18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przeznaczenie

focus23 • 2012-03-05, 18:38
Autentyczna sytuacja na pewnym festiwalu Woodstock w zeszłym roku.

Do zalanego typa (ok. 20 lat) podchodzi ksiądz i pyta:
-czy wiesz już jakie jest Twoje przeznaczenie, chłopcze?
-nie, ale wiem jakie jest Twoje przeznaczenie - odpowiada chłopak
-jakie? - zaciekawił się ksiądz
-r*chać małe dzieci!!


:loldev:

golind

2012-03-05, 18:52
To powiadasz że ostatni raz jedziesz na woodstock?

dawid131

2012-03-05, 19:56
@Up
Bo mu proboszcz zakazał

sukafon

2012-03-05, 23:05
ja prdle jak to fajnie possać z małego brudnego palca historyjki jakie nigdy nie miały miejsca a jakie hejtują na KK - to się nazywa być fajnym
gościu żałosny jesteś, po prostu wzbudzasz żal :(

vajron

2012-03-05, 23:46
@up dla mnie żałosne jest mieć 38 lat i pisać "KK" dużymi literami z szacunkiem o instytucji, która w imię niewidzialnego stworka wyłudza pieniądze i narzuca nienawiść do wszystkiego co odmienne.

AdmirałFloty

2012-03-06, 01:30
Wymyslone historie nie sa autentyczne pamietaj lamusie...

Bialy_Mis

2012-03-06, 02:26
"pewnym przystanku Woodstock rok temu" <-- nie gubisz sie czasem w tym co mówisz ? Kłamać to trza umić, jak mawiał poeta.

Sl...........nx

2012-03-06, 02:31
vajron napisał/a:

@up dla mnie żałosne jest mieć 38 lat i pisać "KK" dużymi literami z szacunkiem o instytucji, która w imię niewidzialnego stworka wyłudza pieniądze i narzuca nienawiść do wszystkiego co odmienne.


A dla mnie żałosne jest mieć 19 lat, dać sobą manipulować i uważać, że jest się fajnym, bo obraża się wiarę i kościół.

19 lat, najwyższa pora już dorosnąć i skończyć gimnazjum.

BlueChampion

2012-03-06, 02:34
@up nie musial klamac, wystarczylo ze nie wiedzialby, iz taki festiwal odbywa sie tylko raz w roku ;p ja np tego nie wiedzialem bo mam na to wyj***ne, ale po twojej wypowiedzi wnioskuje, ze ten festiwal odbywa sie raz rocznie :p a poza tym wierze zeby glupi brudas cos takiego powiedzial :)

Sevelis

2012-03-06, 09:17
Ogólnie tekst nawet jeśli autentyczny to żałosny. Sam delikatnie mówiąc nie przepadam za Kościołem Katolickim ale we wszystkim trzeba znać umiar. Taki tekst to zwykłe prostactwo...

Ryuk

2012-03-06, 10:00
Się k***a wszyscy rozczuliliście nad ojczulkiem. Strony pomyliliście chyba. Sadol wydawał mi się miejscem totalnego odchamienia i czerpania rozrywki z nietypowego, nietuzinkowego i w efekcie czarnego humoru. A Wy się chyba k***a zapomnieliście. Obraził kościół katolicki? Nic tutaj takiego nie widzę, co najwyżej obraził człowieka, który może być jedynie "marionetką". Chyba nie wierzycie w to, że każdy ojczulek jest chodzącą świętością i (co wg. kościoła najważniejsze) jest wierzący. pie**oleni hipokryci.

BTW. Szkoda, że nie współczujecie i nie spinacie się, gdy kawał jest o głodującym dziecku z Etiopii. Co Wam zrobili z mózgiem...

Pa...........me

2012-03-06, 10:15
@up

To w większości ludzie którzy przybyli z mistrzów albo innych syfiastych stron dla rozczulonych i przewrażliwionych ludzi gdzie okazjonalnie pojawiały się screeny z sadola, to ich zachęciło i doprowadziło do powstania wspólnoty rozpie**alającej sadistic.

Co do tekstu: to, że takie coś miało faktycznie miejsce jest mało prawdopodobne, ale i tak bardziej żałośni są ludzie tutaj komentujący niż sama ta historyjka.

aaronfic

2012-03-06, 11:01
Napisałem, że za 20 lat nikt już nie będzie pamiętał o katolach i usunęli mój komentarz. Naprawdę tak to zabolało? :/

.:...........:.

2012-03-06, 11:03
aaronfic napisał/a:

Napisałem, że za 20 lat nikt już nie będzie pamiętał o katolach i usunęli mój komentarz. Naprawdę tak to zabolało? :/



Nie, dałeś ciotowate gwiazdeczki.

aaronfic napisał/a:

jeszcze z 20 lat i nikt nie będzie pamiętał o katolach. i bardzo k***a dobrze.