18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przyszłość

Autor • 2014-10-30, 09:37
Rozmyślałem ostatnio nad tym dlaczego młodzi ludzie, a w zasadzie młodzi chłopcy, uczniowie szkół gimnazjalnych, średnich i studenci wyglądają tak żałośnie. Nie wiem jak wy, ale ja odnoszę wrażenie, że dochodzi do zniewieścienia młodych mężczyzn; sposób w jaki się ubierają, chodzą, styl życia, itd. wzbudza we mnie pogardę i zażenowanie tym co się wokół mnie dzieje. Dochodzę jednak do wniosku, że roczniki od 50 do 90 wychowywały się w sferze kultu twardego mężczyzny w stylu: pułkownika Kirbego Yorka granego przez Johna Wayne'a, Inspektora Callahana kreowanego przez Clinta Eastwooda, Nico Toscaniego ( Steven Seagal ), Terminatora( To chyba oczywiste), Johna McClane’a ( Bruce Willis), itd.
Dziś natomiast serwuje się nam programy prowadzone przez bliżej nieokreśloną płeć dla równie bliżej nieokreślonej widowni, Conchitę Wurst i to już nie tylko na poziomie Eurowizji, tylko gości ona/on w Euro Parlamencie apelując o równe prawa mniejszości seksualnych. Młodzi ludzie czerpią nowe inspiracje, które przekazuje im srebrny ekran i najprawdopodobniej ma to jakiś głębszy sens. Pomijam już fakt, że w szkołach europejskich uczy się dzieci o trzeciej płci, buduje się im szatnie, a wprowadza to w życie większość pod naciskiem sfrustrowanej mniejszości społeczeństwa…
Gdy dojdzie znów do obowiązkowego poboru, bo nie będzie już kim walczyć okaże się, że posiedliśmy niesamowitą broń. Uzbrojeni po zęby Panowie przerobieni na Panie lub na odwrót staną się najskuteczniejszym jak dotąd orężem wojsk europejskich. Dlaczego?
Ano dlatego, że gdy tylko pojawią się na polu walki; wróg od razu padnie ze śmiechu. :samoboj:

Dziękuję za uwagę.
Czytał zażenowany Autor tekstu.

Miałem duży problem, czy umieścić to w czarnych dowc**ach, historii i dokumencie, czy zwyczajnie jebnąć to do zwykłych czarności

fdM

2014-10-30, 13:39
"Na ulicach mnóstwo pedałów, chociaż żaden nie jest gejem"

Szatan_Piekielny

2014-10-30, 13:41
Jak ktoś narzeka na "męskość" innych samców, to od razu wiadomo, że sam ma problemy z własną męskością.

4h...........ch

2014-10-30, 13:53
Raz czytałem taki komentarz pod filmem na yt, który poruszał podobne zjawisko jak ty tutaj opisujesz. Nie jest to oczywiście cytat dokładny, ale zachowałem to co najważniejsze (jeśli ktoś znajdzie to niech wrzuci, użytkownik kamil coś czy pamilo ):
"Ja z ku*asem w zębach, ogromnym dildo w dupie, szpilkach, koronkowych majtkach i koszulce V z dekoldem do pępka, będę bardziej męski niż ty" (co odnosiło się do autora filmiku, tak przypuszczam, bo nie było jako odpowiedź

Szczerze to jak się ktoś ubiera to jego sprawa, w gimnazjum, liceum panuje zasada niedostosowania to od razu jakiś outsider, dlatego niemal każdy nosi ciasne spodnie (ba ciężko znaleźć normalne) czy ubiera się jakoś mniej "męsko".

Każdy facet to w głębi duszy i tak bestia zdolna rozerwać wrogowi gardło jeśli zajdzie taka potrzeba. Wchodzę w skład rocznika wg. ciebie męskiego ale szczerze mam na to wyj***ne, bo liczą się trzy rzeczy: hajs, możliwości oraz seks. Osobiście nie zauważyłem aby któryś z tych dzieciaków miał problem jakiś strasznie duży, nie jesteśmy w ich sypialniach czy gdzie tam się pieprzą aby widzieć czy pieprzą te laski czy się z nimi kochają. Faktem jest że poziom pozytywnej "agresji" wobec lasek spadł, nie spotkasz dzieciaka łapiącego za włosy, przyciskającego do ściany czy po prostu utrzymującego kontakt wzrokowy dużej niż większość lasek w moim wieku, ale czy to źle? Czas tylko pokaże, ich wiek to w tej chwili młodzieńcze szaleństwa, my w tym wieku także nie bylibyśmy zdolni do wielu rzeczy które im zarzucasz. Kobiety też się zmieniły, instynkt pozostał, mogą czuć że brakuje czegoś, ale czy nam brakowało WIFI gdy tego jeszcze nie było ?

Po za tym ja bym się cieszył jakbym w okolicy widział same p*zdeczki co sobie nie radzą, bo od groma miałbym lasek dla siebie, jednak to pokolenie ma inny pogląd na męskość i twoja klasyczna męskość może się początkowo spotykać z niezrozumieniem