18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszłość

Autor • 2014-10-30, 09:37
Rozmyślałem ostatnio nad tym dlaczego młodzi ludzie, a w zasadzie młodzi chłopcy, uczniowie szkół gimnazjalnych, średnich i studenci wyglądają tak żałośnie. Nie wiem jak wy, ale ja odnoszę wrażenie, że dochodzi do zniewieścienia młodych mężczyzn; sposób w jaki się ubierają, chodzą, styl życia, itd. wzbudza we mnie pogardę i zażenowanie tym co się wokół mnie dzieje. Dochodzę jednak do wniosku, że roczniki od 50 do 90 wychowywały się w sferze kultu twardego mężczyzny w stylu: pułkownika Kirbego Yorka granego przez Johna Wayne'a, Inspektora Callahana kreowanego przez Clinta Eastwooda, Nico Toscaniego ( Steven Seagal ), Terminatora( To chyba oczywiste), Johna McClane’a ( Bruce Willis), itd.
Dziś natomiast serwuje się nam programy prowadzone przez bliżej nieokreśloną płeć dla równie bliżej nieokreślonej widowni, Conchitę Wurst i to już nie tylko na poziomie Eurowizji, tylko gości ona/on w Euro Parlamencie apelując o równe prawa mniejszości seksualnych. Młodzi ludzie czerpią nowe inspiracje, które przekazuje im srebrny ekran i najprawdopodobniej ma to jakiś głębszy sens. Pomijam już fakt, że w szkołach europejskich uczy się dzieci o trzeciej płci, buduje się im szatnie, a wprowadza to w życie większość pod naciskiem sfrustrowanej mniejszości społeczeństwa…
Gdy dojdzie znów do obowiązkowego poboru, bo nie będzie już kim walczyć okaże się, że posiedliśmy niesamowitą broń. Uzbrojeni po zęby Panowie przerobieni na Panie lub na odwrót staną się najskuteczniejszym jak dotąd orężem wojsk europejskich. Dlaczego?
Ano dlatego, że gdy tylko pojawią się na polu walki; wróg od razu padnie ze śmiechu. :samoboj:

Dziękuję za uwagę.
Czytał zażenowany Autor tekstu.

Miałem duży problem, czy umieścić to w czarnych dowc**ach, historii i dokumencie, czy zwyczajnie jebnąć to do zwykłych czarności

jedrzej152

2014-10-30, 12:15
@oczami30latki na jakiej podstawie twierdzisz, że wiek w profilu jest "lipą" (swoją drogą czepiasz się o słowo "leszcz" a sama używasz słowa "lipa")

Samiec alfa? sklej sobie wszystko do kupy. Chciałbym zauważyć, że w żadnym z moich postów nie napisałem, że jestem w 100% samcem alfa.

@quartz75 Nawet mi się k***a nie chce kontynuować tej dyskusji. dopowiadaj sobie więcej, daleko zajdziesz. Porównując mnie do narodowca udowodniłeś, że jesteś zwykłym lewakiem. Pozdrawiam, i nie spinaj dupci. ;)

oc...........ki

2014-10-30, 12:19
Autor,
tak jak każde pieprzenie tak i to ma jakiś głębszy wymiar :mrgreen:
wybacz - nie mogłam się powstrzymać ;)
Uwierz mi rozumiem i wyłapuję co do mnie "mówisz" - i w związku z tą konkurencją idę popracować i czasem poczytam ;)

Co do drugiego akapitu powiem tylko: dziękuję ;)
i mam nadzieję, że masz tę świadomość, że za każdym takim mężczyzną stoi inteligentna kobieta ;)

DmNQ

2014-10-30, 12:29
A ja polecam piosenke Mesajaha - Ludzie Roboty wszystko co napisałeś zawarte w 3 minutach :D


"Tuningują się coraz młodsze,
za gruby hajs nie za grosze,
proszę spójrz na mą córunię,
cycki zrobiłem jej na komunię.
Może wreszcie śmigać topless,
a nowy nos ma na pierwszy okres.
Nie wiem co jeszcze przyjdzie z czasem.
Obcięcie jaj bo są już passé.
Babki z ku*asem to już chyba było?
Będzie wam się dobrze żyło!"

oc...........ki

2014-10-30, 12:33
jedrzej152 napisał/a:

@oczami30latki na jakiej podstawie twierdzisz, że wiek w profilu jest "lipą" (swoją drogą czepiasz się o słowo "leszcz" a sama używasz słowa "lipa")



Chyba mam taką nadzieję, że jest lipą - jeśli się mylę oznaczałoby, że miałeś 15 lat jak się zalogowałeś na sadistic.pl
Zaraz czepiam - nie masz słów, które Cię po ludzku wk***iają???

jedrzej152 napisał/a:

Samiec alfa? sklej sobie wszystko do kupy. Chciałbym zauważyć, że w żadnym z moich postów nie napisałem, że jestem w 100% samcem alfa.



To tutaj musiałabym zacytować quartz75 - bo taki sam obraz "samcy alfa" mi się "objawił".
Aż, k***a, sprawdzę definicję: samiec alfa...

jedrzej152

2014-10-30, 12:39
@oczami30latki Wiek rzecz względna.

