18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proste pytanie.

kilus • 2011-12-02, 17:03
Czym jest szczęście? Oto pytanie zadane w tym krótkim filmiku.




Myślę, że warty poświęcenia chwili uwagi

Muder

2011-12-03, 12:58
Cytat:

To gratuluje kur** twardzielu.
Ciebie by postrzelili, odje**li nogi i ręce i byś wyszedł na prostą.
"Dla mnie to słaba jednostka, która nie potrafiła wziąć życia w garść" - a niech Ci k***a zdechnie żona ( czyli osoba, którą kochasz - pewnie nie wiesz ) i zobaczymy jaki wtedy będziesz niezłomny.
Ciebie to nie wzrusza hmm... może nikogo nie kochasz, może nikt Ciebie nie kocha?
Nie wiem jaki jest powód, ale na pewno masz przeje***e.



Pół życia odpie**alał, chlał, siedział w pierdlu i miał na wszystko wyj***ne, a jak teraz śmierć i głód mu w dupę zagląda to nagle przeszedł przemianę wewnętrzną? Jest lepszym czlowiekiem? 9/10 żuli ci opowie tak łzawą historyjkę. I jakoś nie wierzę, że go nie chcą wziąść nawet do kostki, czy lania asfaltu.
Nie wiem, czy z każdej sytuacji bym wyszedl na prostą, ale na pewno nie dopuściłbym, żeby tak się sp***olić na samo dno.

j4bolbp

2011-12-04, 10:58
jaras0303 napisał/a:

ilu speców tak dobrych że aż łeb pęka lub zajebistych muzyków takich że foremniak dostała by orgazmu siedzi po pierdlach albo kołuje na jabola


chciałbyś coś ode mnie?? ;>

mk1981

2011-12-04, 11:26
p3p3.pepe napisał/a:

i jak to na sadolu bywa prędkość buforowania filmiku jest 5 razy dłuższa niż sam filmik >.<



Menele TV, teraz w HD.

kamil66

2011-12-04, 11:36
Pewnie wycięli fragment gdzie mówi: "Daj dwa złote".

sebeks

2011-12-04, 11:55

wg mnie ściemniacz stary żul z wzruszająca historyjką...

gonsior84

2011-12-04, 17:48
ciekawe czemu się powiesiła?, ale skoro on jest bezrobotny to może dobrze do tej sytuacji pasuje powiedzenie: "pieniądze szczęścia nie dają"

Ochioyebu

2011-12-04, 19:45
"Koleś przesiedział pół życia z 55 lat? niech bedzie ok 20 lat. Tyle się nie dostaje za nic."
Facet jest bezdomny i bezrobotny i często tacy po prostu spędzają zimę w więzieniach żeby nie zamarznąć i mieć co jeść. Nie trzeba wielkich zbrodni żeby iść do więzienia, wystarczy wybić cegłą szybę w sklepie i poczekać...

zaxx

2011-12-11, 15:15
łza mi leci

xiontZ

2011-12-12, 04:46
Prawda jest taka, ze człowiek nigdy nie zdaje sobie sprawy ze swojego szczęścia. Nie spotkałem człowieka, który stwierdziłby, ze "jest prawdziwie szczęśliwy". Zawsze skupiamy się na tym czego jeszcze nie osiągnęliśmy zamiast zatrzymać się i docenić to co mamy. Chociaż na chwile. Dla wielu z nas szczęście pojawiłoby się wraz z sukcesem zawodowym, duza suma na koncie czy tez kochającą dziewczyna. Patrząc na takiego człowieka jak w tym filmie, myślę sobie ze jemu do szczęścia wystarczyłoby znalezienie jakiejkolwiek pracy czy np spędzenie świat w gronie kochających ludzi. Czyli to co my mamy zapewnione bez problemu. Kończąc stwierdzam, ze nie wiem czym jest szczęście, ale podejrzewam, ze szczęście dla każdego wygląda inaczej. A ch*j i tak nikt tego nie czyta :mrgreen: