18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejażdżka na skuterach

~Angel • 2011-06-25, 20:40
i spotkanie z psiakiem



akcja dopiero 1:30

Cannibal

2011-06-26, 23:28
żeby ich ch*j strzelił z jasnego nieba!!! co za sk***ysyny! zamiast pomóć zwierzęciu to strasznie oglądają skutery... znaleźli się k***a "motocykliści" na kosiarkach.... zaj***łbym każdego po kolei

ti...........ax

2011-06-26, 23:40
Skrzynka wódki dla tego co załatwi filmik jak jeden z nich łeb rozpie**ala

radsmig

2011-06-27, 01:01
DinAlt @ bez kitu mogli dobić tego psa :/

Muppet

2011-06-27, 01:01
Miopliocen83 napisał/a:

co za k***a mendy.....ich tak przejechać!!!




Dziua napisał/a:

Mam nadzieję że ten film usuną a ty to pewnie taki cwaniak to sam sobie loda zrobisz .




Prozac napisał/a:

k***y psa ratowac a nie jakiegos pedala co na pedalskim skuterze jezdzi... hahahah na skuterach "kozaki" .... hahaha!!! :D




ulthart napisał/a:

@up
ch*j z ludźmi,psów bardziej szkoda!




DinAlt napisał/a:

Sk***syny, psem by sie zajęli, a nie skuterkiem.




Dziua napisał/a:

Trzeba być naprawdę poje... żeby zastawić tego biednego psa kur... ciekawe co by było gdyby jednego z tych kiepów tak ktoś rozjechał bo ja bym sk***iela na pewno zostawił że konał jak ten biedny piesek . Moim zdaniem ludzi można męczyć ale zwierząt nie bo one są niczego winne a ludzie wszystkiego !!!!!!!!!!




Coś wam k***a nie pasuje to przeczytajcie napis na górze "SADISTIC" przetłumaczyć wam j***ne barany k***a nawet nie musisz patrzeć a co do tego komentować, przewiń sobie dalej.
Jak nie którzy wolą sobie walić przy tym to ch*j niech walą. Inni z takiego czegoś się cieszą że komuś się krzywda dzieje dobra spoko została ta strona zrobiona po to ale żeby pisać takie pie**olenia "o nie trzeba go zaj***ć bo zaj***ł psa" was totalnie poj***ło. Dobra ja bym was od razu wyrzucał za takie typu teksty.

sierra

2011-06-27, 01:04
piwo za ROFLA na ulicy

kajtek007

2011-06-27, 01:21
W Polsce jest demokracja... Kto za tym aby i on wleciał pod motor ?! :) Piwo w górę !

kozakmaly

2011-06-27, 01:40
@Robster oddawaj piwo bo Ci przez przypadek dałem a miałem dać temu powyżej... ch*j ze skuterem, wymaluje, wyprostuje będzie jeździł a tam k***a pies cierpi kretynie i ch*j że się tego mnoży ale to jest k***a pies a nie k***a Twoja dziewczyna żeby mógł cierpieć...

ul...........rt

2011-06-27, 01:44
Muppet napisał/a:

Coś wam k***a nie pasuje to przeczytajcie napis na górze "SADISTIC" przetłumaczyć wam j***ne barany k***a nawet nie musisz patrzeć a co do tego komentować, przewiń sobie dalej.
Jak nie którzy wolą sobie walić przy tym to ch*j niech walą. Inni z takiego czegoś się cieszą że komuś się krzywda dzieje dobra spoko została ta strona zrobiona po to ale żeby pisać takie pie**olenia "o nie trzeba go zaj***ć bo zaj***ł psa" was totalnie poj***ło. Dobra ja bym was od razu wyrzucał za takie typu teksty.



No Twa racja zaiste wielka jest.Jedi zostać możesz.Więc łap za laserowy mieczyk. :D

av...........84

2011-06-27, 03:48
a co się spodziewaliście po kraju kwitnącego bambusa ?

Fakerę

2011-06-27, 09:34
Alex De Large napisał/a:



Panie, to jest brawura? :trzesieee:

Gdyby to był człowiek, to byłaby jego wina bo wtargnął na jezdnie. W tym przypadku wypadek był jeszcze trudniejszy do uniknięcia bo pies jest zwyczajnie dużo mniejszy. Ale nie! To wina tych gnoi którzy popie**alają na swoich skuterach 90km/h totalnie bez wyobraźni i masturbują się przy nich w garażu. Patrz, nawet jeden został uwieczniony http://www.sadistic.pl/kiedy-siedze-na-maszynie-totalny-czuje-vt66536.htm



Mówi się : ''Dobry kierowca powinien mieć oczy z przodu głowy, z tyłu głowy a nawet w dupie''

baxter

2011-06-27, 14:25
Sadyzm sadyzmem itd., ale stosunek do zwierząt miarą wartości człowieka - przemyślcie to sobie dzieciaki.

BurbonPL

2011-06-27, 16:36
Widze ze sami obroncy praw zwierzat sie tu zlecieli. TO BYLA WINA ZLE WYCHOWANEGO PSA. Taki zasrany kundel mógł zabić człowieka albo nawet spowodowac wypadek. Powinni mu pomóc ale jak sie kupuje psa to trzeba go potrafic wychowac..

brzoza

2011-06-27, 19:18
ja pie**ole, jakie poruszenie. jak wsciekle zwierzeta rozpie**alaja ludzi, to sie k***a cieszycie a tu nagle wielkie tuturutu, bo ktos kundla rozjechal, ktory nawet niebyl na pasach

pawlonkon

2011-06-27, 20:23
Co jak co ale dla sadysty ten pisk psa to prawdziwie piękna melodia

bourgeois

2011-06-27, 20:54
po to wylaczylem filmy z cierpieniem zwierzat , zeby takich nie ogladac , uwielbiam jak cierpia ludzie bo zazwyczaj im sie nalezy albo jest ich wina- nie ruszaja mnie jeczace korpusy z pourywanymi nogami rzygajace krwawa piana ale nienawidze jak cierpia zwierzeta, nie moge tego ogladac :/ a dla mnie kazdy facet na skuterze to pedal