18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Racism. Say it to fight it.

tert0z • 2014-03-28, 23:14
Oto co dzisiaj leciało na wyświetlaczu we wrocławskim autobusie:

Kod:
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozpoczyna kampanię Racism. Say it to fight it (Rasizm. Walczę, nie milczę). Akcja skierowana jest głównie do cudzoziemców. W ramach kampanii uruchomiona została wielojęzyczna strona internetowa. Za pośrednictwem organizacji pozarządowych do cudzoziemców trafią ulotki. Informacje o kampanii będą rozpowszechniane na plakatach, billboardach oraz citylightach. Ulotki i plakaty będą też dostępne w jednostkach Policji, w urzędach, na uczelniach i w innych instytucjach publicznych.

Przesada?

Iperyt669

2014-03-29, 13:56
Mało że brudas to jeszcze konfitura

AtomicDragonfly

2014-03-29, 14:06
ech czekałam aż ta bomba wybuchnie i zrobi z babki puzzle... za dużo sadistica :evil:

Butter

2014-03-29, 14:27
ale z was sadole... fajna dupa choć czaszka małpiata, ale tak na serio nie toleruje murzynów bujających się po miastach drących mordę i robiących rozwałke naokoło (zdarzyło się tylko raz w sosnowcu - jacyś studenci z ch*jwieskąd) nie toleruje ciapciaków i murzynów r*chających wszystko co możliwe (znów środowisko studenckie, choć z drugiej strony nie moja dupa nie moja sprawa więc zwisa mi to choć przyznam, że denerwuje), nie toleruje obcokrajowców (wszelkich mniejszości etnicznych) wołających o swoje prawa, robiących rozpie**ol i syf w kraju więc jeżeli jest to rasizm to niech będzie, jestem rasistą. Jednak toleruje i nie przeszkadzają mi obcokrajowcy którzy studiują (szczególnie azjatki z katowic :mrgreen: ), pracują i normalnie żyją w Polsce bo niby dlaczego miałbym ich nie tolerować? To samo robimy My wyjeżdżając na zachód. Problem rasizmu jest tworzony przez niedojebów o inteligencji nie przekraczającej poziomu rezusa, są na tacy sami mentalnie co murzyny w USA napie**alających każdego białego wkraczającego na ich teren...

Kolejno, Polska nie ma problemu z murzynami albo ciapakami (i niech tak zostanie) bo ich rozwój społeczny opiera się na zapleczu pomocy socjalnej która w naszym kraju jest ch*jowa w porównaniu z zachodem albo USA, mamy za to problem z cyganami którzy mimo słabych warunków zadomowili się jak karaluchy którym niewiele potrzeba do życia (gruz i to co zapie**olą, albo dostaną od idiotów o miękkim sercu).

dram09

2014-03-29, 16:01
WhoCaresAboutNik napisał/a:

Zablokowane komentarze na filmiku :D .



Bo jak ktoś się boi słów prawdy jak jest w rzeczywistości to woli zamknąć usta wszystkim. j***na poprawność...

panorama

2014-03-29, 17:58
Ide dzisiaj z kobieta do sklepu i mijamy dwoch pedalkow. Ida calym chodnikiem, trzymaja sie za rece i swata nie widza. Trzeba ustapic miejsca bo "zakochani" ida. k***a... mysle sobie ch*j z nimi. Kobieta mi mow zebym sie nie spinal. Ok. Za 2 minuty mijamy czarnoskora z banda dzieciakow. I to samo, trzeba zejsc na bok bo by cie stratowali. Po chwili moja mi mowi:"k***a jak ja nie cierpie murzynow". Dobre.. mam kobiete rasistke. Pytam dlaczego nie powiedziala "murzynow"? A Ona na to ze to nieladnie tak mowic. No ja pie**ole.

xiontZ

2014-03-29, 21:53
A kto za to płaci? Hmmm...chyba nie polski podatnik? :roll:

andrewerty

2014-03-30, 01:45
zgłosiłem film do yt żeby zablokowali bo zawiera treści rasistowskie :amused:

