18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

backtoreality

2012-07-21, 11:57
"trzeba tylko pogłębiać stereotypy" :facepalm:

btw.

zastanawiam się jaki jest cel takich prowokacji poza prowokowaniem półmózgów do bluzgania w internecie. to jest kolejny dowód na niski poziom polskich blogerów.

Tuśka

2012-07-21, 12:01
Hahaha :D Wiedziałam, że z nią to będzie coś głębszego :D Wyobraźcie sobie zonk na twarzach ludzi, którzy w to uwierzyli, nagrywali filmiki i wrzucali do sieci. Grażynka to zuo :evil:

stasiu.93

2012-07-21, 12:05
powiem tak zrobiliście w ch*ja całą Polskę ! ;d

zeto88

2012-07-21, 12:07
backtoreality napisał/a:


zastanawiam się jaki jest cel takich prowokacji poza prowokowaniem półmózgów do bluzgania w internecie. to jest kolejny dowód na niski poziom polskich blogerów.



No k***a, przecież mówili po co zrobili ten projekt. Po Polsku nie rozumiesz?

Jasio2008

2012-07-21, 12:07
Ten kolo jest od Klatki B?

rockface123

2012-07-21, 12:10
12:42 jak ja takich nienawidzę :evil: akurat w lesie był łądnie pod drzewkiem brakuje strzału w tył głowy jak w katyniu

proponuje oddać sprawe do sądu :) przynajmniej będzie śmiesznie a oni w jakiś sposób się nauczą na przyszłość że nie obraża się publicznie drugiej osoby.

toeska21

2012-07-21, 12:10
a wiec....moze i nie nazywa sie Grazynka Grazynka, ale jak dla mnie to sciema, kobiecie zaczelo sie robic niebezpiecznie wiec teraz grupa madrych ludzi wymyslila jakis projekt zeby odwrocic uwage od glupoty jaka zrobila, gazete z data kiedy zaczeli ten caly ''projekt'' chce zobaczyc!!!

~Tołdi

2012-07-21, 12:12
toeska21 napisał/a:

a wiec....moze i nie nazywa sie Grazynka Grazynka, ale jak dla mnie to sciema, kobiecie zaczelo sie robic niebezpiecznie wiec teraz grupa madrych ludzi wymyslila jakis projekt zeby odwrocic uwage od glupoty jaka zrobila, gazete z data kiedy zaczeli ten caly ''projekt'' chce zobaczyc!!!


Matko, co ja k***a czytam?

EDIT: @down
o zaczęło się

Za...........em

2012-07-21, 12:18
Teraz będzie tu tysiąc komentarzy typu: "Od początku wiedziałem, że to ściema", a prawda jest taka, że w ch*ja zrobili jakieś 90% ludzi, co świadczy o tym jak łatwo manipulować, trochę przerażające :/

Mom and Death

2012-07-21, 12:25
Od początku wiedziałem że to ściema.

JÃ...........ki

2012-07-21, 12:25
ja pie**olę, było wiadomo że to babka od pani barbary (gimbuski tego nie wiedziały, bo jak baśka zaczynała karierę, to one zaczynały podstawówkę ) itp. a cały ten gnój to gimbusowi fanboye Tuska i Wojewódzkiego rzucający teksty o moherach i tępi ateiści typu "boga nie ma bo nikt go nie widział". drugą poj***ną sprawą są ci j***ni vlogerzy. od kiedy okazało się, że każdy może zarobić na partnerstwie z youtube, chordy gimbusów ruszyły masowo z produkowaniem swoich mądrości życiowych naśladując ich idola niekrytegoidiotę, bo może uda się dorobić do kieszonkowego. Ci starsi vlogerzy są tak samo żałośni, bo k***a udają celebrytów i pie**olą, że jeden z drugim się pokłócił. ta j***na moda dotarła niestety na sadola i już nie jeden gimbus wrzucał tu filmiki, żeby zgłaszać tego i tego bo jest taki i sraki. k***a :homer: a żyłem sobie spokojnie w niewiedzy na temat tego vlogowego gówna, które trwa od kilku miesięcy, ale gimbusy są nawet na sadolu. serdeczny apel do gimnazjalnych ateistów i wszystkich vlogerów: WYpie**alAĆ!!!

think666

2012-07-21, 12:28
W sumie myślałem, że to prawda, ale niestety Pani Basia troszeczkę zepsuła zabawę wylewając na nią kubeł wody :P

Tuśka

2012-07-21, 12:31
Tołdi napisał/a:


Matko, co ja k***a czytam?

EDIT: @down
o zaczęło się



Ja też się zraziłam, przecież każdy wie, że nie zaczyna się zdania od "a więc". ^.^

hycel

2012-07-21, 12:48
Józef Piłsudski napisał/a:

ja pie**olę, było wiadomo że to babka od pani barbary (gimbuski tego nie wiedziały, bo jak baśka zaczynała karierę, to one zaczynały podstawówkę ) itp. a cały ten gnój to gimbusowi fanboye Tuska i Wojewódzkiego rzucający teksty o moherach i tępi ateiści typu "boga nie ma bo nikt go nie widział". drugą poj***ną sprawą są ci j***ni vlogerzy. od kiedy okazało się, że każdy może zarobić na partnerstwie z youtube, chordy gimbusów ruszyły masowo z produkowaniem swoich mądrości życiowych naśladując ich idola niekrytegoidiotę, bo może uda się dorobić do kieszonkowego. Ci starsi vlogerzy są tak samo żałośni, bo k***a udają celebrytów i pie**olą, że jeden z drugim się pokłócił. ta j***na moda dotarła niestety na sadola i już nie jeden gimbus wrzucał tu filmiki, żeby zgłaszać tego i tego bo jest taki i sraki. k***a :homer: a żyłem sobie spokojnie w niewiedzy na temat tego vlogowego gówna, które trwa od kilku miesięcy, ale gimbusy są nawet na sadolu. serdeczny apel do gimnazjalnych ateistów i wszystkich vlogerów: WYpie**alAĆ!!!


A ty k***a sprzedałeś Polske i nikt się nie czepia.