18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyton siatkowany vs królik domowy. Jest moc

zeto88 • 2012-08-11, 22:52
Pyton siatkowany (Python reticulatus Schneider) vs królik domowy.
Jest niezły pisk. Akcja na początku, później już niewiele się dzieje.


Pa...........ek

2012-08-12, 13:18
ładny królik, szkoda...ale jestem za rekompensatą życia w na kilku cm2, właśnie przed dawanie żywych obiadków :-P wydaje mi się, że ten królik troche za duży...nie jestem znawcą, ale pyton może chyba zdechnąć jak się przeżre

Keepo

2012-08-12, 13:30
Pierwszy raz słyszałem jak królik piszczy. No nie powiem sadystyczne. Pod koniec filmiku jak już walczył o każdy haust powietrza to mi się go żal zrobiło :c No ale cóż taka jest natura jedni żyją drudzy giną.

8765tj

2012-08-12, 14:14
Cytat:

Ogólnie to wk***ia mnie, że dał mu żywego królika zamiast martwego.


cóż biorąc pod uwagę że głównym zmysłem postrzegania tego "pupilka" są receptory podczerwieni wciskanie mu powiedzmy piersi z kurczaka byłoby raczej bezsensowne.
to trochę jak użalanie się nad żywą karmówką dla kierowanego wibracjami ptasznika. :roll:
zresztą, przynajmnie będzie spokój na tydzień :-)

pa...........66

2012-08-12, 14:54
dawanie zywego a nagrywanie sobie z tego filmow swiadczy ze ktos tu ma lekko pokrzywiona psychike zreszta niech mi ten gosc nie pie**oli ze zabitego przed sekunda w humanitarny sposob krolika waz nie zje bo to sranie w banie

Piechur23

2012-08-12, 14:57
Dzichader napisał/a:

Na początku myślałem, że królik zapie**ala po ścianie.
Ogólnie to wk***ia mnie, że dał mu żywego królika zamiast martwego.


Tylko że na martwego najprawdopodobniej nawet by nie spojrzał. Taka prawda.. Miałem kiedyś Boa, wyjechałem na 2 tygodnie a akurat przyszła pora karmienia była sroga zima, wiec ojciec w samochód do sklepu po szczura, szczura w pudełko w bagażnik i jak wszedł do domu szczur okazał się być sztywny (w bagażniku było za zimno) wiec wrzucił trupa do terrarium, a wąż: "are you fucking kidding me". Wiec ojciec szczura w kombinerki za ogon i zaczyna zapie**alać nim po terrarium no to wężyk od razu uradowany zaczyna polować.. złapał szczura, zaczyna dusić wiec ojciec puścił .. no to i wąż puścił bo to co za ofiara co się nie wyrywa.. Dopiero za drugim podejściem gdy ojciec szarpiąc kombinerkami szczura za ogon udawał rozpaczliwa próbę ucieczki z morderczego uścisku ta wybredna gnida "zabiła" w swoim mniemaniu martwa już ofiarę i z satysfakcja ją oszamała. Pozdrawiam
Ps. Węża już nie mam bo matka powiedziała albo wąż albo ona.

pa...........66

2012-08-12, 14:59
fantomasik napisał/a:




A ja zdecydowanie wolałbym, żebyś przemyślał swoje zachowanie oraz to co napisałeś...Już!? No to teraz grzecznie proszę iść sobie na samosie.pl



a ciebie jak bawi ten filmik i te zajebiste niby zblizenia to moze faktycznie ciebie na zywca ktos powinien dusic a drugi filmowac debilu

myslisz ze jestes fajny bo sobie na miniaturke zdjecie psychopaty kretyna wstawiles. Kiedys ktos taki rozwali ci leb i zmienisz nastawienie baranie

reksinho

2012-08-12, 15:11
pavel666 napisał/a:



a ciebie jak bawi ten filmik i te zajebiste niby zblizenia to moze faktycznie ciebie na zywca ktos powinien dusic a drugi filmowac debilu

myslisz ze jestes fajny bo sobie na miniaturke zdjecie psychopaty kretyna wstawiles. Kiedys ktos taki rozwali ci leb i zmienisz nastawienie baranie



Jednak to jest sadistic, dla sadystycznych ludzi więc uczucia tu nie wchodzą w grę.

