18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Premie od prezydenta

krz2 • 2014-02-05, 19:52
Jak widać ten złodziej stracił poczucie rzeczywistości...




Źródło.

bravoteampolska

2014-02-06, 01:00
PatrolZG napisał/a:

To nie jest mój prezydent i mój rząd. Nie mam nic wspólnego z debilami którzy ich wybrali. Jesteśmy tym samym narodem, ale wyborcy PO to naiwne imbecyle oddający kraj w ręce pejsatych szczurów.



Jak to wszyscy teraz dają piwa że PełO takie złe , a przecież jeszcze jakiś czas temu przed wyborami jak się powiedziało że ta partia to banda złodziei to gotowi byliście przez łącze łeb upie**olić .

Dla tych co głosowali na tą partię stanowczo powinny być granicę zamknięte i niech k***y zdychają w tym gównie , szkoda mi tylko tych ludzi co żyją w tym gównie i choć trochę przed wyborami pomyśleli .

OHMP

2014-02-06, 01:07
[quote="Nihilista"]
:facepalm:


◊ Pić do kogoś «robić aluzje, przytyki do kogoś»

najpierw sprawdzaj dokładnie, a potem baw się w prof. Miodka

Nihilista

2014-02-06, 01:18
Zacytowałeś słownik, a swojego błędu wciąż nie widzisz.

PatrolZG

2014-02-06, 01:23
bravoteampolska napisał/a:



Jak to wszyscy teraz dają piwa że PełO takie złe , a przecież jeszcze jakiś czas temu przed wyborami jak się powiedziało że ta partia to banda złodziei to gotowi byliście przez łącze łeb upie**olić .

Dla tych co głosowali na tą partię stanowczo powinny być granicę zamknięte i niech k***y zdychają w tym gównie , szkoda mi tylko tych ludzi co żyją w tym gównie i choć trochę przed wyborami pomyśleli .



Byliście czyli kto ? Banda tępych studentów dała się jak zwykle nabrać. Bo taka była moda. Debilny naród nabrał się na 2 partie, młodzieżową coolowską proeuropejską i konserwatywną eurosceptyczną od babć ( której najważniejsza figura podpisała traktat lizboński ! Komedia ! ). Nie miało najmniejszego znaczenia która wygra, ważne było że będzie to któraś z nich.

hogg

2014-02-06, 02:49
Szron napisał/a:

Kryzys jest. Aaaa. No tak dla maluczkich, szarych ludzi. A nie dla urzędasów darmozjadów.



Kryzys zawsze najpierw uderza w najgłupszych, najmniej zorganizowanych i niezaradnych :D

oozyxak0o

2014-02-06, 06:21
PatrolZG napisał/a:

To nie jest mój prezydent i mój rząd. Nie mam nic wspólnego z debilami którzy ich wybrali. Jesteśmy tym samym narodem, ale wyborcy PO to naiwne imbecyle oddający kraj w ręce pejsatych szczurów.


Powinieneś jeszcze pozdrowić fanów kaczyńskiego

Mavi

2014-02-06, 06:52
PatrolZG napisał/a:

To nie jest mój prezydent i mój rząd. Nie mam nic wspólnego z debilami którzy ich wybrali. Jesteśmy tym samym narodem, ale wyborcy PO to naiwne imbecyle oddający kraj w ręce pejsatych szczurów.



I to jest właśnie podejście przez które nie jesteśmy potęgą. W stanach nawet jak prezydent głupi, albo czarny i go krytykują to jest to ICH (naroidu) prezydent.

A u nas? Jakby wygrał drugi Piłsudski to i tak połowa narodu by gadała, że "to nie mój prezydent, bo nie mam nic wspólnego z takim niekulturalnym chamem".

k***a! Demokracja polega na tym właśnie, że większość wybiera tego kto wg większości jest najlepszy i mniejszość powinna to uszanować. Tyle pie**olenia, że mniejszość seksualna, rasowa, religijna, itp. powinna się dostosowywać do demokratycznych rządów większości, a nie narzucać swoje prawa.

A w polityce ma być odwrotnie? Hipokryzja straszna.

I nie pie**ol, że wolałbyś wolne wybory w stylu Korei.

dawiddb

2014-02-06, 09:13
samolot1993 napisał/a:

Szczerze? Nie ma na kogo głosować bo i tak ten kto dojdzie do władzy będzie rozkradał. Więc jeden ch*j kto rządzi. Przykład:
Jesteś na wysokim stanowisku parlamentarnym/rządowym itp Możesz łatwą ręką "wziąć" sobie na lewo 100tys zł i nikt o tym może nie wiedzieć. Robisz to, czy wolisz dobro swojego kraju? Odpowiedz sobie, a później pie**ol że kraj jest rozkradany. Każdy poleci na łatwe pieniądze.



