18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyton siatkowany vs królik domowy. Jest moc

zeto88 • 2012-08-11, 22:52
Pyton siatkowany (Python reticulatus Schneider) vs królik domowy.
Jest niezły pisk. Akcja na początku, później już niewiele się dzieje.


Dzichader

2012-08-11, 22:58
Na początku myślałem, że królik zapie**ala po ścianie.
Ogólnie to wk***ia mnie, że dał mu żywego królika zamiast martwego.

zeto88

2012-08-11, 23:06
Wiesz, jeśli sam hoduje króliki na karme, to możliwe, że nie wie jak szybko i humanitarnie uśmiercić takie zwierze, więc woli to oddać w "ręce" zwierzęciu które robi to bardzo szybko i sprawnie.
A jeżeli kupuje te króliki od kogoś, ba, jeśli specjalnie daje żywe by tylko popatrzeć na uśmiercanie to ch*j mu w dupe, też tego nie pochwalam.

Kapral Poproszek

2012-08-11, 23:20
Faktycznie mocne, jak byłem mały, to z prywatniej hodowli tłukło się króliki na pasztet. Jako, że byłem mały trochę mnie to ruszało, bo chwilę wcześniej bawiło się ze zwierzakiem, któremu zaraz ktoś ścinał głowę. Co do tego czy humanitarne czy nie, nie można tak do tego podchodzić, wąż to predator w przyrodzie to norma, że cupnie takiego gryzonia, czy jego młode z gniazda. Humanitaryzm tyczy się postawy człowieka do człowieka, czy zwierzęcia, a nie zwierz vs zwierz. Jedno musi zginąć, żeby drugie mogło przeżyć. Choć nie wiem czy opie**oli takiego jebnego królika. Wyobrażasz sobie właściciela, który gotuje dla swojego zwierzaka?? Gorzej będzie jak u nas w Polsce zrobi się to co w USA i ludzie będą na wolność pytony wypuszczać bo mało miejsca w domu, a te będą tępić rodzimą faunę - dodam, że wg. hamerykanów węże mogą przetrwać nawet ujemne temperatury, chowają się w ziemi i zapadają w coś ala letarg. Dla dociekliwych wiem, że węże są zmiennocieplne.

nuker92

2012-08-11, 23:25
@up

zawsze jak jest filmik obrócony o 90stopni to ktoś musi wstawić to zdjęcie

zeto88

2012-08-11, 23:26
@Kapral Poproszek z tym humanitaryzmem to chodziło mi o zabijanie zwierząt przez człowieka, nie zwierz vs zwierz. Jeśli mam wybór to zawsze wolę podać martwy pokarm, bezpieczeństwo naszego podopiecznego no i mniej cierpienia dla karmy. A co do tego gatunku pytonów, to spokojnie opie**oli takiego królika

NuclearBlast

2012-08-11, 23:28
Szkoda troche kicaja że musiał się nacierpieć . Może i lepiej było by dać mu martwego tylko troche nim poruszać by myślał ze żyje .

WhiteShadow

2012-08-12, 00:09
No i się baterię Duracell w końcu wyczerpały...

takija

2012-08-12, 00:20
Sęk w tym że nie zawsze martwego ruszy.

Ale ogólnie przykry widok...wiem, wiem, sadolowi nie przystoi.

babycow

2012-08-12, 00:47
nie piszscie k***a 'vs' bo to jest zwykle karmienie....

maxols

2012-08-12, 01:20
Ale się na tym sadolu robi animal planet... Ale to nic, uwielbiam filmiki tego typu :amused:

twojamatkajestgruba

2012-08-12, 09:20
Za takie wstawki zawsze piwo!

Niżej wstawiłeś z ptasznikiem - masz jeszcze więcej podobnych? ;)

Czeczeszko

2012-08-12, 10:55
zeto88, chcę więcej filmików tego typu :D