18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejażdżka na skuterach

~Angel • 2011-06-25, 20:40
i spotkanie z psiakiem



akcja dopiero 1:30

en...........37

2011-06-26, 20:28
Kundel się bawi bo się turla.

House77

2011-06-26, 20:35
Dobrze że ten pies nie był czarny i nie miał pejsów bo by dopiero było lamentowanie tolerancyjnych obrońców wszystkiego co się rusza...

~Angel

2011-06-26, 20:46
W jaki sposób mogli by pomóc?
Zapakować go do kufra i jechać z nim do weterynarza? Może na pogotowie zadzwonić i przyleciał by medicopter.
Raczej po takim potrąceniu gdzie pies jest ewidentnie w szoku każda próba pomocy skończyła by się pogryzieniem. Pies raczej bezpański więc nie szczepiony.

dback napisał/a:

potrącenie i cierpienie psa jest okrutne i myślę, że już średnio inteligentny człowiek jest w stanie o zrozumieć.



Chyba istnieje różnica pomiędzy celowym znęcaniem się nad zwierzęciem a przypadkowym potrąceniem głupiego psa który sam wbiegł pod koła.
Jakoś nie widzę abyś srał żarem w innych tematach na głównej gdzie przedstawiane są wypadki, potrącenia, upadki, bójki, z udziałem ludzi - przecież ich też to boli i cierpią.

Fakerę

2011-06-26, 21:05
Większość z was krzyczy jak ma wyj***ne na tego psa, no tak bo przecież pedalski skuter jest dużo ważniejszy niż leżący i konający na środku drogi pies. Najlepiej go zostawić a ewentualnie gdyby zauważyli jakieś zarysowania skuterka to poskakać po psie żeby go dobić!!! Wypie**olił bym tych wszystkich skuterowców!!! Wk***iają mnie te spedalone skutery, wciskają się sk***ysyny na światłach i na rondach a jak wypie**olisz w takiego i coś mu się stanie to oczywiście winny jest kierowca samochodu.

~Angel

2011-06-26, 21:18
@Flushingflash
Niestety to wina polskiego prawa że osoby nie mające pojęcia o przepisach ruchu drogowego mogą jeździć po ulicach.
Powinno zostać wprowadzone normalne prawko na te kosiarki dostępne od 16 roku, normalny kurs i egzamin teoretyczny i praktyczny w WORD-zie a powyżej 18 roku wystarczy posiadać kat.B.
To, że tego typu pojazdy pojawiły się na naszych drogach jest OK bo młodzi ludzie mogą nabrać trochę doświadczenia zanim wsiądą na coś mocniejszego.

konradssc

2011-06-26, 21:20
@ulthart
Mam wyj***ne na Ciebie i na reszte swołoczy 'Sadistica'. To już nie jest to co było kiedyś. k***a obrońcy zwierząt... Jak taki CI na nich zalezy to wiedz, że jakbym Cie spotkał na ulicy i miał do wyboru zastrzelić Ciebie i bezpańskiego psa to zastrzeliłbym Ciebie żebyś był zadowolony. j***ć to. Przerzucam sie na inny portal bo gówniarzeria sie zrzuciła i IQ społeczeństwa tego portalu spadło poniżej IQ murzyna z plantacji. Admini straciliście kolejnego użytkownika. Oby tak dalej. Wypie**alacie w h*j z strona , która w tytule ma Sadistic, a użytkownicy litują sie nad bezpańskimi psami. Zegnam staropolskim IDŹTA W h*j.

ul...........rt

2011-06-26, 21:25
konradssc napisał/a:

@ulthart
Mam wyj***ne na Ciebie i na reszte swołoczy 'Sadistica'. To już nie jest to co było kiedyś. k***a obrońcy zwierząt... Jak taki CI na nich zalezy to wiedz, że jakbym Cie spotkał na ulicy i miał do wyboru zastrzelić Ciebie i bezpańskiego psa to zastrzeliłbym Ciebie żebyś był zadowolony. j***ć to. Przerzucam sie na inny portal bo gówniarzeria sie zrzuciła i IQ społeczeństwa tego portalu spadło poniżej IQ murzyna z plantacji. Admini straciliście kolejnego użytkownika. Oby tak dalej. Wypie**alacie w h*j z strona , która w tytule ma Sadistic, a użytkownicy litują sie nad bezpańskimi psami. Zegnam staropolskim IDŹTA W h*j.



