18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Programista PHP +....

motoguru • 2013-04-03, 15:16
Temat zj***ny z innego, znienawidzonego przez was portalu. Wstawiam, bo wiem, że wielu użytkowników nie wchodzi na tego typu strony. Wiele osób u nas zajmuję się programowaniem w PHP ( i w innych językach ), jest tu również sporo grafików ( tak ogłoszenie dotyczy również i grafików ), więc będą zainteresowani obecnym stanem rynku pracy w dziedzinie IT.



Na koniec, chciałem dodać, że poszukiwany człowiek orkiestra, będzie projektował systemy dla administracji publicznej. Teraz wiadomo, czemu chodzą, jak chodzą. :idzwch*j:

Draiks

2013-04-03, 18:00
A czego się złamasie po liceum spodziewałeś? Ciepłej posadki na stanowisku kierowniczym?

Precz_z_Preczem

2013-04-03, 18:08
uuuuuuuuuuu za takie wymagania to ku*asom nalezy krzyknac z 50 tys/ mies. Autentyk.

donRafael

2013-04-03, 18:12
ja mam wyj***ne, kończę studia i jadę pracować w Tesco w Anglii. Pojedziemy razem z dziewczyną, razem za płacę minimalną wyżyjemy spokojnie w skromnym mieszkanku. Po roku, dwóch każdy coś dobrego sobie znajdzie i wypniemy się dupami na ten rozkradziony przez wszystkich (nie tylko polityków) kraj.

PS. Serio, mam dziewczynę

EdmundKemper

2013-04-03, 18:20
donRafael napisał/a:

ja mam wyj***ne, kończę studia i jadę pracować w Tesco w Anglii. Pojedziemy razem z dziewczyną, razem za płacę minimalną wyżyjemy spokojnie w skromnym mieszkanku. Po roku, dwóch każdy coś dobrego sobie znajdzie i wypniemy się dupami na ten rozkradziony przez wszystkich (nie tylko polityków) kraj.

PS. Serio, mam dziewczynę



Dobra, dobra. Wierzymy, ale dmuchanej lali Ci nikt do pracy nie przyjmie.

arkadia

2013-04-03, 18:22
Co tak dupy spinacie? To normalne ogłoszenie o pracę w branży, niczego niezwykłego nie chcą wręcz podstawy do normalnego w miarę samodzielnego prowadzenia jakiegoś serwisu napisanego w php. Nie rozumiem o co chodzi. Nikt chyba nie idzie na studia z myślą, że go tam czegoś nauczą, a na infie tym bardziej.

janek92

2013-04-03, 18:29
Draiks Tego się spodziewałem że chociaż do kopania rowów k***a pójdę ale nie bo trzeba X kursów... Bo w porównaniu do Ciebie ja ciężkiej roboty się nie boje.
Teraz najlepszy motyw..
Rozkładanie rusztowań na budowie, praca dla debili? nie k***a trzeba zrobić kurs na drugim końcu polski...
Dostarczanie pizzy? Wszystko fajnie ale auto własne a za paliwo jak zatankujesz to nikt nie zapłaci i na koniec miesiąca 300 zł.. czysty biznes
Roznoszenie ulotek? nie no k***a aż tyle to się szanuję.
Ogłoszenie z dziś. Cyfrowy polsat przyjmie instalatorów tv satelitarnej:
No k***a nie dość, że trzeba założyć własny interes gospodarczy to k***a zawód elektryka.
I ch*j, że ja to umiem (brat pracuje w TV kablowej jako monter to dość dużo mnie nauczył na fuchach) to k***a nie dostanę roboty bo nie mam tego zawodu, dochodzi sep itp....
Załatwiałem robotę przy ochronie obiektu. (taki ciołek co chodzi w nocy) Wiecie co? Wymagania:
-ukończona szkoła pożarnicza
- kursy wysokościowe
- 1 pomoc
- oświadczenie z OSP że jest się o ochotniczej straży pożarnej

k***a śmiech na sali... zważywszy że budynek straży pożarnej jest 500m dalej
Ten kraj to ruina
Dziękuje dobranoc

evoola

2013-04-03, 18:40
Dwa lata temu szukałam pracy zaledwie 2 tygodnie (jestem logistykiem). Ofert było całkiem sporo a i wynagrodzenie niezłe. W listopadzie zeszłego roku zostałam zwolniona, jak się dowiedziałam później, do pracy wracała żona jednego z kierowników i wcisnęli ją na moje miejsce. Mamy kwiecień a byłam dopiero na trzech rozmowach gdzie wszyscy proponowali stawkę nie przekraczającą 1500 zł netto na umowę zlecenie. Dziś odebrałam telefon i słyszę: witam, mam w rękach pani cefałkę i tak patrzę, że nie ma pani zbyt imponującego doświadczenia (7 lat w różnych firmach, nawet w trakcie studiów, spełniałam wymagania z ogłoszenia) proponuję więc pani trzymiesięczny, BEZPŁATNY staż a później zobaczymy co będzie. Staż?! Mam prawie 30 lat, rachunki do opłacenia, od października zeszłego roku chodzę na kolejne studia, też w jakąś ciążę bym sobie zaszła i za co? k***a staż?!
Jak im nie wstyd? Rozumiem gadanie, że rząd daje dupy, że kryzys ale k***a, ludzie. To wszystko wina pracodawców! Sk***iele najchętniej zatrudnialiby za kromkę chleba. Jak rano włączam kompa i mam wpisać w wyszukiwarce kolejny raz praca trójmiasto to drży mi ręka. Się wk***iłam.

