18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pszczółka Maja na Nowym Świecie

tomus7856 • 2013-02-23, 14:01
Tego jeszcze nie było to postanowiliśmy to zrobić.

ps. ta sama ekipa co od Tico :P

JA...........or

2013-02-24, 18:51
Zgadzam sie SŁ0IKI wypie**alac do swoich wiosek, tylko wk*** mnie lapie jak slysze ze taki wiesniak marudzi ze Warszawa to taka a taka i mu sie nie podoba.

A maja jak maja spoko

dumad

2013-02-24, 19:04
warszawa?? aha! to te miasto co od wieśniaków innych wyzywają

panowie no za ten pomysł i film oscara k***a powinniście dostać! jest się czym chwalić. Cały świat zazdrości

@innyczłowiek

Jacy małomiasteczkowi?? puknij sie w ten jebnięty łeb. Sporo czasu mieszkam w stolicy (ze względu na lepszą pracę) i k***a jak widze te warszawskie mordy, które znam to mam ochotę wyj***ć ich z tego miasta bo żadnego pożytku z nich nie ma a tylko pogarszają społeczeństwo. TAK k***a, warszawiacy się zachowują jak jakieś murzyńskie małpy
Osoby, które przyjeżdżają do nie swojego miasta nie robią trzody.
Warszawiacy to jebnięci ludzie, nie wspomnę o kulturze... Tylko że większa połowa Warszawy to ludzie z innych województw dlatego takich przypadków jak na tym filmie jest mało gdyż jest mało tej najbardziej poj***nej populacji.

Dzisiaj naprawiłem sobie klakson. Jutro będziecie j***ni na drogach za każdy najmniejszy błąd :D
Lubię to

Paul_finch

2013-02-24, 19:14
Innyczłowiek ma racje.. Coś w tym jest... Ja jak słyszę warszawiaka, jakto się chwali, że jest ze stolicy, to mam mu ochotę zaj***ć kopa na drogę, żeby szybciej wracał do swojej wsi ;)

timmy77

2013-02-24, 20:24
Jednym słowem, j***ć warszawiaków, wasze niektóre komentarze wyżej, utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Że warszawiak to niby lepszy? Stolica cwe*ów i dupolizów, nie wspominając o wiejskiej, której należy się bomba...

arsene007

2013-02-24, 20:48
a ci z miasta to nie robią wiochy ? kurrrwa co za hipokryzja, popatrz na rząd , to wszyscy z miast prawie i co odpie**alają ? musze inne przykłady podawac ?

Doomik

2013-02-24, 21:20
innyczlowiek napisał/a:

przyjadą małomiasteczkowe ćwoki do Warszawy i robią takie akcje, ni to śmieszne, ni zabawne.
wracajcie na swoją wiochę. człowiek ze wsi może wyjść, ale wieś z człowieka już nie za bardzo:|



prawda jest taka, że nie ma większej wsi i bydła niż w Warszawie, i to nie tylko z winy przyjezdnych. k***a jak ja nienawidzę takich stołeczniaków jak Ty. Sram na takich cwaniaków jak Ty, 0 szacunku, tylko pogarda i ch*j do dupy za ograniczone myślenie

wisniowylk

2013-02-24, 21:43
innyczlowiek kim ty jesteś żeby wkładać wszystkich z małych miast do jednej szuflady? to właśnie w tych małych mieścinach i wioskach są najbardziej zatwardziałe ekipy, wiec milcz mieszczuchu.Wk***iłeś mnie pajacu, skąd masz info że jest ze wsi? pewnie to ty na tym filmiku zapie**alasz, lubisz takie przebrania :D

spardo

2013-02-24, 22:23
@innyczlowiek

Bez tych wieśniaków nie miałbyś co żreć.

innyczlowiek

2013-02-24, 22:56
pati991 napisał/a:

innyczlowiek że ty taki Warszawiaczek jesteś? Sory że z małej litery pisze do ciebie ale na szacunek nie bardzo zasługujesz. Jestem z miasta ale ludzi ze wsi nie uważam za gorszych. Gorsi są ci co się za wysoko noszą.



