18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawie udane jazdy egzaminacyjne

makabrax • 2012-07-19, 19:37
Parę bardzo ciekawych jazd egzaminacyjnych z Katowic i Częstochowy


dlubacz2

2012-07-21, 00:59
Ostatnia akcja... i ciekawa reakcja egzaminatora, który blokuje kierownice babce wykonującej unik w lewo :D

Czemu włączają wycieraczki? Bo ciało po gwałtownym zatrzymaniu leci do przodu. Tutaj ręka, która trafia wprost na "dzynksy" od spryskiwaczy i wycieraczek. Popchnięcie tego "dzynksa" włącza spryskiwacz i kilkukrotnie wycieraczkę... Hmmm... k***a człowiek wie co to sprzęgło, kolektor, mechanizm różnicowy... a j***nego "dzynksa", to już nie umie nazwać. :?: :?: :?:

kraviec

2012-07-21, 07:16
Dlatego jak mi tir siedzi na dupie, to wolę przyhamować. Nie mocno, ale tak, żeby światła stopu się zaświeciły. Zazwyczaj trochę się płoszą i trzymają dystans.

prisoneq

2012-07-21, 13:38
Według mnie w ostatniej sytuacji nie ma w ogóle winy ze strony kierowcy, przecież ten dzieciak wyskoczył z 5 metrów od samochodu, nie wchodząc na pasy, kompletnie nie można było się tego spodziewać, a środki ostrożności w postaci prędkości pojazdu były zachowane, więcej jak 40-50 nie miała.
PS. Wina jak już po stronie instruktora, bo ja zawsze zwalniam jak widzę kogoś zbyt blisko drogi, instynktownie, ale to i tak do 50-60 km/h :P ...

chmursko

2012-07-25, 19:26
[quote="Xian5"]Up Kobieta jest tylko nosidełkiem czyli frajerem :D a to facet zapładnia, spuszcza się i przekazuje swoją mądrością plemnikową. Józef Piłsudski I roman giertych mają tyle wspólnego co Cejrowski do swoich pół butów z biedronki za 0.5gr[/0quote]

ŻE NIBY CO? Boże, jakbym Cię spotkała... Ale gratuluję wyobraźni i życzę odwagi, spróbuj to powiedzieć przy swojej kobiecie, przyjaciółce, mamie lub babci. Gwarantuję utratę FABRYKI NOŚNIKÓW MĄDROŚCI PLEMNIKOWEJ ;)