18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psy są fajne

Co...........21 • 2013-04-26, 22:21
Cóż za powściągliwość! Nawet nie wyr*chał nogi! :shock:


Psy są zajebiste. Miałem owczarka niemieckiego przez 6 lat niestety chorego na padaczkę. Miesiąc temu wpadła (suczka) w stan padaczkowy, trzepało ją całą noc o 9 rano pojechaliśmy do weterynarza (wiem że oczywiście wy byście ściągnęli jakiegoś o 1 w nocy ale ja przeżyłem z chorym psem 6 lat i nie ma ludzkiej siły żeby latać przy każdym ataku - których potrafiła mieć 10 dziennie jak była zła pogoda). Nie wróciła do przytomności i weterynarz powiedział że może tylko podać kroplówkę ale kiedy się ocknie (na co była mała szansa) będzie cierpiała a padaczka i tak będzie się pogarszać i pogarszać. Nie było mnie przy decyzji, (byłem w robocie nie przypuszczałem że to się tak skończy) dowiedziałem się po fakcie. I wiecie co? Teraz wiem że prawdziwych przyjaciół docenia się jak ich zabraknie. Straciłem w życiu kilku znajomych ale nie czułem pustki. Po moim Psie czuję. Psy to naprawdę coś dobrego na tym przej***nym świecie.

fifi

2013-04-27, 05:04
tak to jest

hu...........nn

2013-04-27, 05:49
Mój też się tak cieszył, co dziennie jak wracałem z pracy.

moonmaker05

2013-04-27, 06:40
Koty to gowno.. drze jape cala noc, ma Cie w dupie cale zycie i wielkie panisko, nie wyjdziesz z tym na dwor i niczego nie nauczysz tego debila, a jak zdechniesz w domu to jeszce nasra na Ciebie. Nienawidze kotow, juz wolalbym miec mrowke niz kota. Psy the Best

radet

2013-04-27, 09:16
ciekawe jak reaguje koza gdy po długiej przerwie zobaczy swego szmatogłowego pana...?

kokroucz

2013-04-27, 09:20
mojemu psu błędnie zdiagnozowano nosówkę, naj***ny weterynarz wbił strzykawkę w w kość w okolicy stawu, uszkadzając przy tym mięśnie (kręcił strzykawką jak korbką) pies miał od tamtej pory problem z łapą a ma juz 14 lat a nosówka oczywiście nagle wyparowała. Oczywiscie mój stary wezwał policje jak zobaczył najebusa katującego naszego psa no ale rzecz jasna "weteryniarz" wykonuje swój zawód nadal i wciąż słychać o nim same złe opinie

golip

2013-04-27, 09:33
Psy są znacznie lepsze od kotów i zdecydowanie łatwiej się je przyrządza.

chetek

2013-04-27, 10:12
@moonmaker05

Nienawidzisz kotów tylko dlatego, że nie spełniają twoich kryteriów "dobrego zwierzaka"? Rozumiem "nie lubić", "nie tolerować", ale nie, ty kotów nienawidzisz. :o Nienawiść do kotów, masz super poukładane w głowie.

Mysz_Kamiki

2013-04-27, 10:22
Kot............. buahahahah

ElfickiWojownik

2013-04-27, 11:03
Mojemu psu sąsiadka dała trutkę na szczury :( Suka

ogonix

2013-04-27, 11:20
@ElfickiWojownik
do gazu z tą szmatą

również miałem psa, zajebistego owczarka niemieckiego przez 13 lat i wiem jak straszna jest taka strata

miszcz310

2013-04-27, 11:27
Mistrzu Budda napisał/a:

trzepało ją całą noc o 9 rano pojechaliśmy do weterynarza (wiem że oczywiście wy byście ściągnęli jakiegoś o 1 w nocy ale ja przeżyłem z chorym psem 6 lat i nie ma ludzkiej siły żeby latać przy każdym ataku - których potrafiła mieć 10 dziennie jak była zła pogoda).



No ja też mam psa z padaczką. Co prawda znacznie rzadziej ma ataki (nazwałbym je sporadycznymi), ale mi pani weterynarz powiedziała, że ataki dłuższe niż 15 min są dla psa niebezpieczne z tego względu, że mięśnie przepalają cały cukier we krwi i po prostu mózg zaczyna obumierać. Powiedziała też, że ten czas zależy od samych drgawek, no bo wiadomo, że różne skurcze inaczej spalają cukier. Zaleciła też takie czopki z relanium, żeby mieć zawsze na wszelki wypadek. Ponoć jak się to poda to prawie momentalnie mają przejść przynajmniej te najniebezpieczniejsze skurcze. Na szczęście jeszcze nie miałem potrzeby tego użyć więc nie wiem.

Ne...........es

2013-04-27, 13:14
koty sa ch*jowe. ch*j wam w cyce

Gl0BaL

2013-04-27, 13:24
Ja miałem psa od urodzenia do 18 roku życia...
Pies do tej pory mi się śni.

Rok przed zdechnięciem psa dostałem kota. Nie nawidzę tej suki, łasi się tylko jak chce żreć, sra i szcza po kątach i jeszcze wielkie panisko się szlaja po domu. Pies jak się zesrał albo zeszczał to przynajmniej od razu dawał znać że to zrobił i było mu z tego powodu przykro.

j***ć sierściuchy.


Psy są zajebiste.

MudPie

2013-04-27, 13:44
autor zapomniał dodać, że własciciel psa był w wojsku i właśnie wrócił. Ogladałem ten filmik pare lat temu.

ElfickiWojownik napisał/a:

Mojemu psu sąsiadka dała trutkę na szczury :( Suka


Ja bym ją zapie**olił, serio. j***ło by mnie więzienie.

Azizi1926

2013-04-27, 13:52
Psy są po prostu głupie. Tak samo będzie się cieszył jak go jebniesz kijem i zamkniesz w bagażniku na pół dnia, a potem otworzysz.