18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba przed sylwestrem w Izrealu

Pagedown • 2012-11-18, 19:10
Atak z dnia 14.11.2012 nagrany w mieście Beersheba, podczas lokalnego wesela.

DioniZy

2012-11-18, 23:39
Mają rozmach Sk***ysyny!!hehe

hogg

2012-11-18, 23:41
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
Każdy kto atakuje bądź będzie atakował Hamas jest mi bliski, nawet jeśli tymczasowo.

Carol

2012-11-18, 23:51
Atak Palestyńczyków, nikt nie zginął. Teraz czas na odwet, rozpie**olą budynek i zginie 10 osób i 50 zostanie rannych w tym połowa wszystkich poszkodowanych to będą dzieci, a oficjalnie zginą sami terroryści.

Szoqn

2012-11-18, 23:53
Pakcito i Magik2501 POLACY nie byli nazywani terrorystami, tylko bandytami, poczytajcie trochę historii zanim zaczniecie gadać głupoty. Palestyńczycy są terrorystami, bo dla nich zabijać cywilów w innych państwach, czy wojskowych, to jeden chleb, bo wszyscy niewierni. Tak, Hamas jest organizacją terrorystyczną i nie mówcie, że to propaganda, bo w sieci krążą filmy z przemówieniami szefów Hamasu, którzy nawołują do aktów terroru w państwach, które oficjalnie nie są zaangażowane w spór.

Żydzi zabijają arabów? Szlom bracia, brawo. Gówno mnie obchodzą te śmierdzące wschodnie małpy. Oczywiście rozumiem tragedię tych ludzi, nie zazdroszczę dzieciom etc. Ale JAKI jest prawdziwy cel arabów? Kolonizacja świata, zabicie niewiernych i gwałcenie naszych kobiet. Te k***y panoszą się po całym świecie i są najbardziej uciążliwą społecznością, która A) najczęściej nie pracuje B) Pobierają największe zasiłki socjalne z racji 1232354 dzieci C) Popełniają najwięcej przestępstw D) Najbardziej śmierdzą. Idźcie w ch*j z Arabami. Żydzi nie są niczym dobrym, ale oni się wtopili w społeczeństwo, żyją jak my i nie mają żadnych większych planów wobec nas, oprócz bogacenia się kosztem naszego portfela. Wolę to, niż ścięcie łba w ostateczności. Hamas - k***a zabicie bezbronnego człowieka? Co wy pie**olicie, Hamas atakuje CYWILÓW w Izraelu, pie**oli ich to, czy wysadzą się w kawiarni, czy w autobusie. Izrael stara się atakować strategiczne cele, giną cywile, ale w tym pie**olonym ciapalandzie kobiety noszą kałachy, a dzieciom po urodzeniu się wszczepia C4 koło żołądka.

Ehhcotam

2012-11-18, 23:54
2@up
Na pewno Palestyńczycy Cię tak mocno skrzywdzili, że są teraz twoimi wrogami. Pomijając fakt, że w Palestynie nie byłeś.

Ramsey007

2012-11-18, 23:55
W tym konflikcie jestem po stronie Izraela, co więcej pozwolę sobie zacytować BongMana.

"Żyd nie zrzuci ci samolotu na głowę za to, że nie wyznajesz jego wiary.
Żyd nie ukamienuje kobiety za to, że została zgwałcona albo za to, że pokazała na ulicy twarz.
Żyd nie zabije człowieka za to, że ten pije alkohol.
Żyd nie przywiąże dziecku bomby i nie każe się wysadzić za wiarę."

Dziękuję, dobranoc.

j***ć islam!

jedrolus

2012-11-19, 00:27
to i to ta sama mać ale na dłuższą metę bardziej realne zagrożenie stwarzają wyznawcy islamu rozmnażając się w Europie a Izrael na dzień dzisiejszy zajęty jest swoimi sąsiadami i bezpośredniego zagrożenia nie będzie nam stwarzał (chyba;p).A jeżeli Europa będzie dalej biernie patrzeć na szerzenie się islamu to w najlepszym przypadku w każdym kraju powstanie taka "strefa gazy".

Bila

2012-11-19, 00:40
bloodwar napisał/a:

Gdyby w Amerykańskim mieście zabito jakiegoś amerykańskiego generała, następnego dnia po kraju atakujących zostałby tylko krater (i po paru ościennych krajach też) a zabicie tego generała nazwano by najgorszą zbrodnią, terroryzmem etc. A tymczasem Żydki zabiły hamassowskiego Ahmeda i w mediach jest to nazywane "atakiem obronnym" i wszyscy potępiają "zbrodniczą reakcję" Palestyńczyków - WTF świecie mediów? Nie widzicie tego, że został zamordowany niewinny człowiek? Że to Żydzi przerwali zawieszenie broni tą akcją a ataki rakietowe Palestyńczyków są ODWETEM za brutalne zabójstwo!



