18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez rok żywił się w saloniku VIP-ów. Za darmo!

ZmienNazwe • 2014-01-30, 12:13


"Pewien sprytny Chińczyk znalazł prosty sposób na darmowe posiłki i napoje. Kupił bilet lotniczy i codziennie zjadał obiad w saloniku VIP-ów na lotnisku w Xi'an" - informuje newser.com.

Codziennie przychodził więc przed przewidzianą w rozkładzie godziną odlotów, zjadał posiłek i szedł do kasy, by... przebukować bilet na następny dzień. Zrobił tak aż 300 razy!

Gdy jego oszustwo się wydało mężczyzna zwrócił bilet do kasy i... dostał zwrot pieniędzy.


Źródło

Penc

2014-01-30, 15:07
Nie przerezerwowywac, a przenieść rezerwację na inny dzień.

woofer51

2014-01-30, 15:09
o sk***esyn

xarkons

2014-01-30, 15:27
Ten jak sie spina, chyba najwieksze kompleksy i bole pupci to ty masz, Bonguś.

HiSpect

2014-01-30, 15:31
Zamknij mordę bongman.

witekmn

2014-01-30, 15:45
Bongman zabukowalem juz wpie**ol dla ciebie :D

cys23

2014-01-30, 15:57
Bongman, 'lamus' też jest zapożyczone, leszczu :-)

Czczij_mnie

2014-01-30, 15:58
Faktycznie "przerezerwowywał" brzmi lepiej.

daniok91

2014-01-30, 16:08
BongMan napisał/a:

Ale mnie wk***ia słowo bukować. Do k***y nędzy, j***ne zakompleksione p*zdy z syndromem małego fiutka! Nie będziecie fajniejsi, bo używacie ch*jowych zapożyczeń. Mamy w języku polskim słowo "zarezerwować", więc nie musimy używać do ch*ja budynia słów angielskich! A kto ich uporczywie używa ten p*zda i lamus, który nie reprezentuje sobą kompletnie nic i chce pokazać jaki to on jest światowy, bo lata samolotami i używa obcych słów.

Ale się k***a uniosłem!

Idę po maść.


BongMan Ty p*zdo i cioto ! Słowo Lamus pochodzi z języka niemieckiego = niem. Lehmhaus. Na ch*j używasz obce słowa ? j***na gęś

adamko

2014-01-30, 16:10
ból dupy bo nie polskie, ale znajdzie się ktoś bez angielskiego w obcym kraju to więcej problemu sprawi mu rezerwacja niż bukowanie

So...........lu

2014-01-30, 16:12

al...........10

2014-01-30, 16:21
Zmienić rezerwację.

A nowotwory w stylu "zabukować" i "przebukować" to efekt działań i zaniechań populistów językowych, którzy włażą w dupę bez wazeliny uzusowi. Z jednej strony głoszą podział na polszczyznę wzorcową i użytkową, a z drugiej sami przelewają do wzorcowej taki syf, że łeb pęka. Nazwisk nie będę podawał, bo wszyscy wiemy, o kogo chodzi (na przykład tego, który każe nie odmieniać swojego nazwiska).

Bananowy_Rumcajz

2014-01-30, 16:26
@BongMan

Twój ból dupy nie jest uzasadniony, ponieważ technicznie rzecz biorąc "rezerwacja", również nie jest polskim słowem. Jest zapożyczeniem z języka francuskiego, podobnie jak biznes z angielskiego.

Polecam powtórzyć lekcję j. polskiego, ewentualnie zajrzeć do słownika wyrazów obcych.

Pozdrawiam,

envir0

2014-01-30, 16:27
Cytat:

Ale mnie wk***ia słowo bukować. Do k***y nędzy, j***ne zakompleksione p*zdy z syndromem małego fiutka! Nie będziecie fajniejsi, bo używacie ch*jowych zapożyczeń. Mamy w języku polskim słowo "zarezerwować", więc nie musimy używać do ch*ja budynia słów angielskich! A kto ich uporczywie używa ten p*zda i lamus, który nie reprezentuje sobą kompletnie nic i chce pokazać jaki to on jest światowy, bo lata samolotami i używa obcych słów.

Ale się k***a uniosłem!

Idę po maść.


Dla ciebie masc to juz za mało. Lepiej leć po recepte na antybiotyk

da...........55

2014-01-30, 16:31
Bongmanowi w tym miechu dupe rozewie jak sie bedzie tak wkrwial.

Taumantis

2014-01-30, 16:31
BongMan napisał/a:

Ale mnie wk***ia słowo bukować. Do k***y nędzy, j***ne zakompleksione p*zdy z syndromem małego fiutka! Nie będziecie fajniejsi, bo używacie ch*jowych zapożyczeń. Mamy w języku polskim słowo "zarezerwować", więc nie musimy używać do ch*ja budynia słów angielskich! A kto ich uporczywie używa ten p*zda i lamus, który nie reprezentuje sobą kompletnie nic i chce pokazać jaki to on jest światowy, bo lata samolotami i używa obcych słów.

Ale się k***a uniosłem!

Idę po maść.




Ale mnie wk***ia słowo syndrom. Do k***y nędzy, j***ne zakompleksione p*zdy z zespołem objawów małego fiutka! Nie będziecie fajniejsi, bo używacie ch*jowych zapożyczeń. Mamy w języku polskim słowa "zespół objawów", więc nie musimy używać do ch*ja budynia słów angielskich! A kto ich uporczywie używa ten p*zda i lamus, który nie reprezentuje sobą kompletnie nic i chce pokazać jaki to on jest światowy, bo zna się na medycynie i używa obcych słów.

Ale się k***a uniosłem!

Idę po maść.


p.s Jesteś upośledzony bo k***a byś raz użył googla szukając znaczeń tego słowa, a wtem może byś zauważył jego liczne znaczenia starsze od samolotów.

p.s2 to jest ta sucharowa sława? To jest pipierdułka