18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radio Maryja o WOŚP

Centurion • 2010-01-13, 12:54
"A jak jest ten Owsiak to on się nigdy nie rozliczał...
Co on z resztą pieniędzy robi"


berecha

2010-01-13, 13:45
pan ojciec dyrektor już raz zrobił zbiórkę na stocznię i pieniądze przepadły. gdzie jest prokuratura? czy on się rozliczał?czarna mafia, na którą rządzący boja się ręki podnieść, bo im słupki poparcia spadną.odnośnie opinii o Woodstocku, to brak mi słów. Byłem już 9 razy, moi znajomi podobnie. Skończyłem studia jak i większość z nich, a że wypijemy sobie piwko na świeżym powietrzu słuchając fajnej muzy, to od razu nazywać to satanizmem. niech mohery zobaczą, co ich wnuczki robią w tym samym czasie na zamkniętej dyskotece,,,

muzyk

2010-01-13, 13:46
gahahaa ale swietne argumenty, jak zwykle taki troglodyta zasraniec boży się wypowiedział w iście wspaniały sposób, no i yy ta karetka rzeczywiscie była kupiona dla miasta, alee byla taka sytuacja ze ktos umieral i nie przyjechala. Hmm z pewnoscia owsiak wsadzil kartofla w rure wydechowa albo zablokowal jej droge. Ehh czasem juz brak mi w scian w ktore moglbym pie**olnac glowa.

Kooron

2010-01-13, 13:51
9:40 " musi sobie pan zdać sprawę z tego , musi sobie pan zdać sprawę z tego że są różne różne ODBIÓR "

Ramsey007

2010-01-13, 14:07
za to czarni się k***a rozliczają...

Stawki odwiecznie ustalone
za loda - snickers.

blacksider

2010-01-13, 14:11
ALTON napisał/a:

Czemu na rydzyka nie było jeszcze skutecznego zamachu?


Kooron napisał/a:

najwyższy czas na zrzute pieniędzy dla killera



chyba sobie nie zdajecie sprawy że to by tylko pogorszyło sytuacje. Wtedy Rydzyk stałby się męczennikiem i świętym dla tych ciemnych mas, a każdy kto by powiedział że dobrze się stało byłby linczowany, a jego rodzina prześladowana ;/

~tip.top

2010-01-13, 14:13
blacksider napisał/a:


chyba sobie nie zdajecie sprawy że to by tylko pogorszyło sytuacje. Wtedy Rydzyk stałby się męczennikiem i świętym dla tych ciemnych mas, a każdy kto by powiedział że dobrze się stało byłby linczowany, a jego rodzina prześladowana ;/



i ch*j... ale cel zostalby osiagniety :mrgreen:

Sensei

2010-01-13, 14:18
ci wszyscy ludzie co dzwonią ,moim zdaniem są do odstrzału, to jest choroba psychiczna a KK to wykorzystuje.I nie widzi w tym nic złego.Kiedy to się skończy?

bitch

2010-01-13, 14:19
"...zresztą co roku giną ludzie". Codziennie giną ludzie, ale tym to się k***a nie zainteresują j***ne pokemony

Aureora

2010-01-13, 14:55
Jak Rydzykowi udało się zlansować mózg tylu moherom :O ?

Peprock

2010-01-13, 14:58
k***y kretyni! mendy czerwone! Ja mam chrześniaka 2 tygodnie temu się urodził (wcześniak) i tylko dlatego ,że Owsiak zebrał na specjalistyczne sprzęty z których mały korzysta on żyje. Dziękuje mu za to i wrzuciłem nie raz do tej puszki. Ten człowiek powinien Nobla dostać. A ci ludzie w życiu nie widzieli , nie byli na przystanku Woodstock to niech się nie wypowiadają na jego temat. Dlaczego o.Rydzyk prowadzący nagonke na Jurka nie porozmawia z nim twarzą w twarz? Dlaczego?! Takich ludzi , podżegaczy , podjudzaczy powinno się zamykać!
Jurek to największy na dzień dzisiejszy polski autorytet!

sensi

2010-01-13, 15:11
młodzieżą niech się k***a nie zasłania, jak jej coś nie pasuje.

Matuch90

2010-01-13, 15:24
Z puszek i tak zapie**alają ! Mimo wszystko popieram, bo lepiej niech te kilkadziesiąt mln trafi do tych dzieci, niż ludzie mieliby to przepić, zamiast wrzucić do puszek. Nawet jeśli połowa z tej kasy wyparuje, przechodząc z ręki, do ręki począwszy od kwestujących, po sztabowych i całą resztę, nim trafi na konto orkiestry. A te k***y trajkoczące niech zamkną ryje i niech nie krytykują już tego woodstocku, bo pomimo, że sam mam w dupie woodstock, to niech one stulą mordy, bo k***a same za młodu się k***iły po krzakach, a teraz na koniec życia, takie uświęcone i się czepiają. W ogóle jak sie tego słucha, to głowa boli. Sekta j***na

vass

2010-01-13, 15:35
Napiszę krótko. j***ć ich. Ch.j Ci w du.e proszę księdza.

iskra661

2010-01-13, 15:37
ja pierdyle co za....... ludzie.... Przepraszam bardzo czy Rydzyk kiedykolwiek i gdziekolwiek zrobił coś bezinteresownie? bolą go te miliony dla chorych dzieci? i co do cholery ma do tego Woodstock?