18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez rok żywił się w saloniku VIP-ów. Za darmo!

ZmienNazwe • 2014-01-30, 12:13


"Pewien sprytny Chińczyk znalazł prosty sposób na darmowe posiłki i napoje. Kupił bilet lotniczy i codziennie zjadał obiad w saloniku VIP-ów na lotnisku w Xi'an" - informuje newser.com.

Codziennie przychodził więc przed przewidzianą w rozkładzie godziną odlotów, zjadał posiłek i szedł do kasy, by... przebukować bilet na następny dzień. Zrobił tak aż 300 razy!

Gdy jego oszustwo się wydało mężczyzna zwrócił bilet do kasy i... dostał zwrot pieniędzy.


Źródło

cys23

2014-01-30, 12:51
Geniusz k***a! Da się?! Da!!!

rust

2014-01-30, 13:08
Cytat:

przebukować(język polski)

znaczenia:
czasownik przechodni dokonany

(1.1) zmienić rezerwację
kolokacje:
(1.1) przebukować bilet
wyrazy pokrewne:
czas. bukować, zabukować
rzecz. przebukowanie
etymologia:
ang. book


nie martw się dla mnie też czasami język polski jest obcy

BongMan

2014-01-30, 13:21
Ale mnie wk***ia słowo bukować. Do k***y nędzy, j***ne zakompleksione p*zdy z syndromem małego fiutka! Nie będziecie fajniejsi, bo używacie ch*jowych zapożyczeń. Mamy w języku polskim słowo "zarezerwować", więc nie musimy używać do ch*ja budynia słów angielskich! A kto ich uporczywie używa ten p*zda i lamus, który nie reprezentuje sobą kompletnie nic i chce pokazać jaki to on jest światowy, bo lata samolotami i używa obcych słów.

Ale się k***a uniosłem!

Idę po maść.

Takeda

2014-01-30, 13:47
Bonguś nie spinaj się tak, bo se starego wysrasz. :amused:

xts

2014-01-30, 13:51
BongMan napisał/a:

Ale mnie wk***ia słowo bukować. Do k***y nędzy, j***ne zakompleksione p*zdy z syndromem małego fiutka! Nie będziecie fajniejsi, bo używacie ch*jowych zapożyczeń. Mamy w języku polskim słowo "zarezerwować", więc nie musimy używać do ch*ja budynia słów angielskich! A kto ich uporczywie używa ten p*zda i lamus, który nie reprezentuje sobą kompletnie nic i chce pokazać jaki to on jest światowy, bo lata samolotami i używa obcych słów.

Ale się k***a uniosłem!

Idę po maść.



znajdz mi w słowniku słowo "przerezerwować"

zieja

2014-01-30, 14:07
"Przenieść rezerwacje" zzz polska język trudna język!

EBM4

2014-01-30, 14:19
Gdzie przenieść?

poldekmisiak

2014-01-30, 14:19
U nas by został nazwany życo-masono-złodziejo-tuskowym pedałem i srodowiska katolikow prawicowców żądałyby kary smierci

ogarnij133

2014-01-30, 14:30
Chiny i nie zostal rozstrzelany :| ?

Alphi

2014-01-30, 14:33
To typek ma łep do machlojek. U Nas w kraju też by takich znalazł "Pomysłowych Dobromirów". ;-)

GKC

2014-01-30, 14:35
EBM4 napisał/a:

Gdzie przenieść?



W kasie? :wtf:

PoMaluchu

2014-01-30, 14:56
Z tego co wiem to zmiana terminu wylotu, kosztuje, a przynajmniej u wielu przewoźników. Tzn że miał tą możliwość za darmo? Fajnie.