Dobry filmik ;)

kkk36

2012-08-12, 15:21
otwórzmy obozy koncentracyjne dla mięsożernych zwierząt! a swoje psy chowajmy na wegetarian. To ze jedzą mięso jest wręcz nienaturalne! :) takie moje zdanie

głodny_toster

2012-08-12, 15:53
pavel666 napisał/a:



a ciebie jak bawi ten filmik i te zajebiste niby zblizenia to moze faktycznie ciebie na zywca ktos powinien dusic a drugi filmowac debilu

myslisz ze jestes fajny bo sobie na miniaturke zdjecie psychopaty kretyna wstawiles. Kiedys ktos taki rozwali ci leb i zmienisz nastawienie baranie



Hehehehehehehehe...dobre,dobre:D Ale masz powiem Ci normalnie genialne teksty:D Kto Cie takich nauczył? No normalnie wymiękłem:D Idę o zgrzewkę piwa, że jesteś albo 40 letnią dziewicą której nikt nigdy nawet nie pochwalił, że ma fajne cycki, (bo pewnie ich nie masz) albo zniewieściałą starą babą którą posuwa parafialny wikariusz:D A tak na serio, to na tym portalu nie ma miejsca na sentymenty. Nigdzie nie napisałem, że mnie ten filmik bawi. To po pierwsze. Po drugie to jest sadistic.pl a nie kochajmyzwierzaczki.de. Pomyliłeś (choć dalej obstawiam, że pomyliłaś :amused: ) portale. Po trzecie to ch*j Ci do tego co mam w avatarze. A jak mnie jakiś pie**olec zabije, to przynajmniej mam nadzieję, że nakreci filmik i wrzuci to na sadola:D

Voltron

2012-08-12, 16:06
ja pie**ole...
weze nie sa padlinozercami i jak mu dasz zdechlego to on sie go nie chyci... karme dla psow mu k***a dajcie -.- wezowi musisz dac zywego zwierza, tak jak pajakowi zywego owada.

Nave

2012-08-12, 18:56
Nie mam ochoty przewalac 50 komentarzy, aby sprawdzic czy ktos juz tego nie poruszyl. Znawca wielkim tez nie jestem... ale ten waz bardziej podchodzi pod Pytona Tygrysiego (takowego posiadam)(Python molurus), anizeli siatkowego :p dowody ponizej:
Tygrysi:

Siatkowy:


Co do podawania pokarmu zywego/martwego... Nie kazdy waz przyjmie martwy pokarm, trzeba troszeczke nad tym popracowac aby go zachecic. Osobiscie nie umialbym zabic myszy czy krolika (mniej humanitarnie niz robi to waz) dlatego tez pozostawiam jemu te role.

Matuch90 napisał/a:

Świetny look... Trzymać węża w szafie z szybką.... k***a. Dizajner...



Sadze, ze ta "szafa z szybka" jest jedynie pomieszczeniem do karmienia, aby w normalnym terarium nie narobic syfu... a takze dla bezpieczernstwa weza (takie tam spekulacje)

siuluuu

2012-08-12, 20:10
jak byłam mała to koszatniczki wrzucałam pytonicy znajomego mamy :D btw mają tak samo na imię :D

Re...........ms

2012-08-12, 20:24
pewnej pięknej magicznej nocy wszystkie terraria otworzą się o godzinie 0:00 i właściciele pytonów zostaną rozliczeni za grzechy.

pATRYKOify

2012-08-12, 20:30
Jakim trzeba być j***nym sk***ysynem żeby karmić zj***nego węża żywym królikiem.

zeto88

2012-08-12, 20:55
@Nave może masz racje, ja tam też wielkim znawcą nie jestem :D chociaż jak wpisałem taką nazwę to pewnie taka była w oryginale. Też mam pytona, ale nieco inny kaliber, regius.