18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Premie od prezydenta

krz2 • 2014-02-05, 19:52
Jak widać ten złodziej stracił poczucie rzeczywistości...




Źródło.

shadow4601243

2014-02-06, 12:03
@PatrolZG a na kogo głosowałeś? Jeśli na nikogo to jak najbardziej jest to Twój rząd, bo przyczyniłeś się do jego wyboru

Michal1391

2014-02-06, 12:13
A ja mam w dupie plucie na tych małych złodziejaszków. Jak ktoś ma głowę na karku sam potrafi zarobić sobie taką premie i przynajmniej nikt mi jej nie będzie wyliczał. Jak widzę ludzi w wieku produkcyjnym co potrafią tylko narzekać, że im państwo nie dało to śmiać się chce. Ale za 1500 do pracy nie pójdzie mimo, że mieszka z rodzicami i nie musi na nic wydawać. Ale przecież skończył filozofie to chciał by żyć jak Platon.

samolot1993

2014-02-06, 12:33
dawiddb napisał/a:



Przez takich tępych imbecylów jak Ty jesteśmy w tym burdelu. Na szczęscie są jeszcze ludzie, dla który wartości są ważniejsze od kasy. Sprzedajna dz**ka jestes, tyle Ci powiem.



Tak, tak, tak..Ty mając 22 lata nigdu nie widziałeś i nie zobaczysz na oczy tylu pieniędzy ile oni zaj***li. Taka jest smutna prawda. Ilu jest ludzi którzy zarobili pieniądze TYLKO ciężką pracą? A ilu którzy kręcili itp? Z Twoim 1500zł nie poszalejesz jak oni, ale będziesz się nadal sprzeciwiał jaki Ty to jesteś uczciwy. A k***a nim się obrócisz, pyknie Ci 50 na karku a Ty nadal nic nie będziesz miał. Życie jest niestety okrutne, a Ty bądź uczciwy..tylko wspomnij moje słowa

varatoma

2014-02-06, 13:33
Lepiej Po niż pis.

Kutarate-Miszcz

2014-02-06, 15:53
Najgorsze że w tym kraju jest to że nie ma alternatywy - mamy wybór pomiędzy: socjalistą złodziejem/zajebistym socjalistą, schizofrenikiem/ultra socjalistami, złodziejami i do tego jeszcze komuchami. Korwin nie wygra (nie ma się co oszukiwać). Wszystko to jest kurewsko smutne.

Mavi

2014-02-06, 17:35
dawiddb napisał/a:

Na tym polega idiotyzm tego poj***nego ustroju, miernoto.



To jaki jest ten idealny ustrój? Komunizm? Dyktatura? Monarchia (dziedziczona), gdzie rządzi ch*j spłodzony przez własnego brata?

Czy może monarchia elekcyjna, która od demokracji różni się tym, że jeden pacan ma całą władzę?

Nie podoba się? To wypie**alaj do korei, albo mongolii, ewentualnie do chin czy krajów afrykańskich. Drzwi otwarte, nikt za tobą tęsknic nie będzie.

Ceembe

2014-02-06, 17:43
Mavi napisał/a:



To jaki jest ten idealny ustrój? Komunizm? Dyktatura? Monarchia (dziedziczona), gdzie rządzi ch*j spłodzony przez własnego brata?

Czy może monarchia elekcyjna, która od demokracji różni się tym, że jeden pacan ma całą władzę?

Nie podoba się? To wypie**alaj do korei, albo mongolii, ewentualnie do chin czy krajów afrykańskich. Drzwi otwarte, nikt za tobą tęsknic nie będzie.


Zajebiste podejście - nie podoba się to wypie**alaj bo nikt Cię nie chce...

...napisał ktoś kto albo ustawił się po znajomości albo zapie**ala za 1500 na rękę i jest szczęśliwy :D Dzięki takim ludziom nigdy nie będzie dobrze.

A idealnego ustroju nie ma, co nie zmienia faktu że demokracja jest najgorszym z możliwych. Rząd motłochu.

zypon

2014-02-06, 22:26
trzeba być na prawdę nieogarniętym życiowo zerem, żeby robić aferę z powodu przyznania premii wysokości 13 tys zł doradcom prezydenta prawie 40 mln państwa... to jest k***a mać szczyt POPULIZMU. Niedouczone, buraki by chciały żeby wszyscy zarabiali tyle co oni... jebnijcie się w wasze durne łby

Ceembe

2014-02-06, 22:29
Jakbyś douczony debilu potrafił czytać że tutaj dyskusja dawno przestała się rozbijać o obrazek z pierwszego posta.

Mavi

2014-02-07, 17:39
Ceembe napisał/a:

...napisał ktoś kto albo ustawił się po znajomości albo zapie**ala za 1500 na rękę i jest szczęśliwy :D Dzięki takim ludziom nigdy nie będzie dobrze.



Napisał typ co łazi od opieki społecznej do gminy i woła żeby mu dać, bo mu się należy. 22 lata i taki zgorzkniały. To smutne.

Zadałem konkretne pytanie - jaki ustrój jest lepszy? Chciałem porozmawiać.

Odpowiedziałeś wyzwiskami i pyskówką. Przez takich jak ty w tym kraju jest jak jest.

Tylko ty masz rację i tylko ty potrafisz ten kraj uzdrowić. Ryży pewnie też jest przekonany, że on wie najlepiej. Ale porozmawiać i posłuchać innych nikt nie chce.

Ceembe

2014-02-08, 20:59
Mavi napisał/a:



Napisał typ co łazi od opieki społecznej do gminy i woła żeby mu dać, bo mu się należy. 22 lata i taki zgorzkniały. To smutne.

Zadałem konkretne pytanie - jaki ustrój jest lepszy? Chciałem porozmawiać.

Odpowiedziałeś wyzwiskami i pyskówką. Przez takich jak ty w tym kraju jest jak jest.

Tylko ty masz rację i tylko ty potrafisz ten kraj uzdrowić. Ryży pewnie też jest przekonany, że on wie najlepiej. Ale porozmawiać i posłuchać innych nikt nie chce.


Człowieku Ty w ogóle widzisz co piszesz?

Chciałeś porozmawiać, ta? To po ch*j zaczynasz dyskusję używając słowa "wypie**alaj"? Który ustrój jest gorszy? Wskaż mi lepszy, taki który r*cha obywateli bardziej niż ch*jokracja.

Tego o opiece nawet nie skomentuję bo szkoda klawiatury. Żyj w swoim wyimaginowanym świecie. :)