18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejażdżka na skuterach

~Angel • 2011-06-25, 20:40
i spotkanie z psiakiem



akcja dopiero 1:30

Exoone

2011-06-26, 17:24
Widać, że sk***ysynowi nic nie jest to by przynajmniej jeden podszedł psa zabrać z drogi, k***a aż tylu ich było potrzeba zeby zobaczyć czy z kosiarką i popie**olonym gimkierowcą wszystko w porządku?

Desti

2011-06-26, 17:28
Wiochmen napisał/a:

moge na pw wyslac



Dawaj.

A do "obrońców zwierząt": Życzę, żeby Wam coś pod koła wbiegło, a Wy próbując to wyminąć wyj***li w drzewo.

A jeśli ten pies jeszcze żyje, to drugi raz już raczej nie wbiegnie pod koła

ul...........rt

2011-06-26, 17:44
konradssc napisał/a:

O k***a widze, że trzeba conektórych do porządku doprowadzić. Namnożyło sie obrońców zwierząt na Sadisticu. Ulthart już Ci mówiłem, że jesteś zoofilem i już sie nie zmienisz. Ja pie**ole psa szkoda im. Chodzą bezpańskie i stwarzają tylko zagrożenie. Strach dzieci same puścić do szkoły. Jestem ciekaw jakby wam dziecko pogryzły to też byście takimi obrońcami byli? Bezpański pies=odstrzał. Zwierze nie może stać nad człowiekiem i nigdy stało nie będzie.
Polecam temat: http://www.sadistic.pl/kot-na-hustawce-vt80547.htm?highlight=opa+opa+opapa :amused:
Zwierzak to zwierzak, póki nie jest podpalany i obdzierany na żywca ze skóry to nie ma znęcania sie. Jedynym błedem tych koleżków z filmiku był brak zdrowego rozsądku. Zwierzak sie miotał i widać, że męczył. Mógł którys podejść i mu ukręcić kark. A do obrońców zwierząt, którzy za nic mają dobro ludzkie: Wypieprzać do puszczy z bambusami mieszkać.



Wielka moc w Tobie drzemie gdyż mądrość Twa jest bezgraniczna :D :D :D

Xayrax

2011-06-26, 17:52
j***ny kundel jeszcze mu kopa zapie**olić -.-

Eth

2011-06-26, 17:56
@konradssc

Bezpanskie psy rosna w koncu na drzwach.
Zagrozenie masz dzieki tepym ludziom ktorzy najpierw te psy traktowali jak scierwo sprawiajac ze sa agresywne, a pozniej wyj***li.
Czlowiek tez jest zwierzeciem, po prostu czesci z ludzi sie poprzestawialo w dupie pod wplywem religijnych bajek.

Zreszta wole bezpanskie psy niz gowna na skuterkach nie majace pojecia o tym jak zachowac sie w ruchu drogowym.
Proponowalbym wiec ich odstrzal bo czesto stanowia wieksze zagrozenie.

Kacpes

2011-06-26, 18:19
Odpadłem po drugiej str. kom. Ludzie, tego psa nie widać, odkąd skończył skamleć. (2.03-06) Więc trochę go pobolało i sp***olił.


A oni nie jedzą na kosiarkach, tylko na sprzętach kiblo-podobnych. Niby jeden ch*j, ale jest różnica.

Ale ktoś tu miał rację. Nie wyminąć takiego gówna, tylko kibla położyć... Kierowca ch*jowo patrzy na drogę, pies teraz się nauczy, jak wcześniej nie uważał.

ProKoxGandzia

2011-06-26, 18:53
piekny dzwiek tego skamlenia, raj dla moich uszu. tylko szkoda, ze jeszcze nie rozwalilo go na pol ew. nie bylo ran. pieekne

19Michael48

2011-06-26, 19:31
Ja pie**ole to jacys pro motorcyklisci na j***nych odkurzaczach.

kocur

2011-06-26, 19:56
oby zdechli ! i to prędko !

.3lite

2011-06-26, 20:11
DinAlt napisał/a:

Sk***syny, psem by sie zajęli, a nie skuterkiem.



Tak k***a - biegnijmy tam, zajmijmy się biednym pieskiem, który pizga po drogach bo przecież to wina kierowcy, że nie wpie**olił się w pole po prawej czy górę po lewej, mógł w ogóle zakończyć swój żywot by tego kundla ratować.

Chcesz mu pomóc? To zapie**alaj tam i biegiem pomagaj pieskowi jak cię to tak boli, a jak "nie masz czasu" to zamknij mordę.

Hopik

2011-06-26, 20:11
Ja nie wiem przy tak małej prędkości nie ominąć psa który nie przebiega, a przechodzi przez ulice to trzeba być debilem-przy takiej jeździe to chłopaki jak wreszcie przesiądą się na coś mocniejszego to 3/4 z nich zginie w przeciągu jednego sezonu-i tego im życzę

dback

2011-06-26, 20:14
angel napisał/a:

Gdzie tam jest okrucieństwo wobec zwierząt?
Nikt tego pieska na ulice nie wrzucił, specjalnie nie potrącił, poza tym na głównej znajduje się kilkadziesiąt tematów z potrąceniami ludzi i zwierząt więc nie marudź.


potrącenie i cierpienie psa jest okrutne i myślę, że już średnio inteligentny człowiek jest w stanie o zrozumieć. Mało śmieszny filmik nie pasujący do tematyki strony a tym bardziej na główną gdzie każdy ma dostęp.

onastolelezysok

2011-06-26, 20:23
nie ważne czyja wina, ale powinni zająć się również psem, który cierpiał. Człowiek to pie**olona egoistyczna jednostka. Pies- życie, Motor- zwykła rzecz. Ludzie jesteście parszywi twierdząc, że to wina psa i niech zdycha. Kim wy jesteście?

.3lite

2011-06-26, 20:23
dback napisał/a:


potrącenie i cierpienie psa jest okrutne i myślę, że już średnio inteligentny człowiek jest w stanie o zrozumieć. Mało śmieszny filmik nie pasujący do tematyki strony a tym bardziej na główną gdzie każdy ma dostęp.



Ta racja, też myślę, że powinni go dobić - przynajmniej by tak nie skomlał + przestałby cierpieć = profit!

Rh...........ox

2011-06-26, 20:26
Kiedy na Sadisticu był dział "okrucieństwa wobec zwierząt" musieliście co wieczór srogo płakać w poduszkę :lol:

Specjalnie celował w tego psa, taki był zamiar ich wszystkich kiedy ruszali w trasę! A najbardziej winni są ludzie którzy zmusili psa do życia w dziczy bo wyrzucili go z budy.

Wasz idiotyzm po prostu mnie przeraża, macie tu swojego nowego boga, fanatyczni dewoci:


Wystrzelać wszystkich obrońców zwierząt przekładających ich życie nad życie ludzkie.
"Mogę patrzeć na cierpienie człowieka, ale jak można krzywdzić pieska?" - wasza pie**olona mantra :samoboj: