18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyton siatkowany vs królik domowy. Jest moc

zeto88 • 2012-08-11, 22:52
Pyton siatkowany (Python reticulatus Schneider) vs królik domowy.
Jest niezły pisk. Akcja na początku, później już niewiele się dzieje.


Mirai

2012-08-12, 21:09
Zawsze chciałem wiedzieć jak taka ofiara się czuje.Gdy wie, że za kilka minut prawdopodobnie umrze przez uduszenie i zgniecenie całego ciała :) .

Szczypiorek

2012-08-12, 21:26
Cytat:

Na początku myślałem, że królik zapie**ala po ścianie.
Ogólnie to wk***ia mnie, że dał mu żywego królika zamiast martwego.


To że Ty padlinę wpie**alasz to nie znaczy że każdy gatunek na Ziemi tak musi.
Bardzo ładnie go tuli :)

Cyrk

2012-08-12, 22:03
Nuckelavee napisał/a:

Animalsi się znaleźli jak nie chcecie tego typu filmów to obawiam się że ten portal nie jest dla was

2 posty, 7 piw i będzie rozstawiał ludzi po kątach...

Ma...........ry

2012-08-13, 09:21
króliki piszą tylko 2 przypadkach, chwile przed śmiercią i w wyniku ogromnego bólu

pa...........66

2012-08-13, 10:54
fantomasik napisał/a:



Hehehehehehehehe...dobre,dobre:D Ale masz powiem Ci normalnie genialne teksty:D Kto Cie takich nauczył? No normalnie wymiękłem:D Idę o zgrzewkę piwa, że jesteś albo 40 letnią dziewicą której nikt nigdy nawet nie pochwalił, że ma fajne cycki, (bo pewnie ich nie masz) albo zniewieściałą starą babą którą posuwa parafialny wikariusz:D A tak na serio, to na tym portalu nie ma miejsca na sentymenty. Nigdzie nie napisałem, że mnie ten filmik bawi. To po pierwsze. Po drugie to jest sadistic.pl a nie kochajmyzwierzaczki.de. Pomyliłeś (choć dalej obstawiam, że pomyliłaś :amused: ) portale. Po trzecie to ch*j Ci do tego co mam w avatarze. A jak mnie jakiś pie**olec zabije, to przynajmniej mam nadzieję, że nakreci filmik i wrzuci to na sadola:D


i po cholere tyle piszesz jak nawet zdania czytac nie zamierzam

Nave

2012-08-13, 13:51
Rems napisał/a:

pewnej pięknej magicznej nocy wszystkie terraria otworzą się o godzinie 0:00 i właściciele pytonów zostaną rozliczeni za grzechy.



"Osobniki hodowane w Polsce rzadko przekraczają 5 m (samice)." Tyczy sie to Pytona tygrysiego " Jeden z największych gatunków pytonów świata. Mniejszy jedynie od pytona siatkowego". Idac dalej... W dziczy waz ten rosnie do okolo 8 metrow i jedynie wtedy moze zagrozic zyciu czlowieka "Ma silne i masywne ciało o obwodzie większym niż udo dorosłego mężczyzny. Dorosły osobnik potrafi stwarzać zagrożenie dla życia człowieka."
Ciekawostka z wikipedii: W zależności od podgatunku, osobnik nominalny może dorosnąć do 8 m (rekord 8,23 m 182,76 kg, i obwód 71,12 cm.)

pATRYKOify napisał/a:

Jakim trzeba być j***nym sk***ysynem żeby karmić zj***nego węża żywym królikiem.



Wyjasnienie masz w moim poscie wyzej... Po co pajacujesz? Nie naucze go jesc marchewki... czyms posilic sie musi.

zeto88 napisał/a:

@Nave może masz racje, ja tam też wielkim znawcą nie jestem :D chociaż jak wpisałem taką nazwę to pewnie taka była w oryginale. Też mam pytona, ale nieco inny kaliber, regius.



Sliczny waz ;) ale zrezygnowalem z jego zakupu wlasnie ze wzgledu na jego male gabaryty :p

zeto88

2012-08-13, 17:39
Ja może i zdecydowałbym się na większy gatunek, ale niestety, za małe mieszkanie to raz a dwa za duże koszta. No i dziewczyna pewnie w życiu by sie do mnie nie wprowadziła gdybym miał w domu takiego wielkoluda :D