No i widzisz jak łatwo dałeś się sprowokować :D

Fakerę

2011-06-26, 21:31
angel napisał/a:

@Flushingflash
Niestety to wina polskiego prawa że osoby nie mające pojęcia o przepisach ruchu drogowego mogą jeździć po ulicach.
Powinno zostać wprowadzone normalne prawko na te kosiarki dostępne od 16 roku, normalny kurs i egzamin teoretyczny i praktyczny w WORD-zie a powyżej 18 roku wystarczy posiadać kat.B.
To, że tego typu pojazdy pojawiły się na naszych drogach jest OK bo młodzi ludzie mogą nabrać trochę doświadczenia zanim wsiądą na coś mocniejszego.



Samo prawo już jest tak skonstruowane jak jest i trzeba się z tym pogodzić. Nadeszły czasy że małolaci nie mogąc okiełznać większej mocy czy wsiąść za kierownice samochodu popisują się w każdy możliwy sposób i wk***iają swoją szczeniacko-kozacko-cwaniacką brawurą, również doprowadzając do bardzo niebezpiecznych sytuacji. A efekty tej brawury mamy choćby i na owym filmiku.

ul...........rt

2011-06-26, 21:38
Flushingflash napisał/a:



Samo prawo już jest tak skonstruowane jak jest i trzeba się z tym pogodzić. Nadeszły czasy że małolaci nie mogąc okiełznać większej mocy czy wsiąść za kierownice samochodu popisują się w każdy możliwy sposób i wk***iają swoją szczeniacko-kozacko-cwaniacką brawurą, również doprowadzając do bardzo niebezpiecznych sytuacji. A efekty tej brawury mamy choćby i na owym filmiku.



No to wyobraź sobie że w Irlandii żeby dostać prawo jazdy tzw.Provisional wystarczy zdać egzamin teoretyczny w ogóle nie musisz nawet siedzieć za kierownicą jakiegokolwiek auta.Potem przyklejasz sobie naklejkę "L" na samochód i jesteś prawnym użytkownikiem drogi.Jedyne co Cię ogranicza to zakaz jazdy autostradami,i samochód o pojemności do 1.4.Na takim prawku możesz przejeździć 2 lata.Potem dopiero zdajesz na Full licence.Wyobraź sobie teraz co tu się dzieje na drogach.

Fakerę

2011-06-26, 21:42
ulthart napisał/a:



No to wyobraź sobie że w Irlandii żeby dostać prawo jazdy tzw.Provisional wystarczy zdać egzamin teoretyczny w ogóle nie musisz nawet siedzieć za kierownicą jakiegokolwiek auta.Potem przyklejasz sobie naklejkę "L" na samochód i jesteś prawnym użytkownikiem drogi.Jedyne co Cię ogranicza to zakaz jazdy autostradami,i samochód o pojemności do 1.4.Na takim prawku możesz przejeździć 2 lata.Potem dopiero zdajesz na Full licence.Wyobraź sobie teraz co tu się dzieje na drogach.



Mieszkałem 4 lata w Londynie i tam prawo jest takie samo jak w Irlandii, na szczęście w Anglii poruszałem się autobusami bądz metrem, więc mnie to tak nie irytowało ;)

KingOfEvil

2011-06-26, 22:05
DinAlt napisał/a:

Sk***syny, psem by sie zajęli, a nie skuterkiem.



W takim przypadku to tylko dobić :P

dQrw10nYk0k5

2011-06-26, 22:23
@up A o mielonych i parówkach nie słyszałeś?!

Rh...........ox

2011-06-26, 22:27
Flushingflash napisał/a:



Samo prawo już jest tak skonstruowane jak jest i trzeba się z tym pogodzić. Nadeszły czasy że małolaci nie mogąc okiełznać większej mocy czy wsiąść za kierownice samochodu popisują się w każdy możliwy sposób i wk***iają swoją szczeniacko-kozacko-cwaniacką brawurą, również doprowadzając do bardzo niebezpiecznych sytuacji. A efekty tej brawury mamy choćby i na owym filmiku.



Panie, to jest brawura? :trzesieee:

Gdyby to był człowiek, to byłaby jego wina bo wtargnął na jezdnie. W tym przypadku wypadek był jeszcze trudniejszy do uniknięcia bo pies jest zwyczajnie dużo mniejszy. Ale nie! To wina tych gnoi którzy popie**alają na swoich skuterach 90km/h totalnie bez wyobraźni i masturbują się przy nich w garażu. Patrz, nawet jeden został uwieczniony http://www.sadistic.pl/kiedy-siedze-na-maszynie-totalny-czuje-vt66536.htm

Keepo

2011-06-26, 22:31
Cóż więcej mógł bym rzec jak to j***ne araby pie**olone brudasy wychowane w j***nej dżungli k***a p*zdy :/

Booooyakasha

2011-06-26, 23:03
rozpie**alają mnie typy na skuterkach, k***a zbroja jak na hayabuse, kamera na kasku k***a, pojemność 50cc, i v-max 50km/h... i ta miłość do prędkości..
prze ch*je i tyle