18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemiana po 2 letnim treningu Street Workout - MOTYWACJA!!!

sooortiero • 2015-05-03, 10:45
Na filmiku ukazane sa moje umiejetnosci gdy zaczynalem street workout 2013 rok i terazniejsze 2015. Pokazana jest tez transformacja w sylwetce. Zapraszam do ogladania, komentowania i czerpania motywacji, jak widac nie trzeba wydawac tyle pieniedzy na diete i silownie zeby jakos wygladac i nabrac sily - potrzebne sa tylko checi !!! POZDRO :)

Marxe

2015-05-04, 09:35
Tak jak pisał Norek byłoby świetnie gdybyś udostępnił swój plan treningowy.Byłoby świetnie.

Ale i tak kurewsko wielki szacun

Corey_09

2015-05-04, 09:50
k***a a ja lezę z zapaleniem korzonków na zwolnieniu, a tu zewsząd filmiki o ćwiczeniach. Niech was ch*j!

Parker

2015-05-04, 10:58
Szwendak - masz taka sytuacje jak ja tyle ze ja nie podciagne sie przez kontuzje , jakies podpowiedzi dla cb?

jest kilka mozliwosci ,Zwiekszyc sile treningiem typowo silowym , ew zastosowac "oszukane podciaganie" nie pamietam jak dokladnie to sie nazywa , podskakujesz tak zeby utworzyc 2 katy proste (lokcie i barki) i utrzymujesz sie w bezruchu 5 sek , i tak w opor a po kilku tygodniach zaczniesz podciagac . Pod warunkiem oczywiscie ze poprawnie wykonujesz cwiczenie :P
i najlepsza najszybsza metoda bez kombinowania - poprosik kolege z silki (albo jesli masz drazek w domu moze byc w domu)
podkladasz taboret pod nogi i delikatnie sie wspomagasz nogami , tez daje rade.

kalemus

2015-05-04, 12:57
@Szwendak

Zacznij od ruchu negatywnego , podłóż cos pod nogi ( skrzynie stołek nieważne co ) i podskakuj nad drążek a potem opuszczaj sie jak najwolniej potrafisz , po 2 tyg zaczniesz mieć na tyle ruszone mięśnie że powinieneś być wstanie podciągnać sie bez zadnej pomocy ;-)

Onan_Barbarzynca

2015-05-04, 15:00
Leci piwko,ale wrzuć jeszcze temat z poradnikiem dla początkujących ;) Było by miło.

piotrekt1976

2015-05-04, 20:41
Hmm zapomniales doddac ze na filmiku z 2013 roku robisz na dzien dobry rzeczy ktore normalnie robia po 2-3 latach treningow wiec nie pie**ol ze to 2 lata od poczatku i od zera. Widac szybkos podczas przeskokow, i to jak podciagasz sie na drazku , malo trenuje bo brak czasu i ogolnie lenistwo ale wiem ile czasu ludzie dochodza do tego co pokazales niby na poziomie 0 z 2013 i wiem ze pie**olisz ze to byl poczatek bo obaj wiemy ze to juz byl dobry rok albo wiecej treningow . Nie zmienia to faktu ze zapewne nie masz za duzo innych zajec i rodzice cie dobrze karmia ;) wiec jest czas na work outowe szalenstwa, Cos jak nowoczesny bialy murzyn , oni tez zyja z socjala i tylko pakuja,
Na pociesznie powiem tyle wszystkim leniuchom ze panny wola gosci z hajsem - szybciej zar*chasz majac dobra fure i kase jak bicka wiec pozostawiam te przemyslenia tym co im sie nie chce podciagac na drazku ;)

sooortiero

2015-05-05, 10:20
Wczesniej przed street workoutem 7-8 miesiecy samego stania na rekach ale czysty street workout od kwietnia 2013 i nauczylem sie tych rzeczy na drazku w tydzien ;)