18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawie udane jazdy egzaminacyjne

makabrax • 2012-07-19, 19:37
Parę bardzo ciekawych jazd egzaminacyjnych z Katowic i Częstochowy


ygg

2012-07-20, 09:24
makabrax napisał/a:

ciężarówka jadąca w terenie zabudowanym na zakręcie po przeciwnym pasie? sorry ale nie uwierzę w coś takiego, szczególnie że zobacz ile czasu upłyneło od jej przejazdu...


Gregorioo napisał/a:

Dzieciak wpadł najpierw pod samochód a potem była ciężarówka. Być może równocześnie ale na bank ciężarówka nie wessałą chłopaka.



a Wam co? filmy się poj***ły? Gregorioo, Emmet Brown, czy jak? minęła chwila od przejazdu, ale zamiast chełpić się studencką wiedzą (w macu wam się przyda przy składaniu hamburgerów), wyjdź na ulice i poczekaj na przejazd ciężarówki jadącej "50km/h". Korzystając z własnej wiedzy przyjrzyj się ujęciu i podaj dokładną prędkość pojazdu - ja jestem zbyt leniwy, więc Tobie nic nie będę udowadniał :o

Kaciaj napisał/a:

hahhahahahahahhahhahahahahahhahahahahahahah
nie wiem czego uczą w gimbazie ale więcej dowiesz się w discovery ;)



tak, tak, oglądaj discovery, Bear Grylls i Mike Rowe nauczą Cię, do czego służy gówno... ten kanał był zabawny i potrafił czegoś nauczyć, jak miałem 10 lat...

chetek

2012-07-20, 10:21
@ygg
Ale z ciebie hejter, ho ho.

ygg

2012-07-20, 11:15
jestem tu nowy, nie chcę odbiegać od poziomu tego portalu, jeszcze by mnie jakiś gimbus zwyzywał, o ironio, od gimbazy... z tego co załapałem, to najważniejsze jest właśnie nie dać się przekonać, że nie ma się racji, tylko obstawać przy swoim zdaniu, nawet jeśli ocieka idiotyzmem... podoba mi się tu, zostanę dłużej... albo nie, zależy od adminów, pewnie kiedyś im też podpadne :o na całe szczęście jestem jeszcze płotką

Rakiz

2012-07-20, 11:26
Mogła tego gnojka z 2:00 przejechać, skoro mały nie wie w którym miejscu powinno przechodzić się przez jezdnie...

ygg

2012-07-20, 11:35
ten mały gnojek będzie pracował na Twoją emeryturę, ogarnij się... no chyba, że odwrotnie, to zrozumiem...

Dżoker

2012-07-20, 15:48
realign napisał/a:

"albowiem należy się zatrzymać gdy jakiś inny samochód zatrzymał się przed przejściem umożliwiając pieszym przejście. "

Skręcali w lewo, dlatego stali.




aa rzeczywiście, mój błąd, przepraszam.

MrJungleBlade

2012-07-20, 15:51
koleś dostaje od tira w tył i jego reakcja "ała" profesjonalnie !

chmursko

2012-07-20, 17:42
Rems, porównujesz kobietę do psa? W takim razie i z Ciebie jest szczeniak, w końcu suka Cię urodziła.

Xian5

2012-07-20, 18:04
Up Kobieta jest tylko nosidełkiem czyli frajerem :D a to facet zapładnia, spuszcza się i przekazuje swoją mądrością plemnikową. Józef Piłsudski I roman giertych mają tyle wspólnego co Cejrowski do swoich pół butów z biedronki za 0.5gr

raf217

2012-07-20, 18:43
Nie wiem jak takie coś jest k***a możliwe...

bossik21

2012-07-20, 19:01
Za pomylenie pedałów hamulca z gazem powinien być dozywotni zakaz prowadzenia pojazdu !

c3zar

2012-07-20, 20:05
Leothyr napisał/a:

Wiecie, że w sytuacji z filmu nr 1 za wypadek był odpowiedzialny...rowerzysta? :)
Przez przejście dla pieszych bez ścieżki należy PRZEPROWADZIĆ rower.
Kierowca samochodu nawet mandatu nie dostał ;)



No shit sherlock ?

Sam kiedyś przejeżdżałem rowerem po pasach, ale teraz z perspektywy kierowcy i swojej jeszcze krótkiej kariery kierowcy wiem jaki to jest debilizm, już nie raz musiałem dawać po heblach bo jakiś pacan wyskakuje nagle na ulice. A więc rowerzyści przejeżdżający po pasach - :plzdie:

Сусанна

2012-07-20, 21:22
chmursko napisał/a:

Rems, porównujesz kobietę do psa? W takim razie i z Ciebie jest szczeniak, w końcu suka Cię urodziła.



masz w zupełności rację , natomiast Rems powinien dostać bana bo jak co ale zostałyśmy urażone tym komentarzem :roll:

manieeek

2012-07-20, 21:33
Was też zastanawia dlaczego ci ludzie jak mają w coś przyk***ić to włączają wycieraczki?!

Nutaharion

2012-07-20, 22:17
A w Częstochowie niby najwyższa zdawalność na poziomie 80% ;-D