18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Premie od prezydenta

krz2 • 2014-02-05, 19:52
Jak widać ten złodziej stracił poczucie rzeczywistości...




Źródło.

Polak88

2014-02-05, 23:36
To jakiś absurd 13 koła tylko?!Co oni mają z tym zrobić?Rozumiem kryzys,kryzysem ale co najmniej 20 koła powinni dostać,żeby na jakiś średniej klasy zegarek wystarczyło...

mis_kudlacz

2014-02-05, 23:40
PatrolZG

Ci "imbecyle" to samo mogą sądzić o Tobie. Utożsamiać z narodem należy się zawsze. Obojętne jakie "większość" podejmuje decyzje. W innym wypadku poczucie przynależności narodowej nie ma sensu..

PatrolZG

2014-02-05, 23:58
mis_kudlacz napisał/a:

PatrolZG

Ci "imbecyle" to samo mogą sądzić o Tobie. Utożsamiać z narodem należy się zawsze. Obojętne jakie "większość" podejmuje decyzje. W innym wypadku poczucie przynależności narodowej nie ma sensu..



Masz 19 lat i to bardzo widać. Należy się zawsze w sytuacjach zagrożenia, a nie w celu eksterminacji samych siebie. Widzisz, większość nastolatek wielbi pedałów w rurkach w mtv, czy ta lepsza mniejszość też ma tak robić ? Przynależność narodowa ma sens gdy będzie nas zalewać fala muslimów, czerwona armia, naziści czy euroszczury. Gdy będzie realne zagrożenie ciągłości narodu. Nie myl pojęć. Myślisz jak element bezmyślnego stada, jak kozy idą na północ, to ty też idziesz. A o to właśnie IM chodzi.

Ol...........up

2014-02-06, 00:03
@mis_kudlacz, to niech ci imbecyle sądzą o nim co chcą. Zmienią rychło zdanie gdy nie będzie pieniążek na ich emeryturę, a i szpitale przestaną leczyć ludzi bo budżet świeci pustkami.

Nasz kraj żyje obecnie na kredy. Problem w tym, że nasza "zdolność kredytowa" jest na wykończeniu. Stąd nacjonalizacja OFE i te zapowiedzi "dziwnych" podatków. Ja osobiście straciłem nadzieje na to, że tutaj się cokolwiek zmieni. Naród głosuje jak uważa. Widocznie na nic lepszego nie zasługuje. Jedynym wyjściem jest emigracja.

solarik13

2014-02-06, 00:09
Każdy z współpracowników Prezydenta zarabia pewnie 10 tyś+, co w tym dziwnego, że dostaną premię? Po co ten temat w ogóle?

samolot1993

2014-02-06, 00:10
Szczerze? Nie ma na kogo głosować bo i tak ten kto dojdzie do władzy będzie rozkradał. Więc jeden ch*j kto rządzi. Przykład:
Jesteś na wysokim stanowisku parlamentarnym/rządowym itp Możesz łatwą ręką "wziąć" sobie na lewo 100tys zł i nikt o tym może nie wiedzieć. Robisz to, czy wolisz dobro swojego kraju? Odpowiedz sobie, a później pie**ol że kraj jest rozkradany. Każdy poleci na łatwe pieniądze.

Szalony_Mleczarz

2014-02-06, 00:12
Dzielą ile mogą, bo wiedzą, że ich koniec bliski.

zuku73

2014-02-06, 00:19
mis_kudlacz tych 200k premii nie znalazł na drzewie, zaczniesz pracować to zrozumiesz.

OHMP

2014-02-06, 00:30
A niech se biorą te premie, dodatki, trzynastki i inne duperela, kto kombinuje ten żyje.


Ja tam po licencjacie z administracji zamierzam rozpocząć pracę w Skarbówce, tam dopiero się można nachapać łapówek, a zwłaszcza w urzędzie kontroli skarbowej, mniam ;d Taka łapówka 10tyś to pryszcz np. Przeprowadzasz kontrole zwrotu Vat dużej firmy na dużą kwotę, wystarczy oczko puścisz i już kolo wie co ci dać na imieniny, 10k łapówki jest lepsze niż 10 msc zamrożonych pieniędzy ze zwrotu vat ;d

WalniętyKnur

2014-02-06, 00:32
a mnie zastanawia, co za analfabeta pisze ostatnio artykuły w internetach. "przyznał swoim współpracownik premię." No krew mnie zalewa.

dOpieca

2014-02-06, 00:37
ktoś nim steruje bardziej niż państwo , lecz ludzie są najwiekszą potęgą. Jeżeli działają razem. Mówił dOpieca max colonco.

al...........10

2014-02-06, 00:39
Po takim tekście to już masz wilczy bilet w budżetówce... yyyy..... przepraszam, znaczy chciałem powiedzieć... już jesteś na liście "beniaminków".

Nihilista

2014-02-06, 00:41
Nie głosowałem na Komorowskiego i nie lubię go (w ogóle nie głosowałem), ale przypominam sobie płacz pisowców, kiedy ktoś coś złego o kaczyńskich mówił. Nie poj***ło się coś w główce? Zakładać temat na ogólnopolskim portalu, w którym urzędującego prezydenta nazywa się dosłownie "złodziejem", a potem jeszcze dopisywać wypociny typu "to nie jest mój prezydent", "to nie jest mój kraj"? Jasne k***a, że jest, chyba, że jesteś żydem albo cyganem. Wbij sobie do łba, jesteś Polakiem albo nie - tego się k***a nie wybiera. Za miękkie te rządy platformy, za obrażanie najważniejszej osoby w państwie powinny być kraty. Większość wybrała, nawet jeśli to ludzie dla jednego z drugim gorzej myślący, to się trzeba nauczyć szacunku do własnego narodu, a nie w towarzystwie wzajemnej adoracji pokrzykiwać i sobie nawzajem piwka stawiać "za odwagę". Patrioci, k***a mać.

OHMP

2014-02-06, 00:52
alpha10 napisał/a:

Po takim tekście to już masz wilczy bilet w budżetówce... yyyy..... przepraszam, znaczy chciałem powiedzieć... już jesteś na liście "beniaminków".




do mnie to pijesz? Doskonale znam tryb pracy kontrolerów skarbowych, znam też tryb pracy innych urzędników, w większości są to debile albo umyślnie strugają debili, raz podczas przesłuchania przez takiego kontrolera zastanawiałem się czy w ogóle skończył on studia, ZERO wiedzy informatycznej, ZERO umiejętności manipulacyjnych, próbował mnie zastraszyć, tylko trochę się mu nie udało, i tak wyszło wszystko na moje.. Jest mi przykro, że US'y zatrudniają "pociotów" - idiotów, którzy nie potrafią wygrać żadnej kontroli, dlatego przedłużają kontrole na rok albo i więcej, niech tylko mnie mianują na stanowisko takiego kontrolera :>