Przez takich tępych imbecylów jak Ty jesteśmy w tym burdelu. Na szczęscie są jeszcze ludzie, dla który wartości są ważniejsze od kasy. Sprzedajna dz**ka jestes, tyle Ci powiem.

Mavi napisał/a:



I to jest właśnie podejście przez które nie jesteśmy potęgą. W stanach nawet jak prezydent głupi, albo czarny i go krytykują to jest to ICH (naroidu) prezydent.

A u nas? Jakby wygrał drugi Piłsudski to i tak połowa narodu by gadała, że "to nie mój prezydent, bo nie mam nic wspólnego z takim niekulturalnym chamem".

k***a! Demokracja polega na tym właśnie, że większość wybiera tego kto wg większości jest najlepszy i mniejszość powinna to uszanować. Tyle pie**olenia, że mniejszość seksualna, rasowa, religijna, itp. powinna się dostosowywać do demokratycznych rządów większości, a nie narzucać swoje prawa.

A w polityce ma być odwrotnie? Hipokryzja straszna.

I nie pie**ol, że wolałbyś wolne wybory w stylu Korei.



Na tym polega idiotyzm tego poj***nego ustroju, miernoto.

vass

2014-02-06, 10:09
To jest mój prezydent ja na niego głosowałem i w następnych wyborach znowu zagłosuję.
13tyś to jakieś drobne kwoty jak na ludzi na takich stanowiskach.
Powinni zarabiać jeszcze więcej, żeby nigdy żadnemu politykowi nie przyszło do głowy brać w łapę.
Tak samo policjant powinien zarabiać dużo więcej, żeby przed wzięciem łapówy zastanowił się czy warto ryzykować utratę dobrze płatnej pracy.

ChomikAdrian

2014-02-06, 10:19
Jak zapanuje PiSlam to będzie jeszcze 'weselej'.

Ceembe

2014-02-06, 10:41
dawiddb napisał/a:



Przez takich tępych imbecylów jak Ty jesteśmy w tym burdelu. Na szczęscie są jeszcze ludzie, dla który wartości są ważniejsze od kasy. Sprzedajna dz**ka jestes, tyle Ci powiem.



Na tym polega idiotyzm tego poj***nego ustroju, miernoto.


Ale powiedz mi szczerze czy jakbyś mógł brać kasę i ustawiać swoich do końca życia to nie wykorzystałbyś szansy? Ja całkowicie rozumiem takie zachowanie, niech weźmie te 200-300 tysięcy wp*zdu kupi synowi/córce mieszkanie i niech sobie żyją do końca życia nie musząc nic robić.

Problemem jest raczej to, że oni po prostu PRZESADZAJĄ - nakradli już w ch*j kasy a biorą jeszcze więcej, nie wiem na jaki ch*j im tyle pieniędzy do końca życia kawior wpie**alać? Normalnemu człowiekowi wystarczyłoby to że ma ten milion na koncie, jego rodzina ma mieszkania/domy i nie musi pracować, a te pazerne ch*je ciągle więcej i więcej, nie obchodzi ich co się stanie z tym krajem, ważne że oni są ustawieni i ciągną dalej. Zwłaszcza że ludzie sami na to pozwalają.

Ale co tak naprawdę można z tym zrobić? Wyjść jak Ukraina na Majdan? Może w obronie wartości i można, ale człowiek woli powiększać strefę komfortu i dopóki naprawdę coś nie ukuje go w odbyt lub nie będzie żarł listw podłogowych z głodu to gówno zrobi, a jak już ma coś zrobić to zamiast coś pożytecznego to woli podpalić się pod jakimś gmachem rządowym - CO I TAK MA KAŻDY W DUPIE, tylko daje kolejną sensację tabloidom i TVN. Taki kraj, taka mentalność, dopóki bomby na łeb nie zrzucą to każdy będzie siedział i bojował w internetach (w tym także i ja, jakoś nie bardzo chce mi się chwytać za tasak i robić manifestacje z jakąś garstką ludzi).

dawiddb

2014-02-06, 11:00
Ceembe napisał/a:


Ale powiedz mi szczerze czy jakbyś mógł brać kasę i ustawiać swoich do końca życia to nie wykorzystałbyś szansy? Ja całkowicie rozumiem takie zachowanie, niech weźmie te 200-300 tysięcy wp*zdu kupi synowi/córce mieszkanie i niech sobie żyją do końca życia nie musząc nic robić.

