglądać hity z działu 'fekalia' tu wytrzymałem aż minutę
cóż za wczesna godzina by się denerwować tym bardziej że stres mi szkodzi na już i tak wątpliwej urodzie

statystyczny słuchacz radia ma ryja (beret na głowie i małpi rozum)


Virtuocity

2010-01-13, 13:13
Ludzie... Takie rzeczy o tej porze? Witki mi opadły już na resztę dnia... I teraz było by się zastanowić za co w tym przypadku stawiamy piwo- jeżeli się zgadzamy z tym puchem marnym, czy też że to jest śmieszne? Mnie to nagranie rozbroiło...

mattemattic

2010-01-13, 13:15
jakie proszę księdza? tylko u nas w polsce wszyscy muszą do siebie mówić na pan/pani, co to k*** królestwo?!

Grace

2010-01-13, 13:17
Nawet jeśli Owsiak kupiłby z tej kasy jedną karetkę to wolę mu płacić na to niż dyrektorowi na nowego maybacha.

~tip.top

2010-01-13, 13:20
pie**ola ze glowa boli... te za ciasne mohery uciskaja im mozgi i nie potrafia samodzielnie myslec;/ szerza tylko te glupoty co im rydzyk to tych tempych lbow nawciskal;/ dramat :homer:

AL...........ON

2010-01-13, 13:20
Czemu na rydzyka nie było jeszcze skutecznego zamachu?

fr00st

2010-01-13, 13:21
ci ludzie sa pie**olnieci... wiedz o woodstoku tyle co widzieli w telewizji trwam, o ile mozna nazwac to telewizja, a wypowiadaja sie na takie tamaty, do tego obrazajac Owsiaka... sama swiadomosc istnienia takich ludzi nie pozwala mi spokojnie zyc...

wi...........er

2010-01-13, 13:22
"[...]Owsiak jest kreowany przez media[...]" w takim razie ciekawi mnie co wykreowało ich zdanie na temat Woodstock i WOŚP

~tip.top

2010-01-13, 13:23
a swoja droga to ojciec dyrektor powinien dostac nobla z fizyki! za poruszenie falami radiomymi ciemnej masy :glowawmur:

szullecc

2010-01-13, 13:25
A czy te ch*je j***ne rozliczają się z kasy którą dostają. Pamiętam kiedyś czekałem na kumpla o 1 w nocy i były rozmowy niedokończone. I było coś że okradli księdza, i ksiądz mowa "No i co ukradli Volkswagena Polo z 2001 r. przecież to złom i grat jest po co to komu". Ja osobiście jeżdżę Toledo z 91 i długo mnie nie będzie stać na lepszy a dla nich to złom, złomem moje toledo można nazwać które i tak kocham ;)

Łilu

2010-01-13, 13:25
Owsiak robi coś dobrego dla społeczeństwa, a te mohery tylko by sie czepiały =/ Zazdrość to jednak dominująca cecha Polaków.

Kooron

2010-01-13, 13:39
zdanie moje takie że nie bierze kasy dla siebie a jeśli nawet weźmie to robi tyle dobrego swoja orkiestra ze możemy mu darować nie jedno dziecko żyje dzisiaj właśnie dzięki niemu.. a co do radia maryja oni są poj***ni

ALTON napisał/a:

Czemu na rydzyka nie było jeszcze skutecznego zamachu?



najwyższy czas na zrzute pieniędzy dla killera

donmarcinosss

2010-01-13, 13:39
Co do fragmentu 4:11 - koles chyba nie wie gdzie zyje, bo np. tuż za Odrą w Niemczech co rok jest metalowy festiwal (zapomnialem nazwy) na ktory tez jezdzi pelno ludzi chociazby z Polski. A Woodstock? TO co - te baby nie pamiętają, jak były młode? Po to sie organizuje te festiwale, żeby młodzi się rozerwali, wyszumieli, dobrze bawili. CHyba, że ona woli, zeby siedzieli pod blokiem i zaj***li jej torebkę z rentką :P Co do fragmentu "karetka jest, ale nie wyjechala" czy to wina Owsiaka? Dal karetke szpitalowi, a co oni z nią robiąto ich problem. To tak samo jak dać murzynowi wędkę, a on się będzie wk***iał, że ta wędka mu ryb nie łowi :) niech sie ci debile wezmą i zastanowią najpierw a nie pierdzielą głupoty, których sie nie da słuchać. Ciekawe kiedy się za Rydzyka weżmie KRRiT za to obrażanie Owsiaka na antenie. Pozatym widzial ktos, zeby Rydzyk pomogl jakiemus dziecku albo pomogl bezdomnemu? Albo ten caly Caritas - oni to wogole sie nie rozliczaja z tego co uzbieraja po kosciolach, a jada na Owsiaka, ze sie nie rozlicza. Wszystko jest na stronach WOSP, wiec niech szukaja najpierw, a potem sie wypowiadają.