Nie bo niedojrzałe pedały,z mchem pod nosem sądzą że izrael to pokojowy naród i wypisują hasła typu,

1 izraelczyk nie zabije...
2
3
4
5
6


Tak młodociane gnojki,gdyby nie ofiara i waleczność waszych przodków już dawno byście latali bez skóry na fiucie.

wudun

2012-11-19, 00:47
mcvice napisał/a:

Nie wiem czy ktoś z Was też zauważył, że od wczoraj na największych polskich portalach internetowych (np wirtualna polska czy onet) zablokowana jest możliwość komentowania artykułów opisujących agresję izraela na strefę gazy. Cenzurę znam tylko z opowieści rodziców gdyż urodziłem się 5 lat przed rozpadem PRL i upadkiem komunizmu w Polsce ale tak mi przyszło na myśl przez chwilę, że wracamy do tamtych czasów.

Kiedy była jeszcze możliwość komentowania całej sytuacji to tak na moje oko mniej więcej 90% komentarzy było potępiających agresję żydów. Do tej pory nie wieżyłem, że lobby syjonistyczne w Polsce jest tak silne, żeby blokować wolność słowa - myślałem, że to tylko "moherowe bajania", teraz wiem, że chyba się myliłem.



Nie wiem jak z komentarzami bo nie posiadam kont na tego typu portalach(nie mam parcia na obrażanie żydów po i Komorowskiego tudzież Kaczyńskiego) ale, gdyby była cenzura ne byłoby tego tematu


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Izraelska-bomba-zabila-w-domu-w-Gazie-10-osob,wid,15103178,wiadomosc.html

Rozumiem że obrażanie żydów jest w modzie ale pragnę przypomnieć że to hamas odpowiadał za 95% katastrof lotniczych w katach 80 i 90( tylko 5 procent było katastrofami "naturalnymi")


Zanim coś zindoktrynowany niedorozwoju napiszesz poczytaj trochę o tym konflikcie bo w oczach ludzi umiarkowanie( i w górę) inteligentnych się ośmieszasz. Tak wiem jestem lemingiem, po.......em,
i lewakiem tylko ty jesteś patriotą (raczej MIM-104).

Nihil

2012-11-19, 00:47
Ale jesteście ograniczeni. Myślicie że albo to albo tamto. Obie nacje to problem. Kiedy muslimy wolą się rozmnażać i jak banda cyganów egzekwować swoje prawa, to żydki wolą mieć ręce czyste, siedząc na górze i srać na goje.
Jeżeli dla was kwestia to albo być zabitym/zepchniętym na zadupie albo bycie bydłem które ma służyć to kiepskie macie poczucie wartości.
Te dwa kraje powinny się wzajemnie wyeliminować, a sąsiedzi obok zgarnąć zgliszcza. Szkoda tylko, że propagandy przeciw muslimom powodują, że każdy faworyzuje wiecznie biedny i pokrzywdzony izralel, tak samo jak oni chcą zedrzeć z nas kamienice, a jak nie to jesteśmy antysemici i złodzieje, albo mieszają nas z hitlerowcami, że ich mordowaliśmy.
Niech te oba kraje idą w ch*j, a razem z nimi wszyscy co z tamtąd sp***olili i panoszą się po świecie. Takie moje zdanie.

kubaska5

2012-11-19, 00:52
Panowie Żydzi nie wysadzają sie w autobusach a hamas tak!
Panowie Żydzi nie zakładają plastiku (C-4)na swoje kobiety i każą im sie wysadzać a hamas tak!
Panowie Żydzi nie celuje do obiektów cywilnych a hamas tak!
Panowie Żydzi nie zadają sie z organizacjami terrorystycznymi a hamas tak!
Panowie Żydzi nie porywają obcokrajowców i reporterów a hamas tak!
Panowie Żydzi nie osłaniają sie cywilami i dziećmi a hamas tak!
Panowie Żydzi nie napie**alaja rakietami gdzie tylko sie da a hamas tak!


WIĘC PRZESTAŃCIE pie**olIC GŁUPOTY I BZDURY NA TEMAT IZRAELSKIEGO PROGRAMU ANTYTERRORYSTYCZNEGO.

