18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

oc...........an

2012-07-21, 15:14
k***a, nie zdawałem sobie sprawy ile jest tych popie**olonych vlogów tych j***nych gimbusów!

j***ne szczury chcą zarobić, a nie mają najmniejszego pojęcia o "rzyciu" :samoboj:

Din

2012-07-21, 15:26
Czyli odkryła to, co każdy wie po użytkowaniu internetu najwyżej przez miesiąc: "w internecie są internetowi napinacze". Film nic nie zmieni, a tym którzy czują się obrażeni przez internetowych napinaczy proponuje, żeby wyrośli sobie grubszą skórę. Znacznie łatwiejsze od zmiany mentalności całego, trzydziestu-ośmiu milionowego kraju.
Po za tym argument, że ten film pokazuje jak łatwo rząd może zmanipulować ludzi jest nieprawidłowy bo film oglądali i na niego odpowiadali głownie bachory, które mają za dużo wolnego czasu. Myślę, że jak rząd chcę kimkolwiek manipulować to raczej są to ludzie dorośli a nie młotki w wieku gimnazjalnym.

Czary

2012-07-21, 15:34
Ten pusty dres w lesie powinien dostać w pape za takie coś. Zresztą większość które po niej cisnęły. Filmiki powysyłać do rodziców i będzie kara na kompa. :D

Q-BartNH

2012-07-21, 15:40
Ten cały projekt świadczył tylko jakie poj***ne mają wyobrażenie młodzi o PiS i środowiskach z nimi związanymi :)

Mom and Death

2012-07-21, 15:40
Cytat:

Skończcie pie**olić ze wiedzieliście i wyczuliście :D



weź sp***alaj, od początku wiedziałem że to marny fejk. nawet tutaj pisałem w pierwszych jej filmikach że to ustawione a te barany dalej napie**alały te krytyczne komentarze. beka z przygłupów.

Michster

2012-07-21, 15:43
Ehh... Prawda- dałem się nabrać, bo byłem pewien, że to osoba prawdziwa. Na szczęście sumienie mnie teraz nie kłuje, gdyż nie hejtowałem. Szkoda mi tej kobiety. Niestety ale poczuła jaki jest polski internet.

ch...........07

2012-07-21, 15:43
Babeczka od czterech lat jest statystką a ja pamiętam ją tylko z YT. Na serio dobrze dobrali aktorkę, bo mimo wszystko czuje dyskomfort gdy ją widzę (na filmikach YT) bo ten wyżej pokazuję ją już z innej perspektywy - kobiecina nawet nie potrafi komputera obsługiwać, przykre... W moim mniemaniu sprawnie to wymyślili a kamera kilkadziesiąt centymetrów od twarzy to diabelski pomysł. :roll:

harvest

2012-07-21, 15:44
Czary napisał/a:

Ten pusty dres w lesie powinien dostać w pape za takie coś. Zresztą większość które po niej cisnęły. Filmiki powysyłać do rodziców i będzie kara na kompa. :D



WTF? Co to za kara? chyba sam takie dostajesz bo masz 13 lat. Za takie coś ludzie którzy tak cisneli powinni zostać zgłoszeni do prokuratury i ukarani. Może to ukróci ciągły hejting na necie i stało się precedensem w podobnych sprawach.

medvedev710

2012-07-21, 15:50
Jasio2008 napisał/a:

Ten kolo jest od Klatki B?


Tak to Bartek który robił filmiki z panią Basią

Razjel88

2012-07-21, 15:57
"Bo wrogiem tego kraju jesteśmy my sami!"

Bornix

2012-07-21, 15:59
kiedy rząd planował wprowadzić 'rejestr stron i usług zakazanych' wszyscy piali z oburzenia ta akcja wygląda na przygotowanie do powrotu pomysłu 'rejestru' daliście się wszyscy po prostu wrobić i sami teraz na siebie ukręcicie bat... brawo!

macieyka93

2012-07-21, 16:07
Jest mi strasznie przykro i żal. Sam dałem się nabrać, oglądałem te filmiki i wierzyłem - tego teraz żałuję. Nigdy jednak nie pisałem obraźliwie, nie komentowałem publicznie. Problem w tym, że oglądając ten film, wytłumaczenie tego wszystkiego, robi mi się przykro. Pierwszą kwestią jest poziom ludzi, którzy komentowali Panią "Grażynę" - groźby, obelgi - ale w tak strasznie wieśniackim i prostackim stylu, że zastanawiam się skąd biorą się tacy ludzie! Poglądy poglądami, nie każdy musi akceptować - ale to wciąż człowiek! Drugą kwestią jestem ja - jest mi tak smutno że uwierzyłem - jeszcze bardziej mi przykro, gdy widzę jak Pani płaczę mi samemu zbiera się na płacz. Mimo to, że to tylko rola odgrywana dla bandy dzikich ludzi (do których także niestety muszę siebie zaliczyć) Pani wzięła to tak do siebie, że siadło na emocjach. Płacz, smutek. Straszne, naprawdę. Jedyne co mogę zrobić to żałować, że wziąłem Panią za kogoś złego.

prisoneq

2012-07-21, 16:52
Wydaje mi się że z jarmułką im do twarzy i jeszcze to ,,pogłębanie stereotypów"

Brind'amour

2012-07-21, 17:39
Mom and Death napisał/a:



weź sp***alaj, od początku wiedziałem że to marny fejk. nawet tutaj pisałem w pierwszych jej filmikach że to ustawione a te barany dalej napie**alały te krytyczne komentarze. beka z przygłupów.



Wiesz ja np nie wyczułem czy to fejk bo jak zobaczyłem jeden filmik to po prostu przejechałem dalej i nie szukałem tego typu twórczości na jutubie. Jakbym miał oglądać każdego kontrowersyjnego vlogera to by mi czasu na nic nie starczyło.

Pomyślałem sobie poryta baba i tyle scrolowałem kolejny temat na sadolu. I zapewne większość z Was tak pomyślała. Tylko róznica jest taka, że nawet jak się tak pomyśli to nie trzeba wyzywać babki i robić na nią filmików.

I na koniec puenta. Uważam, że każdy kto jej groził powinien ponieść jakieś konsekwencje. ch*j z tym ze to net

prisse

2012-07-21, 18:23
Też mi się wydaje, że jeden z tych kolesi jest z Klatki B. Wygląda podobnie a głos identyczny.