18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba germanizacji Ireny Sendlerowej

da...........ek • 2013-07-06, 00:51
Będzie to mój pierwszy temat na sadisticu, jednakże chcę się z wami podzielić czymś, co wprawiło mnie w osłupienie. Na taki obrazek natknąłem się buszując po soup.io



Szczerze mówiąc wątpię by była to pomyłka. Niedawno była (słuszna moim zdaniem) wrzawa na temat niemieckich seriali wybielających nazistów. Teraz w internecie próbują zawłaszczać naszych bohaterów? Nie lubię teorii spiskowych, ale co człowiek ma myśleć gdy widzi, że od lat mówi się o polskich obozach koncentracyjnych, antysemityzmie w AK, teraz jeszcze próbują przerobić Irenę Sendlerową na Niemkę.

~Vuko

2013-07-06, 01:03
Nic się nie bój, właśnie "odkrywają" że Jan Paweł II ma bawarskie korzenie :ok:

Roszp

2013-07-06, 01:03
dark_jasiek napisał/a:

Szczerze mówiąc wątpię by była to pomyłka, nie mogę nawet w to uwierzyć.


Masz rację. To był spisek.

Admin_RedTube

2013-07-06, 01:10
Przypadek? Nie sądzę.

No a tak na serio to czysty tolling i tyle. Wiedzą że będzie bul dópy to robią sobie takie żarciki.

Zizi857

2013-07-06, 01:25
Piwo Ci dam że napisałeś "niemieckich" z małej litery !

da...........ek

2013-07-06, 01:28
Zizi857 napisał/a:

Piwo Ci dam że napisałeś niemcy z małej litery !



Mogę być już trochę ślepy, ale nie widzę, żebym takiego słowa użył ;-)

Admin_RedTube napisał/a:

Przypadek? Nie sądzę.

No a tak na serio to czysty tolling i tyle. Wiedzą że będzie bul dópy to robią sobie takie żarciki.



Jeżeli tak, to mają rację. Mam ogromny ból dupy, bo czego jak czego, ale naszej historii nie powinniśmy się wstydzić. Powinno się reagować na taki trolling, bo za 50 lat sami Polacy będą przekonani że wywołali IIWŚ.

RockyWood

2013-07-06, 06:37
już za paręnaście lat stary szwab Otto będzie opowiadał swoim islamskim wnukom tak:

-dziadku, co się stało w 1939?
- naziści przyjechali do Polski
-dziadku, a kim byli naziści?
- to byli przebrani Polacy mieszkający wtedy w Niemczech
-dziadku a po co oni tam przyjechali?
- chcieli walczyć o pokój i przeciwdziałać antysemityźmie w tym dawno nie istniejącym już kraju.

Dobrutro

2013-07-06, 07:13
To nikt w Polsce nie wie o tym, że II Rzeczpospolita to był totalny miks narodowy? Coś takiego jak prawie jednolita narodowo Polska to wymysł NOWY. A to dzięki Stalinowi i jego bydlęcym wagonom do przesiedleń ludzi. Przed wojną w II Rzeczpospolitej mieszkali obok siebie Polacy, Litwini, Niemcy (głównie w miastach), Żydzi, Ukraińcy, Białorusini, nawet Ormianie i Tatarzy. To, że urodziłeś się w danym kraju nie znaczy, że od razu stanowisz jednolity naród.

Ktoś pewnie zaraz wyskoczy z "Polska dla Polaków". Kiedyś nie miało to znaczenia i witano z otwartymi ramionami kolonizatorów z takich Niemiec w średniowieczu. Bo ziemi u nas było wtedy pełno, a nie miał kto jej gospodarzyć.

wojciechp1

2013-07-06, 08:31
a Ja się pytam gdzie do qwy nędzy jest MZS ??

Znaczy się MSZ (popie**oliły mi się klawisze) :)

da...........ek

2013-07-06, 10:45
Dobrutro napisał/a:

To nikt w Polsce nie wie o tym, że II Rzeczpospolita to był totalny miks narodowy? Coś takiego jak prawie jednolita narodowo Polska to wymysł NOWY. A to dzięki Stalinowi i jego bydlęcym wagonom do przesiedleń ludzi. Przed wojną w II Rzeczpospolitej mieszkali obok siebie Polacy, Litwini, Niemcy (głównie w miastach), Żydzi, Ukraińcy, Białorusini, nawet Ormianie i Tatarzy. To, że urodziłeś się w danym kraju nie znaczy, że od razu stanowisz jednolity naród.

Ktoś pewnie zaraz wyskoczy z "Polska dla Polaków". Kiedyś nie miało to znaczenia i witano z otwartymi ramionami kolonizatorów z takich Niemiec w średniowieczu. Bo ziemi u nas było wtedy pełno, a nie miał kto jej gospodarzyć.



Oczywiście że wiemy. Ale co to wnosi do dyskusji?


wojciechp1 napisał/a:

a Ja się pytam gdzie do qwy nędzy jest MZS ??

Znaczy się MSZ (popie**oliły mi się klawisze) :)



Radek pewnie siedzi na Twitterze całe dnie, nie ma czasu się głupotami zajmować.

4ndr3

2013-07-06, 10:51
dark_jasiek napisał/a:


Radek pewnie siedzi na Twitterze całe dnie, nie ma czasu się głupotami zajmować.


Zawsze można szturchnąć go że takowy fakt istnieje. Ciekawe czy zareaguje. :roll:

Kivas

2013-07-06, 10:53
To już jest przeginanie. Albo czysta ignorancja, a raczej jedno i drugie.

@ autor- a napisałeś może do moderatorów serwisu, zk tórego pochodzi materiał aby poprawili ten skandaliczny błąd?

cz...........00

2013-07-06, 11:03
I tak schabowy to najlepszy kotlet.

Nathaniel_Demerest

2013-07-06, 11:14
dark_jasiek napisał/a:

bo za 50 lat sami Polacy będą przekonani że wywołali IIWŚ.



Bo wywołali, jest nawet o tym polski film - "Jak rozpętałem drugą wojnę światową".

Myślę że za 20, nie 50 lat, ten film posłuży jako dowód, że to Polska zaatakowała Niemcy.

da...........ek

2013-07-06, 11:26
Kivas napisał/a:



@ autor- a napisałeś może do moderatorów serwisu, zk tórego pochodzi materiał aby poprawili ten skandaliczny błąd?



Niestety, soup.io tak nie działa, można postarać się skontaktować z jedną osobą, ale kolejne to repostują i tworzy się dość skomplikowana sieć. Do obsługi portalu nie ma co pisać, nie jest to obrazek szerzący nienawiść, a fakt, że to ewidentne kłamstwo niewiele ich obchodzi.

Przykład, konto http://aren.soup.io/ - niemki/niemca, gdzie owy obrazek się znajduje. Z autorem nie widzę możliwości kontaktu, nie ma nigdzie podanego adresu mail, komunikatora, nic.

4ndr3 napisał/a:


Zawsze można szturchnąć go że takowy fakt istnieje. Ciekawe czy zareaguje. :roll:



Poinformowałem Sikorskiego, GW, Rzeczpospolitą, MSZ. Jeżeli macie pomysły komu można to jeszcze pokazać to realizujcie to. Im zrobimy o tym większy szum tym lepiej.