18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest górników

____ • 2013-06-06, 22:02
Dziś odbył się protest przeciwko restrukturyzacji jednej z kopalń w Małopolsce, około 8tys. ludzi przeszło przez miasto Brzeszcze.

Kolejna kopalnia może zostać zamknięta pomimo dużych zasobów węgla (lub przejęta przez Czeską spółkę węglową która wydobywając węgiel nie przejmuje się szkodami górniczymi i nie zabezpiecza miejsc po wydobyciu).

Co najważniejsze, z protestującymi nie spotkał się nikt z władz miasta oraz kopalni węglowej, jedynie policja z gazem łzawiącym miała odwagę na konfrontację.

Jest to kolejny przykład demokracji od kochanej władzy - "protestujcie sobie, jedyne co sobie wywalczycie to oberwanie pałą w łeb".


:sparta:

Post nie miał na celu obrażenia islamistów, miłościwie panującej władzy, cyklistów, żydów, lewaków, homoseksualistów.

Donor

2013-06-06, 22:16
Za niedługo będą nam próbowali zamknąć usta już na zawsze... Komuna wróci w czystej postaci szybciej niż myślicie. Już teraz władza ma ludzi głęboko w dupie, propaganda zrobiła swoje i wyprała mózgi, a walka z ostatnimi przejawami patriotyzmu sie kończy. Wszechobecna cenzura... Tylko idiota nie zauważyłby co się święci...

sauerps

2013-06-06, 22:20
komuna welcome to sialala sialala

lapps

2013-06-06, 22:31
napie**alac puste biale kaski!

kaiel

2013-06-06, 22:34
UBeckie kurestwo

ProVVe

2013-06-06, 22:34
Dwie "nie rentowne" kopalnie kupił kulczyk za 600mln euro i zbija teraz kokosy, ale tusk stwierdził, że się nie opłaca... k***a jak oni smarują łapy to się w pale nie mieści lewacy i żydzi to nasz rak jak multi-kulti jest rakiem europy... ---> Zaraz mi k***a post usuną za napisanie prawdy...

krumis24

2013-06-06, 22:39
ladna fala poszla jeb...ane psy

kaiel

2013-06-06, 22:39
Cytat:

Dwie "nie rentowne" kopalnie kupił kulczyk za 600mln euro i zbija teraz kokosy, ale tusk stwierdził, że się nie opłaca... k***a jak oni smarują łapy to się w pale nie mieści lewacy i żydzi to nasz rak jak multi-kulti jest rakiem europy... ---> Zaraz mi k***a post usuną za napisanie prawdy...

popieram całkowicie

Towdi

2013-06-06, 22:42
Od lat media skłócają społeczeństwo przeciwko takim grupom jak górnicy, nauczyciele, żołnierze, hutnicy, stoczniowcy itd.

Dzięki temu rząd może przeprowadzić "bezboleśnie" kolejne likwidacje stoczni, kopalń czy zamykanie szkół. Często nawet w pełnym poparciu części nieświadomego zmanipulowania społeczeństwa.

Tfu, pluję na taką Polskę

kpiciel

2013-06-06, 22:45
Przydały by się jakieś szkolenia zorganizować na temat grupowej walki na ulicy. Może się przydać niedługo. Jakieś formacie przećwiczyć, takie tam... tak tylko...

Amidra

2013-06-06, 22:53
"Zgromadzenie zostało rozwiązane i jest nielegalne." (To my decydujemy czy macie protestować)

steel002

2013-06-06, 23:04
Kumpla z oddziału mi pobili sk***ysyny.

raskolnikov74

2013-06-06, 23:09
Ja powinienem się z tymi górnikami spotkać. Ja i tysiące innych podatników. Bo to moich pieniędzy oni chcą, by dokładać do ich deficytu przedsiębiorstwa w którym pracują. Przyzwyczaiła się banda "demokratów", że im do miski inni muszą dokładać. j***ć komunę.

"Przydały by się jakieś szkolenia zorganizować na temat grupowej walki na ulicy. Może się przydać niedługo. Jakieś formacie przećwiczyć, takie tam... tak tylko... "

j***ny lewaku, formacje uliczne? Ja pracuję uczciwie, odprowadzam podatki, staję na głowie, żeby zysk wypracować, a ty chcesz walk ulicznych, żeby zabrać mi moje pieniądze i dać górnikom, ubekom i innym którzy łapki wyciągają po nie swoje?

TY j***nY LEWAKU, ja ci k***a dam walki uliczne!

Donaldek

2013-06-06, 23:10
Komuna? Nie ma do czego już wracać, wszystko obce, to gdzie by Ci państwo prace znalazło? U Hiszpana? Niemca? Czy tego Czecha?

Devill11

2013-06-06, 23:16
Tak Polakom się nic nie opłaci trzymać, huty wszystko posprzedawali, a obcokrajowcom się opłaci u nas je trzymać nie jestem dobry w te klocki ale to jakieś nie logiczne.