Jaka Ty jesteś durna i pusta. Typowa baba, ch*ja wiem ale powiem swoje parę groszy. Już podkreślenie 'jestem z miasta' stawia Ciebie w jednym rzędzie z mentalnymi wieśniakami. Wywnioskuj sobie teraz, gdzie mam szacunek od Ciebie...
Nie zrozumiałaś w połowie tego co napisałem. Jestem jedynie urodzony w Warszawie, dużą część dzieciństwa spędziłem na wsi (wg. rodziców - zdrowiej; było ok), a aktualnie mieszkam w podwarszawskiej miejscowości. I mimo tego że pracuję w Warszawie, nie podkreślam tego nigdy. Nigdy też nie wstydzę się powiedzieć gdzie mieszkałem i mieszkam obecnie.
Debilom, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem i zabolały ich pewne rzeczy - najwyraźniej poczuliście się dotknięci.
Przypomnę tylko że rdzennych mieszkańców Warszawy jest garstka i są to ludzie z klasą - prawdopodobnie żadnego nie znacie - mogę jedynie życzyć poznania bo to piękna rzecz. Większość to ludność przyjezdna (która to także odbudowywała to miasto z ruin) ale w dzisiejszych czasach niestety to ona zmieniła rynek pracy na gorszy - właśnie przez podejście: lepsza robota, jestem bogiem i zaczyna się wyścig szczurów i chore współzawodnictwo.

dumad napisał/a:


@innyczłowiek

Jacy małomiasteczkowi?? puknij sie w ten jebnięty łeb. Sporo czasu mieszkam w stolicy (ze względu na lepszą pracę) i k***a jak widze te warszawskie mordy, które znam to mam ochotę wyj***ć ich z tego miasta bo żadnego pożytku z nich nie ma a tylko pogarszają społeczeństwo. TAK k***a, warszawiacy się zachowują jak jakieś murzyńskie małpy
Osoby, które przyjeżdżają do nie swojego miasta nie robią trzody.
Warszawiacy to jebnięci ludzie, nie wspomnę o kulturze... Tylko że większa połowa Warszawy to ludzie z innych województw dlatego takich przypadków jak na tym filmie jest mało gdyż jest mało tej najbardziej poj***nej populacji.

Dzisiaj naprawiłem sobie klakson. Jutro będziecie j***ni na drogach za każdy najmniejszy błąd :D
Lubię to



Kolejny debil. Coś Ciebie dotknęło? Właśnie Ci 'warszawiacy' to dzieci ludzi którzy przybyli do stolicy z dalszych zakątków kraju w pogoni za lepszym jutrem i zaczęło się rozpychanie łokciami,
więcej, więcej, więcej.
"Osoby, które przyjeżdżają do nie swojego miasta nie robią trzody." - hahahahahahaha, weź mnie nie rozśmieszaj...
Jak Ci nie pasuje to poszukaj lepszej roboty gdzieś indziej.
Potrąb sobie debilku, może Ci ulży.
Niedziela wieczór, pakuj słoiki i jazda do teg ch*jowej Warszawy, która daje Ci na chleb...

Doomik napisał/a:



prawda jest taka, że nie ma większej wsi i bydła niż w Warszawie, i to nie tylko z winy przyjezdnych. k***a jak ja nienawidzę takich stołeczniaków jak Ty. Sram na takich cwaniaków jak Ty, 0 szacunku, tylko pogarda i ch*j do dupy za ograniczone myślenie



Kolejny ignorant, polecam książkę o historii powojennej Warszawy...dowiesz się jaką rolę odegrali przyjezdni i może zreflektujesz się jakie pierdoły piszesz.

spardo napisał/a:

@innyczlowiek

Bez tych wieśniaków nie miałbyś co żreć.



