18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Programista PHP +....

motoguru • 2013-04-03, 15:16
Temat zj***ny z innego, znienawidzonego przez was portalu. Wstawiam, bo wiem, że wielu użytkowników nie wchodzi na tego typu strony. Wiele osób u nas zajmuję się programowaniem w PHP ( i w innych językach ), jest tu również sporo grafików ( tak ogłoszenie dotyczy również i grafików ), więc będą zainteresowani obecnym stanem rynku pracy w dziedzinie IT.



Na koniec, chciałem dodać, że poszukiwany człowiek orkiestra, będzie projektował systemy dla administracji publicznej. Teraz wiadomo, czemu chodzą, jak chodzą. :idzwch*j:

qhash

2013-04-03, 15:22
mam tylko nadzieję, że to żart, aczkolwiek autor niewiele przesadził

w polsce spawacz to spawacz, kucharz to kucharz a informatyk musi znać się na wszystkim (grafika, bazy, programowanie itd.)

Un_Nem

2013-04-03, 15:30
w polsce spawacz to:
slusarz spawacz mig mag tig gazowy z uprawnieniami ponad podstawowymi 5 lat doswiadczenia we WSZYSTKIM + prace na wysokosci + znajomosci rysunku.
mile widziane uprawnienia na wozki, prawo jazdy abcdefghijklmnoprstuwyz minimum 5 lat doswiadczenia.
samoloty helikoptery spadochrony UFO i statki kosmiczne z napedem na 10k turbin nadswietlnych. znajomosc silnika i wehikulu czasu. minimum 100 000 lat swietlnych przelatane.
z tym ze jak nie ma tego co w "mile widziane" to niemasz szans.

motoguru

2013-04-03, 15:45
qhash napisał/a:

mam tylko nadzieję, że to żart, aczkolwiek autor niewiele przesadził

w polsce spawacz to spawacz, kucharz to kucharz a informatyk musi znać się na wszystkim (grafika, bazy, programowanie itd.)



Nie wiem z jakiego to portalu pochodzi ( oryginalne ogłoszenie ), ale zdaje się, że to - smutna jak ch*j - prawda...

PanEmo

2013-04-03, 15:55
Ale dla zasady mogłeś wyciąć stopkę.

motoguru

2013-04-03, 16:03
PanEmo napisał/a:

Ale dla zasady mogłeś wyciąć stopkę.



Skoro już bezczelnie zaj***łem - to nie wypada trochę. Wiem, że ten tekst jest żenujący, ale nic nie poradzę. Wypada podać skąd się zaj***ło ( nawet powierzchownie ).

RockyWood

2013-04-03, 16:20
ja się pochwalę tym co można znaleźć w urzędzie w Tarnowie. Ktoś chętny?


koleżanka jest referentem ale w języku niemieckim - co prawda w Krakowie ale i tak na dzień dobry 4.200 brutto. Przed chwilą pytałem i od roku ma nieco więcej z tym że na rękę. Nie ściemnia - ma tam mieszkanie i od niedawna nowe fajne autko na kredyt ofcorz. Mówi że zarabia bardzo mało.

i jeszcze jeden kwiatek.

Kryn3k

2013-04-03, 16:38
un_nem napisał/a:

w polsce spawacz to:
slusarz spawacz mig mag tig gazowy z uprawnieniami ponad podstawowymi 5 lat doswiadczenia we WSZYSTKIM + prace na wysokosci + znajomosci rysunku.
mile widziane uprawnienia na wozki, prawo jazdy abcdefghijklmnoprstuwyz minimum 5 lat doswiadczenia.
samoloty helikoptery spadochrony UFO i statki kosmiczne z napedem na 10k turbin nadswietlnych. znajomosc silnika i wehikulu czasu. minimum 100 000 lat swietlnych przelatane.
z tym ze jak nie ma tego co w "mile widziane" to niemasz szans.


A do tego wszystkiego najlepiej inwalida :D

Archios

2013-04-03, 16:44
Kryn3k napisał/a:


A do tego wszystkiego najlepiej inwalida :D



Albo student początkowych lat studiów z wykształceniem wyższym, bo takie też widywałem. I nie chodziło o kolejny fakultet :)

je...........ę

2013-04-03, 17:16
motoguru,


Szukasz pracy? ha! TY nieudaczniku, tu przecież sami tacy co zaczynali od 0 i w wieku 23 lat mają już domy w meksyku i nie zarabiają drobnych,nikt im w życiu nie pomógł ale wystarczyło trochę chęci i to wszystko osiągnęli...

Olasty

2013-04-03, 17:28
wszystko fajnie ale ludzie usuwajmy te paski bo k***a sadol zmieni się w drugiego kwejka czy inne gówno.

Ranger

2013-04-03, 17:44
Cytat:

w polsce spawacz to:
slusarz spawacz mig mag tig gazowy z uprawnieniami ponad podstawowymi 5 lat doswiadczenia we WSZYSTKIM + prace na wysokosci + znajomosci rysunku.
mile widziane uprawnienia na wozki, prawo jazdy abcdefghijklmnoprstuwyz minimum 5 lat doswiadczenia.
samoloty helikoptery spadochrony UFO i statki kosmiczne z napedem na 10k turbin nadswietlnych. znajomosc silnika i wehikulu czasu. minimum 100 000 lat swietlnych przelatane.
z tym ze jak nie ma tego co w "mile widziane" to niemasz szans.



Dodaj, że wymagane orzeczenie o niepełnosprawności, a jeśli nie to oferują elastyczne warunki zatrudnienia czytaj ''umowa zlecenie ze stosunkiem pracy''.
To co się dzieje z rynkiem pracy w tym kraju to jest po prostu ch*jnia...

EdmundKemper

2013-04-03, 17:56
W Polsce student świeżo po studiach musi mieć 15 letnie doświadczenie.

janek92

2013-04-03, 17:57
Ja teraz robię szkołę zaoczną, od roku czasu nie mogę znaleźć pracy. Chodziłem do urzędu pracy to oferowali mi mycie samochodów.. no japie**ole.. skończyłem liceum i mam robić na ręcznej myjni? Bez jaj.. Miałem uklepaną robotę w ochronie, dostałem szansę pracy (mało płacą, robota po 12 godzin na stojąco) byłem na szkoleniu 3 dni, wszystko zajebiście... w ostatni dzień miałem podpisać umowę (wykazałem się w pracy bo znalazłem kilka błędów w zabezpieczeniu towaru), co się okazało? okazało się, że na moje miejsce wpie**olił się profesjonalny inwalida.. pie**olony grubas, ledwo chodzi, przeszedł kilka metrów to już sapał, w uj***nym ubraniu. I co? I gówno k***a, że gość nie nadaje się do roboty to jeszcze ludzi odstrasza...

Tak k***a w tym kraju to jak pisał un_nem to jeszcze trzeba mieć znajomości...