18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Racism. Say it to fight it.

tert0z • 2014-03-28, 23:14
Oto co dzisiaj leciało na wyświetlaczu we wrocławskim autobusie:

Kod:
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozpoczyna kampanię Racism. Say it to fight it (Rasizm. Walczę, nie milczę). Akcja skierowana jest głównie do cudzoziemców. W ramach kampanii uruchomiona została wielojęzyczna strona internetowa. Za pośrednictwem organizacji pozarządowych do cudzoziemców trafią ulotki. Informacje o kampanii będą rozpowszechniane na plakatach, billboardach oraz citylightach. Ulotki i plakaty będą też dostępne w jednostkach Policji, w urzędach, na uczelniach i w innych instytucjach publicznych.

Przesada?

blizzarder

2014-03-30, 13:35
k***a, niby nie jestem rasista, w telewizji fajnie poogladac murzynow, ale jakos nie chcial bym ich w Polsce widywac na co dzien na ulicach, tak jak jest chociazby w Niemczech. W Niemczech wiecej turkow i murzynow niz bialych ludzi. U siebie w kraju czuc sie jak za granica - to naprawde musi bolec.

Iperyt669

2014-03-30, 15:56
Loaloa napisał/a:

No to teraz sadolowa gimbazeria będzie na cenzurowanym. Przyjdzie i na was kolej, zjeby. Jeszcze jakiś czas sobie podokazujecie, a potem przyjdzie policja i zamknie ten burdel. no chyba, ze się admini w porę ockną.



Niech ktoś da warna tej piździe za bycie p*zdą

Techron

2014-03-30, 16:07
Czekam aż ktoś wrzuci gifa z małym murzynem, arbuzem i kubełkiem KFC

Loaloa

2014-03-30, 16:26
Cytat:

Loaloa napisał/a:
No to teraz sadolowa gimbazeria będzie na cenzurowanym. Przyjdzie i na was kolej, zjeby. Jeszcze jakiś czas sobie podokazujecie, a potem przyjdzie policja i zamknie ten burdel. no chyba, ze się admini w porę ockną.


Niech ktoś da warna tej piździe za bycie p*zdą



Uderz w stół, a nożyce się odezwą :mrgreen:

dawid9400

2014-03-31, 01:58
dram09 napisał/a:

Kampania k***a nawet nie zna się na rasizmie... tam powinien być banan,kubełek kfc,arbuz,purpurowy sok z winogron,kawałki gałęzi,bilet do afryki,test na aids,pumeks,płonący krzyż,logo sadistic.pl... amatorzy...



Dlaczego purpurowy sok z winogron? Coś mnie ominęło?