18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

harvest

2012-07-21, 13:54
W tego projektu widać tylko ogrom głupoty polskiego internetu. Sama gimbaza dajaca sobie wkrecic wszystko...

Mariusz1501

2012-07-21, 13:55
Brawa dla tej Pani za to, że zgodziła się na ten projekt. Na pewno nie zdawała sobie sprawy do czego to doprowadzi. Odgrywała tylko pewną rolę, a stała się wrogiem numer jeden polskiego internetu. Współczucie dla sytuacji w jakiej się znalazła. Niejedna osoba przeżyłaby załamanie nerwowe po tylu obelgach, na dodatek tak dosadnej treści.

Lasarr

2012-07-21, 13:55
zeto88 napisał/a:



No k***a, przecież mówili po co zrobili ten projekt. Po Polsku nie rozumiesz?



a ja tam czekam na realne efekty

kosmatyjełop

2012-07-21, 13:59
Rojo złożył już oficjalne przeprosiny na swiom kanale na youtube...
popłakał się prawie szkoda go bo naprawde porządny facet :-|

Józef Piłsudski napisał/a:

ja pie**olę, było wiadomo że to babka od pani barbary (gimbuski tego nie wiedziały, bo jak baśka zaczynała karierę, to one zaczynały podstawówkę ) itp. a cały ten gnój to gimbusowi fanboye Tuska i Wojewódzkiego rzucający teksty o moherach i tępi ateiści typu "boga nie ma bo nikt go nie widział". drugą poj***ną sprawą są ci j***ni vlogerzy. od kiedy okazało się, że każdy może zarobić na partnerstwie z youtube, chordy gimbusów ruszyły masowo z produkowaniem swoich mądrości życiowych naśladując ich idola niekrytegoidiotę, bo może uda się dorobić do kieszonkowego. Ci starsi vlogerzy są tak samo żałośni, bo k***a udają celebrytów i pie**olą, że jeden z drugim się pokłócił. ta j***na moda dotarła niestety na sadola i już nie jeden gimbus wrzucał tu filmiki, żeby zgłaszać tego i tego bo jest taki i sraki. k***a :homer: a żyłem sobie spokojnie w niewiedzy na temat tego vlogowego gówna, które trwa od kilku miesięcy, ale gimbusy są nawet na sadolu. serdeczny apel do gimnazjalnych ateistów i wszystkich vlogerów: WYpie**alAĆ!!!



nie wszyscy. Pan R. już przeprosił. :idzwch*j:

maniursky

2012-07-21, 14:06
Tak naprawdę to wpie**ol należy się twórcom projektu.

JÃ...........ki

2012-07-21, 14:10
kosmatyjełop napisał/a:

Rojo złożył już oficjalne przeprosiny na swiom kanale na youtube...
popłakał się prawie szkoda go bo naprawde porządny facet :-|




kto to k***a jest rojo? :-/

sauerps

2012-07-21, 14:11
Tołdi napisał/a:

Trochę długi filmik ale widać jak was łatwo zmanipulować i strollować. Niestety projekt został zakończony.

Dobrze, że Ty się nie dałeś zmanipulowac i strollować;]

głodny_toster

2012-07-21, 14:12
A ja się zastanawiam ile z tych osób, co pisali do G. Żarko na gg jest użytkownikami sadola:D

~Tołdi

2012-07-21, 14:21
Józef Piłsudski napisał/a:




kto to k***a jest rojo? :-/


Stary gimbus po 30-tce co tępi ryj jak gra w gierki i to nagrywa.

skizo napisał/a:

Do autora tematu "Trochę długi filmik ale widać jak was łatwo zmanipulować i strollować." was? a ty k***a niby od pierwszego filmiku z nią wiedziałeś ,że to denna manipulacja tak? ja pie**ole jak mnie wk***iają takie nerdy.


Ja osobiście obejrzałem jej jeden film i nawet nic mnie z tego nie zabolało, nie wyzwałem jej od p*zd, kurew, zasranych katoli. Widać tobie internet nie jest pisany i radzę z niego zrezygnować :roll:

A i sam jesteÅ› frajerem

Hunter562

2012-07-21, 14:22
Dziwne, ja pierwszy raz o tej babce słyszę.
Chociaż to chyba dobrze, patrząc się na poziom wypowiedzi tych którzy widzieli wcześniejsze filmiki

drakkarrudy

2012-07-21, 14:22
Kurde muszę przyznać, że na początku ( tzn. po obejrzeniu pierwszego filmiku z Grażynką ) miałem to w dupie, po prostu potraktowałem ją jako zwykłą vloggerkę jakich teraz pełno, lecz potem coraz więcej ludzi zaczęło się nią jarać to i ja zacząłem się tym interesować. I powiem szczerze, że też dałem się wrobić na początku, czułem ogromne zażenowanie oglądając Grażynę, ale powstrzymałem się się od debilnych komentarzy typu: 'TY GRUBA k***O, WYpie**alAJ Z JUTJUBA' . Z czasem coraz bardziej śmieszyła mnie ta nienawiść kierowana w jej stronę, przez społecznoś jutjuba i nie tylko, to aż zacząłem zastanawiać się nad tym, czy to aby nie troll.. I proszę bardzo, mamy odpowiedź. ;)

Bard_Zerald

2012-07-21, 14:26
W sumie mnie j***ło, ale widziałem 3 części, z czego jedna to była szkoła. Od razu właśnie wyczułem, że to nie jest prawdziwe. Ciekawy tylko byłem o co w tym chodziło, czułem, że to będzie dla kasy.

A tu pięknie strollowali hejterów-debili i jeszcze dali ich nicki na końcu (niektórych). Zajebiste :D

Stew

2012-07-21, 14:30
Zabijam Palcem napisał/a:

Teraz będzie tu tysiąc komentarzy typu: "Od początku wiedziałem, że to ściema", a prawda jest taka, że w ch*ja zrobili jakieś 90% ludzi, co świadczy o tym jak łatwo manipulować, trochę przerażające :/



Czyli mieścisz się w tych 90%? To muszę Ci pogratulować głupoty.
Moje pytanie: Jakim trzeba być głąbem, żeby nie ogarnąć, że to był fake? Porażka...

Brind'amour

2012-07-21, 14:31
Skończcie pie**olić ze wiedzieliście i wyczuliście :D Naj***ło jasnowidzów na sadolu