Swoją droga uwielbiam wyprowadzać ludzi z równowagi i patrzeć jak się wk***iają (quartz75) Jak dobrze być anonimowym w Internecie i móc pisać względnie co mi się tylko podoba. :)

quartz75

2014-10-30, 12:43
@jedrzej152

O k***a, jestem lewakiem! Taki morał wypływa. W sumie się tego spodziewałem.
Tylko wytłumacz mi drogi szczylu, kiedy ja się nie zgadzałem z głównymi tezami? Że faceci niewieścieją chociażby?
pie**olę, myślę że męskości to bym ciebie mógł sporo nauczyć. Bo ty mi wyglądasz na takiego, co chodzi w innych ciuchach a sam jesteś p*zda rurkowiec. Ale chcesz się wyróżniać. Strojem, bo argumenty masz rodem z przedszkola. Wszędzie, dosłownie wszędzie jak brakuje argumentów to się wyzywa od lewactwa. Ogłupiona, tępa masa. Szkoda, że zdecydowana większość z was nawet nie wie co ten termin znaczy.

Nie jesteś taki anonimowy jak ci się wydaje. No i za krótki jesteś, żeby mnie wyprowadzić z równowagi. Ale schlebiaj sobie dalej, utwierdzaj się w przekonaniu o swej wielkości. Zakompleksiony prawiczku z sianem w głowie.

oc...........ki

2014-10-30, 12:47
jedrzej152, uwierz mi wyprowadzanie ludzi z równowagi w realnym życiu jest fajniejsze i daje większą satysfakcję :mrgreen: ech... gdybym jeszcze tylko nauczyła się triku: "poker face"...

I nie taka do końca względna.
Naprawdę muszę popracować :-/
Kurewski feminizm i równouprawnienie - a co by komu szkodziło jakbym sobie piła kawę w domu i pieprzyła farmazony w necie :-|

jedrzej152

2014-10-30, 12:50
@quartz75
Ooooo kurczaki. Naprawdę jestem ciekaw czego byś mnie nauczył. I dlaczego od razu wyzywasz mnie od szczylów, p*zd, rurkowców, argumenty Ci się skończyły? :-| Najpierw pie**olisz jaki to ze mnie narodowiec, teraz rurkowiec. Zmieniasz poglądy jak rękawiczki. I to niby ja jestem ogłupioną tępą masą. Nie denerwuj się tak bo Ci zmarszczki powychodzą ;)

Ale kontynuuj z łaski swojej:
Cytat:

Zrób mi przyjemność i kontynuuj swoje wywody. To może być wątek tego dnia.




@oczami30latki Tak tylko w życiu realnym jest więcej osób na których mi jednak zależy i niekoniecznie moim celem jest wyprowadzanie ich z równowagi. A tutaj wystarczy, że tak (ponoć 39-letni) quartz75 podchwyci temat i już, lecimy z koksem.

quartz75

2014-10-30, 13:02
Boś za głupi na to, żeby zrozumieć że to z ciebie się tu ciągnie łacha? Samcu Alfa?

Zatem wytłumacz mi, jakie ja tu poglądy lewackie prezentowałem? Bo to, żeś jest dupek z kompleksami, bez szkoły to już zauważyłem.

Czego mogę nauczyć? Nie wiem co ty już potrafisz. Wiem jedno, potrafisz pieprzyć bez sensu w necie. A tego mógłbym ciebie oduczyć. Won z chałupy, bez komputera, srajfona i co tam jeszcze masz. Przeżyj tydzień za swoje i wróć.

Mówiłem, jajca będą jak berety. Najgorzej jak głupek uwierzy w swą wielkość. ;)

Rax

2014-10-30, 13:04
@30 nie pie**ol ze masz neta w kuchni... bo chyba z niej nie wyszlas? prawda?

jedrzej152

2014-10-30, 13:06
@quartz75
To najpierw wytłumacz mi jakie ja poglądy nacjonalistyczne zaprezentowałem?

No to zaczynaj mnie tego oduczać. Od roku mieszkam i utrzymuję się sam, podejrzewam, że nie zrozumiesz.

Och tak mi smutno. :-( :-(

oc...........ki

2014-10-30, 13:10
Rax napisał/a:

@30 nie pie**ol ze masz neta w kuchni... bo chyba z niej nie wyszlas? prawda?



Lubię Cię i cenię za pomysłowość w komentarzach, ale teraz marniutko, marniutko... :roll:

Badderdandem

2014-10-30, 13:12
Jaki normalny facet traci swoj czas na "pokonanie" przeciwnika w internetowej dyskusji? Cala ta wasza wymiana argumentow na temat meskosci etc. jest smieszna. Spotkajcie sie jak prawdziwi faceci i pogadajcie w cztery oczy, ew. dajcie w morde i pojdzcie pozniej na piwo.

PS: Prawdziwy samiec alfa podciera dupe papierem sciernym.

Dzieki.

kris-k97

2014-10-30, 13:18
bo kiedyś po zakończonej służbie wojskowej z byle melepety robił się chłop na schwał , a teraz to mamy same p*zdy w rurkach.

quartz75

2014-10-30, 13:19
Ja wcale nie podcieram. Gacie recydywy muszą być żółte z przodu i brązowe z tyłu. ;)

No i nie przeszkadzaj. Tak fajnie się wkręcało gimbusika mentalnego, nawet uwierzył, że to on ma nad kimś przewagę.

Jak ty dzięki - to ja proszę. ;) Bon ton musi być. ;)