18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeznaczenie

focus23 • 2012-03-05, 18:38
Autentyczna sytuacja na pewnym festiwalu Woodstock w zeszłym roku.

Do zalanego typa (ok. 20 lat) podchodzi ksiądz i pyta:
-czy wiesz już jakie jest Twoje przeznaczenie, chłopcze?
-nie, ale wiem jakie jest Twoje przeznaczenie - odpowiada chłopak
-jakie? - zaciekawił się ksiądz
-r*chać małe dzieci!!


:loldev:

sarkazm

2012-03-06, 11:04
Teraz będą sobie opowiadać tą historyjkę na kółku różańcowym

aaronfic

2012-03-06, 11:16
k***a. teraz dobrze?

je ba ć gwiazdeczki.

Duncan

2012-03-06, 12:10
Oho obrońcy krzyża przybyli. Śmieszni są ludzie, którzy bronią tej całej złodziejskiej korporacji. Ale pewnie to ja się nie znam, tudzież jestem hejterem.

MrPink

2012-03-06, 12:15
Dla mnie są śmieszni Ci, którzy jebią na kościół a potem bronią pedałów i żalą się, jak to do nich jest stosowany język nienawiści

vajron

2012-03-06, 12:19
@up To akurat idzie ze sobą w parze idioto. Kościół nic dobrego nigdy nie wniósł do społeczeństwa. Bierze nie opodatkowany hajs, bo ludzie są tak durni, że wierzą we wszechmocną istotę, która potrzebuje akurat pieniędzy. Kościół ma cie w dupie. Zastanów się czy jezusowi w którego wierzysz podobałoby się to co kosciół robi przez te 2000lat... Hipokryta.

Duncan

2012-03-06, 12:36
MrPink napisał/a:

Dla mnie są śmieszni Ci, którzy jebią na kościół a potem bronią pedałów i żalą się, jak to do nich jest stosowany język nienawiści



Wolę bronić pedałów, niż pedofili. Chyba że dla Ciebie to że ktoś zakłada czarną kiecke, uniemożliwia mu r*chanie dzieci? I wolę bronić pedałów, którzy nie chcą żadnych pieniędzy, niż wyłudzających grubą kase biznesmanów, którzy kryją swoje interesy za parawanem wiary, z wiarą nie mając nic wspólnego. Bo czy wiara nakazywała palenie na stosie czarownic? A może nakazywała wojny krzyżowe? A może nakazuje jeździć kapłanom drogimi autami i żyć ponad stan. A może wiara nakazuje by księża ingerowali w tworzenie prawa w kraju? Czy wreszcie może wiara nakazuje tuszować pedofilię, a przestępców przenosić do innej parafii.

To co nazywane jest Kościołem (piszę z wielkiej litery bo tak nakazują zasady pisowni), jest zdemoralizowanym tworem dbającym wyłącznie o swe interesy.

EasyMedia

2012-03-06, 13:01
Akurat sadol nie wydaje mi się miejscem na prowadzenie dyskusji o tym jaki to ten kościół jest do bani. Natomiast chętnie odniosę się do wypowiedzi PastTime na temat "wspólnoty rozpie**alającej sadola". Bardzo dobrze to ująłeś, od jakiegoś czasu jest tutaj po prostu tragedia. Nowi użytkownicy z wszystkich mistrzów, kwejków, srejków zaśmiecają portal takim gównem, iż zwyczajnie nie idzie tego czytać. "Co się dzieje z tym sadolem!?" ze 3 razy dziennie to powtarzam (po każdym zalogowaniu). Nie jestem w portalu zbyt długo (może 2 lata) ale widzę jak bardzo spadł poziom "żartu" na stronie. Wolę już czytać to co napisze BongMan (ch*j, nawet Ptysiu) niż gimteksty randomowych 15 latków. Cięszę się, że są tu jeszcze aktywni użytkownicy tacy jak Centurion, który w dziale z obrazkami naprawdę daje radę.

Się rozpisałem, siedziało to we mnie od jakiegoś czasu :P

Suma sumarum: Sadol już pewnie nie wróci do kształtu sprzed paru lat, a może to my się starzejemy? :D

Bić zabić

2012-03-06, 14:02
Zastanawia mnie, co robią katolicy na takim portalu jak sadistic?

Cienió

2012-03-06, 15:49
że tak powiem...



be...........an

2012-03-06, 17:24
A przeznaczeniem twojego kawału powinno być zostanie w poczekalni i nieujrzenie przez niego światła dziennego.

Araxiel

2012-03-06, 17:43
"pewien" festiwal woodstock :-D

dymion

2012-03-06, 18:33
fakty są takie, że księżą na przystanku mają przej***ne z tą hołotą, dlatego trzeba ich podziwiać że jadą na ochotników i dają radę... no i w gruncie rzeczy są spoko, do porozmawiania. na pewno różnią się podejściem od tego co zazwyczaj spotykamy w parafiach na co dzień.
btw. wieczorami nawet filmy puszczają :P

Qnejo

2012-03-06, 20:13
A tam sracie z tym kościołem, że zły. Niech każdy sobie wierzy w co chce, jego sprawa.

fejsbook

2012-03-06, 23:01
@Slonx
Najlepszy argument na wszystko. Ktoś ma odmienne poglądy niż ty = dał się zmanipulować, jest gimnazjalistą, mówi tak, bo to jest modne! MODA NA ATEIZM!