18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba przed sylwestrem w Izrealu

Pagedown • 2012-11-18, 19:10
Atak z dnia 14.11.2012 nagrany w mieście Beersheba, podczas lokalnego wesela.

sMieciu

2012-11-18, 19:25
Nie wiem czego się żydki spodziewały? że zagarną ziemię i wypędzą palestyńczyków bez żadnego odwetu?
W czasie II wojny swiatowej nasi dzielni partyzanci również walczyli z wrogiem i nikt ich terrorystami nie nazywał. Media próbują pokazać to z innej strony mimo tego że od wielu lat to żydki są agresorami, a tamci bronią się jak potrafią....

mcvice

2012-11-18, 19:26
Nie wiem czy ktoś z Was też zauważył, że od wczoraj na największych polskich portalach internetowych (np wirtualna polska czy onet) zablokowana jest możliwość komentowania artykułów opisujących agresję izraela na strefę gazy. Cenzurę znam tylko z opowieści rodziców gdyż urodziłem się 5 lat przed rozpadem PRL i upadkiem komunizmu w Polsce ale tak mi przyszło na myśl przez chwilę, że wracamy do tamtych czasów.

Kiedy była jeszcze możliwość komentowania całej sytuacji to tak na moje oko mniej więcej 90% komentarzy było potępiających agresję żydów. Do tej pory nie wieżyłem, że lobby syjonistyczne w Polsce jest tak silne, żeby blokować wolność słowa - myślałem, że to tylko "moherowe bajania", teraz wiem, że chyba się myliłem.

bloodwar

2012-11-18, 19:34
Gdyby w Amerykańskim mieście zabito jakiegoś amerykańskiego generała, następnego dnia po kraju atakujących zostałby tylko krater (i po paru ościennych krajach też) a zabicie tego generała nazwano by najgorszą zbrodnią, terroryzmem etc. A tymczasem Żydki zabiły hamassowskiego Ahmeda i w mediach jest to nazywane "atakiem obronnym" i wszyscy potępiają "zbrodniczą reakcję" Palestyńczyków - WTF świecie mediów? Nie widzicie tego, że został zamordowany niewinny człowiek? Że to Żydzi przerwali zawieszenie broni tą akcją a ataki rakietowe Palestyńczyków są ODWETEM za brutalne zabójstwo!

rockface123

2012-11-18, 19:50
niestety nie każdy potrafi patrzeć na świat swoimi własnymi oczami

kufel01

2012-11-18, 19:52
@bloodwar
no nie przesadzaj że był taki niewinny! mimo wszystko te napinanie się tam w palestynie jest bez sensu!

To...........42

2012-11-18, 20:10
Panowie jeszcze trochę i się zacznie. (niestety)

ru_ziolo

2012-11-18, 20:14
Gdzie mogę się zapisać, żeby do żydków postrzelać ?

Echis

2012-11-18, 20:17
Fajny klimat na filmiku.

Tu...........bo

2012-11-18, 20:17
ta i sie zacznie nowa misja pokojowa dla polskich zonierzy

pakicito

2012-11-18, 21:19
Cytat:

W czasie II wojny swiatowej nasi dzielni partyzanci również walczyli z wrogiem i nikt ich terrorystami nie nazywał


w Polsce nie byli terrorystami, ale dla agresorów byli - tak samo jak bronią się ludzie w iraku/afganistanie, bo im amerykańce rozj***li dom rakietą albo wybili rodzinę, ot tak

Pa...........or

2012-11-18, 22:38
wystrzałowe wesele

Re...........ms

2012-11-18, 23:19
trzeba przyznać że Izrael ma zajebisty system przechwytywania rakiet.

Magik2501

2012-11-18, 23:34
@sMieciu
piwko za dobry komentarz, ale poprawię Cię - Polskich partyzantów też nazywano terrorystami. Robili to naturalnie okupujący te ziemie Niemcy, a potem Sowieci. Analogicznie robią to teraz Żydzi.

riczardson

2012-11-18, 23:34
Tarcza antyrakietowa.


No, wojenko, wojenko. Za miesiąc już tam krwawa jatka będzie...