DyndaS

2014-03-30, 06:21
Spoko już zgłaszam wszystkich murzynów za rasizm

lu...........5z

2014-03-30, 10:11
za moje pieniadze

Catacombe

2014-03-30, 10:34
kawałch*ja88 napisał/a:

Przypomniała mi się pewna opowieść mojego dalekiego kumpla z dzieciństwa o czarnym człowieku a nie murzynu.
Otóż w jego rodzinie przydarzyła się przykra sytuacja bardzo, rodzina czysto Polska a najmłodsza z cór wyszła za mąż za murzyna z francji, który przyjechał tutaj kiedyś turystycznie.
No i lecimy dalej do głównego wątku mojej opowieści, małżeństwo zostało zawarte w 2008 mimo iż rodzina kumpla nie była zadowolona, ale jakoś to przełknęli z trudem i murzyn w Polskiej rodzinie jakoś bardzo niechętnie, ale się odnalazł.Pewnego dnia dokładnie 2 lata po ślubie siostry kumpla z tym murzynem, murzyn postanowił że wróci na krótki czas do swojej czarnej rodziny we francji.Pobył tam trzy tygodnie następnie postanowił wrócić do żony w Polsce.Murzyn Jadąc późnym wieczorem w tramwaju w Gdańsku spotkał grupę nieprzyjemnych dla niego łysych chłopaków z ciężkimi butami i nie otrzymał on od nich nawet grama litości i dość dosadnie przekazali mu, że to nie jest jego kraj.Murzyn mimo iż został połamany a zęby mu prawie wszystkie wybili, nie szczekał o rasizm ani tym podobne lewackie pierdoły tylko uświadomiony o tym, że w tym kraju murzynów tutaj nie chcą a co trzeci Polak to rasista zdał sobie sprawę, że tutaj nie może dalej mieszkać i wrócił do Francji zabierając żonę z dziećmi.Można, można ? Nawet ze strony murzynów znajdą się jakieś cywilizowane dusze, że jak wie że nie jest gdzieś mile widziany to nie płacze o rasizm i nie sra się o zasiłek tylko zabiera dupę i jedzie w inne miejsce.Lecz to jest tylko kropla wody w morzu gówna zwanego murzynami, jak zwykły kowalski najebie dla murzyna czy araba to zaraz ciapaty czy czarny leci wszczynać śledztwo o rasizm a media huczą o tym, że Polska jest nie cywilizowana i ciemnogród i ch*j.



Paru łysych gościu wpie**oliło czarnemu za fakt że nie jest Polakiem. Potem murzyn rozpowiada innym murzynom w Francji jak to w Polsce obcokrajowców traktują. A potem się dziwią ludzie czemu Polskie nazywają ciemnogrodem?

sn...........r9

2014-03-30, 10:47
Dobra reklama, pani kakałowa, zamiast sp***alać w podskokach i nie wracać bez saperów, lampi się na bombę, jak na lampki choinkowe i jeszcze próbuje przy niej majstrować.

socjalmmv

2014-03-30, 13:05
Rasizmowi mówimy stanowcze, raczej nie.

ch...........ox

2014-03-30, 13:09
No i dobrze niech rozpowiada! Wolę, żeby murzyny mówiły o Polsce jako o ciemnogrodzie i nie stawiały swojej zafajdanej stopy na naszej ziemi, niż waliły tabunami jak cyganie do biedronki.
Wk*** mnie bierze od tej lewackiej polityki, najpierw cyganie biznesmeni, hipsterzy ikony męskości, teraz murzyny... Wiecie do czego to zmierza? Powoli szykują grunt na j***nych ciapatych kozojebców i ich zasrane meczety...

Loaloa

2014-03-30, 13:32
No to teraz sadolowa gimbazeria będzie na cenzurowanym. Przyjdzie i na was kolej, zjeby. Jeszcze jakiś czas sobie podokazujecie, a potem przyjdzie policja i zamknie ten burdel. no chyba, ze się admini w porę ockną.