18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proste pytanie.

kilus • 2011-12-02, 17:03
Czym jest szczęście? Oto pytanie zadane w tym krótkim filmiku.




Myślę, że warty poświęcenia chwili uwagi

~Griszon

2011-12-02, 20:58
szkoda faceta, ale tym, że matka wychowywała ich sama się nie wykręci. Każdy jest odpowiedzialny sam za siebie


albineek

2011-12-02, 21:01
tak sie k***a w PoLanDzie zyje..i jakos sie nie zanosi zeby bylo lepiej..
tu jest takie bagno ze nawet kryzys nie wypalil..bo w sumie jaka to roznica jak tu zawsze byl gnoj..

moze zeby wyjsc z tego gowna trzebaby wypowiedziec wojne Czechom i z miejsca sie podac :D

piwo stawiam panu za sile i wytrwalosc ktorej mi teraz brakuje..

Mpasowski

2011-12-02, 22:20
Åšwietne , i tyle !

dwakilo

2011-12-02, 22:39
Gracjan Roztocki Kaczmarskim naszych czasów :-)

Yourichi

2011-12-02, 23:12
Pewnie siedział 25 lat a to nie dostaje się za nic. Mimo wszystko film wzrusza i pokazuje nam jak łatwo można spartolić sobie życie :-/

PS Nasunął mi się na myśl pewien reportaż:
http://www.sadistic.pl/dykta-12-vt86941.htm

Jab7kO

2011-12-02, 23:22
nie wierze, że sie wzruszyłem. Normalnie czuje w tym co mówi prawde.

mikel1994

2011-12-02, 23:26
agatka_95 napisał/a:


Najwyraźniej myślenie nie jest twoją mocną stroną…




Ale wiek wpisany w profilu sugeruje, że z gimnazjum już wyszłaś... To na ch*j z takimi odzywkami?

Muder

2011-12-03, 01:04
^^^ Przyganiał rocznik 94' 95-emu...
Co do filmiku. Koleś przesiedział pół życia z 55 lat? niech bedzie ok 20 lat. Tyle się nie dostaje za nic. I niech się nie tlumaczy samtoną matką, którą zostawil 2-krotny MP w kajakach. Ludzie z gorszych gówien wychodzą na ludzi. Sam jest odpowiedzialny za swoje życie, za swoje wybory, i za konsekwencję swoich wyborów. Jeśli was wzruszył, to wam współczuję. Dla mnie to słaba jednostka, która nie potrafiła wziąć swojego życia w garść.

wściekły_koleś

2011-12-03, 01:05
Jak to mówią czas uczy pokory.Uważam iż każdy człowiek zasługuje na drugą szanse a co dla tego Pana to jest w
Wielki w swej prostocie i szczerości której brak wielu ludziom w obecnych czasach.Kohaku91 nie wybiegaj tak do przodu bo ci z tyłu braknie

OFF

2011-12-03, 01:10
albineek napisał/a:

tak sie k***a w PoLanDzie zyje..i jakos sie nie zanosi zeby bylo lepiej..
tu jest takie bagno ze nawet kryzys nie wypalil..bo w sumie jaka to roznica jak tu zawsze byl gnoj..

moze zeby wyjsc z tego gowna trzebaby wypowiedziec wojne Czechom i z miejsca sie podac :D

piwo stawiam panu za sile i wytrwalosc ktorej mi teraz brakuje..




Dowcipny,przecież to oni poddaliby się pierwsi,jeszcze byśmy musieli zajmować się dodatkowo ich problemami :lodowka:

Btw. jak widzę te cyferki "95" "1994" "1996" i co czasem niektorzy właściciele nicków z takimi cyframi piszą to k***a.... :homer:

kisielek

2011-12-03, 01:50
Muder napisał/a:

^^^ Przyganiał rocznik 94' 95-emu...
Co do filmiku. Koleś przesiedział pół życia z 55 lat? niech bedzie ok 20 lat. Tyle się nie dostaje za nic. I niech się nie tlumaczy samtoną matką, którą zostawil 2-krotny MP w kajakach. Ludzie z gorszych gówien wychodzą na ludzi. Sam jest odpowiedzialny za swoje życie, za swoje wybory, i za konsekwencję swoich wyborów. Jeśli was wzruszył, to wam współczuję. Dla mnie to słaba jednostka, która nie potrafiła wziąć swojego życia w garść.



To gratuluje kur** twardzielu.
Ciebie by postrzelili, odje**li nogi i ręce i byś wyszedł na prostą.
"Dla mnie to słaba jednostka, która nie potrafiła wziąć życia w garść" - a niech Ci k***a zdechnie żona ( czyli osoba, którą kochasz - pewnie nie wiesz ) i zobaczymy jaki wtedy będziesz niezłomny.
Ciebie to nie wzrusza hmm... może nikogo nie kochasz, może nikt Ciebie nie kocha?
Nie wiem jaki jest powód, ale na pewno masz przeje***e.

pr...........as

2011-12-03, 02:03
że tak powiem, no k***a nie najlepiej

BÃ...........³g

2011-12-03, 10:10
kisielek napisał/a:

Ciebie to nie wzrusza hmm... może nikogo nie kochasz, może nikt Ciebie nie kocha?



Hah, jaki pocisk
Kisielek, po ch*j Ci te gwiazdki, mamusia patrzy zza monitora, że cenzurujesz słówka?

Mnie nie wzrusza, ja na jego miejscu zabijałbym nożem i okradał ludzi, skoro społeczeństwo go odrzuciło, po ch*j ma się starać by go przyjeło?

meme18

2011-12-03, 11:09
już widzę kompletnie nie macie się o co spierać. Filmik zmusza do refleksji.

wisniowy89

2011-12-03, 12:09
nie rozumiem dlaczego ten filmik ma tyle piw, byle żula zapytać się o to samo to też taką gadkę walnie ze swoimi historiami jakże tragicznego życia....może teraz jeszcze pluszowe misie albo bajke o bambi tu wrzućmy żeby wszyscy sobie powzdychali i popłakali