Pie*dolisz? Naprawdę?!
Jeśli już to dzięki ich rodzicom którzy zapie*dalają na roli i gospodarstwie, a dzieci najczęściej wysyłają do większych miast bo przecież ich ręce się nie nadają na rolnika...

wisniowylk napisał/a:

innyczlowiek kim ty jesteś żeby wkładać wszystkich z małych miast do jednej szuflady? to właśnie w tych małych mieścinach i wioskach są najbardziej zatwardziałe ekipy, wiec milcz mieszczuchu.Wk***iłeś mnie pajacu, skąd masz info że jest ze wsi? pewnie to ty na tym filmiku zapie**alasz, lubisz takie przebrania :D



K*rwa skąd Wy się bierzecie bezmózgi?! Tak was to dotyka?
a wiesz że 'małomiasteczkowy' ma nie tylko dosłowne znaczenie a również w przenośni - podpowiem: ograniczony, zacofany.
podziękuj, jesteś bogatszy o dwa synonimy.

Lololoney

2013-02-24, 23:25
Najgorsze wieśniaki są z miasta, a najgorsi miastowi ze wsi...

killerZeWsi

2013-02-25, 00:48
@Czeczeńczyk
Wiesz, są studenci i "studenci". Byłem na UW na Fizyce, Infie - wyj***li mnie, za dużo piłem, za mało robiłem. Tam nie ma durnych zabaw, tam się k***a uczysz jak zapie**alać, jak myśleć, jeśli nie poświęcisz w tygodniu kilku dni na rozkminę wykładów (albo chociaż ćwiczeń, jak wolisz spać) to cię wyjebią - coś o tym wiem. Teraz zapie**alam, ale przynajmniej robię rzeczy które mnie interesują, i może w tym roku znowu wyskoczę na jakiś trudny kierunek, może infa na Polibudzie? Aaaa, co do debetu - mam, w banku, wziąłem kredyt studencki aby nie zawracać dupy starym, teraz wiszę bankowi 6tys. i spłacam co miesiąc :) sobie doj***łem życie, nie powiem...

dumad

2013-02-25, 08:51
@innyczlowiek o widzę że Pan warszawiaczek poczuł się dotknięty

MRT93

2013-02-25, 11:31
@up
no tak, bo jak cała Polska najeżdża na Warszawę, to jest ok i zajebiście, ale jak ktoś z Warszawy powie coś złego na inne miasta, WSIE, prowincje itp. to już jest najgorszym warszawskim sk***ysynem, prawda? Dużo jeżdżę po Warszawie, codziennie ok 100km po mieście (taka praca) i jedno muszę przyznać. Zdarzają się samochody na rejestracjach warszawskich, jeżdżące jak ćwoki, ale to co robią LPU, LPA i inne z literką L, to przechodzi ludzkiek***apojęcie. Inni jakoś sobie radzą. I nie spotykam się z żadną chamskością na drogach stolicy, ot szybka, energiczna jazda. A jak w innych "miastach" ludzie skarzą się na warszawiaków, bo zapie**alają... no cóż, inna kultura jazdy i wg mnie tak samo winni są inni, że zamulają, jak warszawiacy, że jeżdżą agresywnie.

wisniowylk

2013-02-25, 13:25
innyczlowiek, Gubisz się w zeznaniach k***o do j***nia, bezmózgi? po czym stwierdzasz? w sumie czego można się spodziewać po takim łachu, nie masz racji z niczym na ten temat, każdy cie pojechał jak k***ę i należycie.
innyczlowiek napisał/a:

Tak was to dotyka?

a ty swoimi żałosnymi argumentami co pokazałeś? Dotyka Cię to codziennie to kim jesteś.

Gumio

2013-02-25, 14:27
@up Widzę Że "Słoiczek" poczuł się dotknięty.