Problemem jest raczej to, że oni po prostu PRZESADZAJĄ - nakradli już w ch*j kasy a biorą jeszcze więcej, nie wiem na jaki ch*j im tyle pieniędzy do końca życia kawior wpie**alać? Normalnemu człowiekowi wystarczyłoby to że ma ten milion na koncie, jego rodzina ma mieszkania/domy i nie musi pracować, a te pazerne ch*je ciągle więcej i więcej, nie obchodzi ich co się stanie z tym krajem, ważne że oni są ustawieni i ciągną dalej. Zwłaszcza że ludzie sami na to pozwalają.

Ale co tak naprawdę można z tym zrobić? Wyjść jak Ukraina na Majdan? Może w obronie wartości i można, ale człowiek woli powiększać strefę komfortu i dopóki naprawdę coś nie ukuje go w odbyt lub nie będzie żarł listw podłogowych z głodu to gówno zrobi, a jak już ma coś zrobić to zamiast coś pożytecznego to woli podpalić się pod jakimś gmachem rządowym - CO I TAK MA KAŻDY W DUPIE, tylko daje kolejną sensację tabloidom i TVN. Taki kraj, taka mentalność, dopóki bomby na łeb nie zrzucą to każdy będzie siedział i bojował w internetach (w tym także i ja, jakoś nie bardzo chce mi się chwytać za tasak i robić manifestacje z jakąś garstką ludzi).



Nie, nie wykorzystałbym szansy. Może ciężko Ci to zrozumieć, ale nie.

Gdybyśmy żyli w państwie prawa to ta cała banda wylądowałaby w więzieniu. Uwierz mi, że gdyby kilku oszustów, takich jak Jan Vincent Rostowski, dostało porzadny wyrok to na pewno dałoby wiele do myślenia politykom skłonnym do oszukiwania i kradzieży.

Janóż

2014-02-06, 11:04
Dajemy się r*chać bez wazeliny.

A najgorsze jest to, że jesteśmy skazani na Pis albo Po. Bo w przyszłych wyborach wygra pewnie Pis, który rozkradnie to co zostało po PO, potem Znowu Po bedzie i tak do usranej śmierci.
Jedyna szansa, ze w końcu coś pęknie w narodzie i dojdzie do wielkiego rozpie**olu

Ceembe

2014-02-06, 11:27
dawiddb napisał/a:



Nie, nie wykorzystałbym szansy. Może ciężko Ci to zrozumieć, ale nie.

Gdybyśmy żyli w państwie prawa to ta cała banda wylądowałaby w więzieniu. Uwierz mi, że gdyby kilku oszustów, takich jak Jan Vincent Rostowski, dostało porzadny wyrok to na pewno dałoby wiele do myślenia politykom skłonnym do oszukiwania i kradzieży.


Państwo prawa to idylla, tego nigdy nie było i nigdy nie będzie bo jest po prostu wbrew naturze ludzkiej. Idealiści jak Ty mają szlachetne motywy ale niestety marzenia rzadko się spełniają.

Prawda jest taka że każdy chce żyć na jak najwyższym poziomie. Altruistów nie jest wielu. Sam nie jestem altruistą - nie poświęcę siebie dla kogoś nieznajomego. Oczywiście, nie jestem sk***ielem, jakbym sam miał dużo to dzieliłbym się, jakbym był premierem to nie kradłbym jak to robią nasi, ale każdy rząd każdego jednego państwa robi przecież to samo, na większą lub mniejszą skalę. Dlatego nie uważam żeby ktokolwiek, kto nie jest już bogaty przy objęciu pozycji, miał robić coś innego. Dlatego demokracja jest syfem - każdy jeden biedak może doczłapać się do stołka i zacząć w końcu żyć swoim wymarzonym życiem, a jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Dopóki istnieje demokracja, dopóty gówno się zmieni.

PatrolZG

2014-02-06, 11:36
vass napisał/a:

To jest mój prezydent ja na niego głosowałem i w następnych wyborach znowu zagłosuję.
13tyś to jakieś drobne kwoty jak na ludzi na takich stanowiskach.
Powinni zarabiać jeszcze więcej, żeby nigdy żadnemu politykowi nie przyszło do głowy brać w łapę.
Tak samo policjant powinien zarabiać dużo więcej, żeby przed wzięciem łapówy zastanowił się czy warto ryzykować utratę dobrze płatnej pracy.



Bezwstydnik. 13 tysięcy to tylko ułamek tej kwoty. Wystarczy wprowadzić wolny rynek a łapówki same znikną, bo nikt z tej bandy złodziei nie będzie miał wpływu na sytuację na rynku. 46 lat, a zatem w komunie wychowany więc i mózg odpowiednio manipulowany. Jedynie co do policji się zgadzam.