PS:@bloodwar jeżeli według ciebie jakiś ważniejszy terrorysta z hamasu jest identyczny jak amerykański General to ładnie masz nasrane w głowie!!! współczuje ci takiego myślenia, na pewno siedzą w tobie jakieś dziecięce kompleksy do naprawienia jeżeli masz taki sposób widzenia dobra ze złem.

gandzik

2012-11-19, 01:03
bloodwar napisał/a:

Gdyby w Amerykańskim mieście zabito jakiegoś amerykańskiego generała, następnego dnia po kraju atakujących zostałby tylko krater (i po paru ościennych krajach też) a zabicie tego generała nazwano by najgorszą zbrodnią, terroryzmem etc. A tymczasem Żydki zabiły hamassowskiego Ahmeda i w mediach jest to nazywane "atakiem obronnym" i wszyscy potępiają "zbrodniczą reakcję" Palestyńczyków - WTF świecie mediów? Nie widzicie tego, że został zamordowany niewinny człowiek? Że to Żydzi przerwali zawieszenie broni tą akcją a ataki rakietowe Palestyńczyków są ODWETEM za brutalne zabójstwo!



Ty chyba nie wiesz człowieku czym jest Hamas.

uyvu

2012-11-19, 01:03
Potop - "Bomby na Izrael"

Zablokowali na youtube, więc nie wrzucę video :D

jedrolus

2012-11-19, 01:09
Nihil napisał/a:

Ale jesteście ograniczeni. Myślicie że albo to albo tamto. Obie nacje to problem. Kiedy muslimy wolą się rozmnażać i jak banda cyganów egzekwować swoje prawa, to żydki wolą mieć ręce czyste, siedząc na górze i srać na goje.
Jeżeli dla was kwestia to albo być zabitym/zepchniętym na zadupie albo bycie bydłem które ma służyć to kiepskie macie poczucie wartości.
Te dwa kraje powinny się wzajemnie wyeliminować, a sąsiedzi obok zgarnąć zgliszcza. Szkoda tylko, że propagandy przeciw muslimom powodują, że każdy faworyzuje wiecznie biedny i pokrzywdzony izralel, tak samo jak oni chcą zedrzeć z nas kamienice, a jak nie to jesteśmy antysemici i złodzieje, albo mieszają nas z hitlerowcami, że ich mordowaliśmy.
Niech te oba kraje idą w ch*j, a razem z nimi wszyscy co z tamtąd sp***olili i panoszą się po świecie. Takie moje zdanie.




Co racja to racja oby dwie nacje są upierdliwe ale raczej ten konflikt przegra strefa gazy podpisując na siebie wyrok tym odwetem nawet przy wsparciu ligi arabskiej Izrael i tak by sobie poradził powtarzając lekcje z historii.Izrael jest tez dość nieprzewidywalny i jakieś testy nuklearne na wrażych armiach mógłby zrobić ;-) .U nich jest zasada wygrania za wszelką cenę tam każdy izraelski żołnierz jest cenniejszy od sprzętu dla tego czołgi np mają z przodu silniki by chronić pasażerów.żydków jest mało a arabusów cała masa .

Macary

2012-11-19, 01:34
4up

Tylko co ciekawe Hamas nieprzy$#@$ala się do Polski i Polaków, a żydzi tak.
1) Nigdy nie słyszałem, żeby Hamas, albo Palestyńczycy mówili coś złego na Polskę i na Polaków, a żydzi robią to na okrągło - przykład Jan Gross i dz**ka Debbie Schlussel
2) Żydzi żądają od nas zwrotu ziem i odszkodowań za zagrabione kamienice, Hamas nie
3) Żydzi obrażają nas ciągle i oczerniają na arenie międzynarodowej, twierdzą że obozy koncentracyjne są Polskimi obozami zagłady, Hamas nie
4) Żydzi wiecznie żądają od nas przeprosin za Jedwabne, a nigdy nie słyszałem od nich słów podziękowania za ratowanie życia podczas II wojny światowej

Więc k@#Qa nie pierdo@#$cie głupot, że Hamas jest dla nas zagrożeniem. Zagrożeniem dla współczesnej Polski są właśnie Żydzie, którzy nas ciągle oczerniają, mają za nic i jeszcze żądają przeprosin za to, że im pomagaliśmy podczas II wojny światowej (nasi dziadowie w grobach się przewracają)
Araby nie są dla nas żadnym zagrożeniem. W Polsce co najwyżej jedyne zagrożenie jakie dla nas stanowią to pomylenie sosu do Kebabu.