biver

2013-04-03, 18:53
RockyWood napisał/a:

ja się pochwalę tym co można znaleźć w urzędzie w Tarnowie. Ktoś chętny?
Obrazek

koleżanka jest referentem ale w języku niemieckim - co prawda w Krakowie ale i tak na dzień dobry 4.200 brutto. Przed chwilą pytałem i od roku ma nieco więcej z tym że na rękę. Nie ściemnia - ma tam mieszkanie i od niedawna nowe fajne autko na kredyt ofcorz. Mówi że zarabia bardzo mało.

i jeszcze jeden kwiatek.
Obrazek


Też jestem z Tarnowa, poprostu żyć nie umierać w tej dziurze..
Ogłoszenie z PUP w Tarnowie "Konsultant j. holenderskiego, za 1600 brutto"...no k***A

PLUS jeszcze jedna historia:
Koleżanka w Tarnowie załapała się na propozycję stażu w firmie, to UP powiedziało że nie wyśle ją na ten staż bo była za krótko bezrobotna (3 miesiące).

koti5

2013-04-03, 19:19
Ta oferta mnie zmiażdżyła :idzwch*j:

Ti...........ch

2013-04-03, 19:38
un_nem napisał/a:

w polsce spawacz to:
slusarz spawacz mig mag tig gazowy z uprawnieniami ponad podstawowymi 5 lat doswiadczenia we WSZYSTKIM + prace na wysokosci + znajomosci rysunku.
mile widziane uprawnienia na wozki, prawo jazdy abcdefghijklmnoprstuwyz minimum 5 lat doswiadczenia.
samoloty helikoptery spadochrony UFO i statki kosmiczne z napedem na 10k turbin nadswietlnych. znajomosc silnika i wehikulu czasu. minimum 100 000 lat swietlnych przelatane.
z tym ze jak nie ma tego co w "mile widziane" to niemasz szans.




Pracuje w firmie rozbiórkowej i robie w parze właśnie ze spawaczem. Pierdyliard metod + uprawnienia na palnik. Robił w byłym PaFaWagu, AdTransie, na budowie elektrowni w Irlandii. Robił konstrukcje wielkopowierzchniowe w Niemczech i kolejowe platformy samochodowe we Francji. Teraz nie mając dojść do roboty za granicą dostał oferte pracy jako spawacz w jakimś zakładzie za 8,50 netto. Stwierdził ze juz woli rozpie**alać budynki za te pare złotych wiecej jakie teraz ma chociaż i tak jest ch*jowo.

Lordzik92

2013-04-03, 19:46
Niewazne jakim to czarodziejem bedziesz na CV i tak dostaniesz 1200zl/msc.

niedzi

2013-04-03, 20:01
Jeśli pracodawca od samego początku chce zatrudnić swojego znajomego ale musi zachować pozory bezstronności, to pro forma daje takie kosmiczne ogłoszenie więc puszcza wodze wyobraźni, co mu zależy. Zagadka rozwiązana. Dziękuję. Dobranoc.

vito

2013-04-03, 20:03
evoola napisał/a:

... Dziś odebrałam telefon i słyszę: witam, mam w rękach pani cefałkę i tak patrzę, że nie ma pani zbyt imponującego doświadczenia (7 lat w różnych firmach, nawet w trakcie studiów, spełniałam wymagania z ogłoszenia) proponuję więc pani trzymiesięczny, BEZPŁATNY staż a później zobaczymy co będzie...


co będzie ? wyjazd na pysk k***a znajdą kolejnego barana na "staż"

19ahmed22

2013-04-03, 20:19
un_nem napisał/a:

w polsce spawacz to:
slusarz spawacz mig mag tig gazowy z uprawnieniami ponad podstawowymi 5 lat doswiadczenia we WSZYSTKIM + prace na wysokosci + znajomosci rysunku.
mile widziane uprawnienia na wozki, prawo jazdy abcdefghijklmnoprstuwyz minimum 5 lat doswiadczenia.
samoloty helikoptery spadochrony UFO i statki kosmiczne z napedem na 10k turbin nadswietlnych. znajomosc silnika i wehikulu czasu. minimum 100 000 lat swietlnych przelatane.
z tym ze jak nie ma tego co w "mile widziane" to niemasz szans.



Zapomniałeś o I grupie niepełnosprawności, własnym samochodzie z własnym paliwem i obciąganiu prezesowi raz w tygodniu i to wszystko za 1200zł miesięcznie.

Ciesin

2013-04-03, 20:22
un_nem napisał/a:

w polsce spawacz to:
slusarz spawacz mig mag tig gazowy z uprawnieniami ponad podstawowymi 5 lat doswiadczenia we WSZYSTKIM + prace na wysokosci + znajomosci rysunku.
mile widziane uprawnienia na wozki, prawo jazdy abcdefghijklmnoprstuwyz minimum 5 lat doswiadczenia.
samoloty helikoptery spadochrony UFO i statki kosmiczne z napedem na 10k turbin nadswietlnych. znajomosc silnika i wehikulu czasu. minimum 100 000 lat swietlnych przelatane.
z tym ze jak nie ma tego co w "mile widziane" to niemasz szans.



Zapomniałeś o kursie nurkowania i spawania pod wodą :roll: