18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba przed sylwestrem w Izrealu

Pagedown • 2012-11-18, 19:10
Atak z dnia 14.11.2012 nagrany w mieście Beersheba, podczas lokalnego wesela.

jedrolus

2012-11-19, 01:41
zagrożeniem dla polski to narazie jesteśmy my sami ;d korupcja masa urzędasów kolesiostwo kler i milion partii politycznych ludzi wzajemnej adoracji co tylko pchają się do koryta wycierając się honorem bogiem i ojczyzną ;-) a araby i żydki to już drugorzędna sprawa .

człowiek_zły

2012-11-19, 01:55
Niech się brudasy między sobą zabijają ile zechcą. Powinniśmy obu stronom broń sprzedawać.

Archeolog

2012-11-19, 02:48


Niektórzy są tacy logiczni... :roll:

Macary

2012-11-19, 03:28
@up
Tacy logiczni jak ty. Gdzie do cholery pisałem, że popieram Brevika i mam jakieś obawy przed islamizacją świata?
Tak po za tym to spadaj z tymi gównianymi obrazkami na Kwejka

Ramsey007

2012-11-19, 10:02
Macary napisał/a:

4up

Tylko co ciekawe Hamas nieprzy$#@$ala się do Polski i Polaków, a żydzi tak.
1) Nigdy nie słyszałem, żeby Hamas, albo Palestyńczycy mówili coś złego na Polskę i na Polaków, a żydzi robią to na okrągło - przykład Jan Gross i dz**ka Debbie Schlussel
2) Żydzi żądają od nas zwrotu ziem i odszkodowań za zagrabione kamienice, Hamas nie
3) Żydzi obrażają nas ciągle i oczerniają na arenie międzynarodowej, twierdzą że obozy koncentracyjne są Polskimi obozami zagłady, Hamas nie
4) Żydzi wiecznie żądają od nas przeprosin za Jedwabne, a nigdy nie słyszałem od nich słów podziękowania za ratowanie życia podczas II wojny światowej

Więc k@#Qa nie pierdo@#$cie głupot, że Hamas jest dla nas zagrożeniem. Zagrożeniem dla współczesnej Polski są właśnie Żydzie, którzy nas ciągle oczerniają, mają za nic i jeszcze żądają przeprosin za to, że im pomagaliśmy podczas II wojny światowej (nasi dziadowie w grobach się przewracają)
Araby nie są dla nas żadnym zagrożeniem. W Polsce co najwyżej jedyne zagrożenie jakie dla nas stanowią to pomylenie sosu do Kebabu.



Jesteś k***a debilem, wiesz o tym?
Idź pod śmietnik, znajdź poręczną cegłę i jebnij się parokrotnie w głowę ;)

W Palestynie nikt k***a nie wie co to Polska, więc być może dlatego hipotetycznie, przypuszczalnie k***A nie mówi się tam o niej źle...

Idąc Twoim tokiem rozumowania Lesotho jest naszym sojusznikiem, bo żaden Lesothańczyk nas nie oczernia.

No gratuluję k***a :)

Hangman108

2012-11-19, 10:03
@kubaska5
Gdyby amerykanie byli tymi ,,dobrymi" jak to określasz, to nie chcę wiedzieć jak zachowują się ci źli. To, co robią hamburgery w okupowanych przez siebie krajach jest za mocne na harda, przy obecnym regulaminie.

anonymousm

2012-11-19, 11:31
W większości polskich mediów - nawet w Wyborczej - przekaz wydarzeń miał właśnie antyizraelski wydźwięk. Mówiono:

"Izrael zabił generała Hamasu. Przedtem Hamas ostrzeliwywał rakietami terytorium Izraela."

Ja bym jednak powiedział:

"W odpowiedzi na ostrzał rakietowy terenów Izraela, Izrael odstrzelił szefa terrorystów."

Nie ma wątpliwości, że Hamas bawił się rakietami już od dłuższego czasu. Poczuli się mocni po Arabskiej Wiośnie, ale dostali po łapach. Egipcjanie ani Saudyjczycy też nie palą się, żeby umierać za fanaberię Palestyńczyków, żeby od trzech pokoleń mieszkać w obozach uchodźców i hodować terrorystów, zamiast przenieść się gdzieś indziej.

EdmundKemper

2012-11-19, 11:36
Tylko, że gdyby Żydków nazwano w tym momencie terrorystami to byłoby jeszcze gorzej niż z USA, b Żdyki by już na nic nie patrzyły tylko żeby zrobić jak największy rozpie**ol na całym świecie. Amerykanie mieliby jeszcze krztę człowieka i jako tako się zachowywali.

tRampcoRe

2012-11-19, 17:00
@dadzbog2 a ty co k***a zyd?

dadzbog2

2012-11-19, 17:28
tRampcoRe napisał/a:

@dadzbog2 a ty co k***a zyd?



Słowianin z krwi i kości. Mam poglądy jakie mam, i ch*j Ci do tego. Dalej jeździj po Żydach i reszcie świata, bo gówno mnie to obchodzi co Ty tam w Twojej bani trzymasz - ALE, jak tak jedziesz na nich obrońco brudasów, nie bądź wielce oburzony jak za kilka lat ukamienują twoją córkę na ulicy bo będzie szła w krótkich spodenkach. WOLE Żydów w Polsce niż arabów i cały ich syf. Byłeś gdzieś gdzie ich jest dużo? Wystarczy, że pojedziesz do Anglii i zobacz dzielnice gdzie mieszkają arabusy. GÓWNA leżą na chodniku i bród i smród dookoła, zrzygasz się jak staną dwie ciapate z Tobą windzie.

Macary

2012-11-20, 18:29
@Ramsey007
Tak zpiździałej kontrargumentacji to jeszcze nie spotkałem. Wypisałem ci konkretne argumenty, a ty mi tu się żalisz, że ci , którzy cię znają traktują cię źle.
Co mnie ku@a obchodzi twoje życie osobiste.
Po za tym hipotetycznie przypuszczalny człowieku nie obchodzi mnie to, że żeby coś zrozumieć musisz się pie**olnąć cegłówką w łeb. Pożal się komu innemu.

tRampcoRe

2012-11-21, 17:39
dadzbog2 napisał/a:

Słowianin z krwi i kości. Mam poglądy jakie mam, i ch*j Ci do tego. Dalej jeździj po Żydach i reszcie świata, bo gówno mnie to obchodzi co Ty tam w Twojej bani trzymasz - ALE, jak tak jedziesz na nich obrońco brudasów, nie bądź wielce oburzony jak za kilka lat ukamienują twoją córkę na ulicy bo będzie szła w krótkich spodenkach. WOLE Żydów w Polsce niż arabów i cały ich syf. Byłeś gdzieś gdzie ich jest dużo? Wystarczy, że pojedziesz do Anglii i zobacz dzielnice gdzie mieszkają arabusy. GÓWNA leżą na chodniku i bród i smród dookoła, zrzygasz się jak staną dwie ciapate z Tobą windzie.



ja tam wole zadnego brudactwa a tym bardziej zydostwa ktore i tak nas juz rozkrada. wiec lepiej chyba pozbyc sie choroby ktora sie ma niz k***a zdychac na raka a wpie**alac cerutin zeby sie nie przeziebic -_- i nie dopisuj mi prosze zadnych tantednych tekstow "obronca brudasow". nie nie bylem w bretoni bo mam na nich wyjabane i nie zamierzam jebac za murzyna dla pie**olonych cudoziemcow. a skoro sraja tam na chodniki to i niech tak tam zostanie.

dadzbog2

2012-11-22, 00:14
tRampcoRe napisał/a:



ja tam wole zadnego brudactwa a tym bardziej zydostwa ktore i tak nas juz rozkrada. wiec lepiej chyba pozbyc sie choroby ktora sie ma niz k***a zdychac na raka a wpie**alac cerutin zeby sie nie przeziebic -_- i nie dopisuj mi prosze zadnych tantednych tekstow "obronca brudasow". nie nie bylem w bretoni bo mam na nich wyjabane i nie zamierzam jebac za murzyna dla pie**olonych cudoziemcow. a skoro sraja tam na chodniki to i niech tak tam zostanie.



W tym , Twoim "tym bardziej żydostwa" powinno być muzułmaństwa, bo rodziny Żydzi to Ci nie zabiją za byle gówno, ani kobiet kwasem nie oblewają bo ta się nie zgodziła na traktowanie jej jak szmatę. I idąc dalej Twoim tokiem myślenia- Popieram to żeby w Polsce była Polska i byli w niej Polacy ( rozumuje tak po tym ze nie chcesz tych i tych ) tylko, że niestety czasy nie te. Nie lubisz żydów, ok Twoja sprawa. Ale mi się wydaje, że ciapate to większe zagrożenie.

Tyle.
Sława!

@tRampcoRe A i jeszcze jedno. Żyd nie Żyd, ale swojego kraju niech bronią. hamas wywalił 800 ataków rakeitowych w ostatnim roku, a jak Izrael odpowiedział to j***nie na nich. A poza tym gdyby ruskie Polskę napadli, też byś o nią walczył.

Ramsey007

2012-11-22, 01:06
Macary napisał/a:

@Ramsey007
Tak zpiździałej kontrargumentacji to jeszcze nie spotkałem. Wypisałem ci konkretne argumenty, a ty mi tu się żalisz, że ci , którzy cię znają traktują cię źle.
Co mnie ku@a obchodzi twoje życie osobiste.
Po za tym hipotetycznie przypuszczalny człowieku nie obchodzi mnie to, że żeby coś zrozumieć musisz się pie**olnąć cegłówką w łeb. Pożal się komu innemu.



Chyba coś pomyliłeś koleżko? Ja Ci się żalę? Podałem najwłaściwsze rozwiązanie jakie mogę Ci zasugerować, bo innej nadziei nie widzę.

Teraz bez jadu - moze jestem k***a ograniczony - ale za ch*j nie rozumiem, jak ktoś może bronić brudne, półdzikie, leniwe, analfabetyczne zwierzęta, które srają pod siebie, kamionują kobietę gdy ta zostanie zgwałcona (jakby to była jej wina), mamią dzieci, żeby te się wysadzały w imię allaha, mają pie**olony ramadan i tak dalej.

Nie wiem czy może być coś gorszego niż islam. W dupie mam żydów z całym ich domniemanym złotem, kamienicami w polsce i lożą masonów.

Serio - pie**oli mnie to... Ale nie pie**olą mnie potwory chodzące w burkach, sandałach i nieznające papieru toaletowego k***A MAĆ, które wbrew regule panującej na CAŁYM k***A MAĆ ŚWIECIE podają sobie lewą rękę, bo prawa jest wiecznie osrana od "podmywania się".