18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Prawdziwy niemiecki sadol.

psiwytrysk • 2013-11-11, 10:08
Niemcy raczej słyną z kiepskiego poczucia humoru, ale ostatnia sytuacja mnie nieźle rozbawiła:

W piątek dzwonił do mnie kolega z Niemiec prosząc o sfinalizowanie pewnej służbowej sprawy w poniedziałek (dziś). Mówię mu, że to niemożliwe, bo w poniedziałek nie pracujemy - mamy Święto Niepodległości.
-niepodległości od kogo? Od Niemców, czy Rosjan? Zapytał.

Facet nie jest naziolem, ma takie histOryczne poczucie humoru. Pamiętam jak ja kiedyś zażartowałem na temat Stalingradu, to też się śmiał.

maderfakermen

2013-11-11, 10:16
Jajcarek z niego boki zrywać...

Towdi

2013-11-11, 10:17
niemcy piszemy z małej litery...

psiwytrysk

2013-11-11, 10:22
Towdi napisał/a:

niemcy piszemy z małej litery...



Ty chyba z polskiego dwóję miałeś kolego.

anatomopatolog

2013-11-11, 10:32
@psiwytrysk
Ty to chyba jednak sporadycznie tutaj bywasz....

zonk

2013-11-11, 10:32
@psiwytrysk, tutaj raczej chodzi że cebulaki z natury nienawidzą innych narodów i na złość piszą z małej litery. No ale im nie przetłumaczysz do rozumów.

psiwytrysk

2013-11-11, 10:44
anatomopatolog napisał/a:

@psiwytrysk
Ty to chyba jednak sporadycznie tutaj bywasz....




Cytat:

@psiwytrysk, tutaj raczej chodzi że cebulaki z natury nienawidzą innych narodów i na złość piszą z małej litery. No ale im nie przetłumaczysz do rozumów.



Wiem o co chodzi, chciałem go zawstydzić, że taki Polski Pan, a ortografii nie zna. Bo jak go zwyzywam to nie dotrze.

BongMan

2013-11-11, 11:06
SQT, nie innych narodów, tylko tego jednego, który np. rozcinał brzuchy ciężarnym Polkom bagnetami albo wrzucał polskim dzieciom odbezpieczone granaty do plecaków. Tego, który cały czas, systematycznie, niszczy nasz kraj wszelkimi metodami, przekłamuje historię, oczyszcza się z winy i zrzuca ją na nas, sieje antypolską propagandę dezinformacyjną, którą łykają tacy jak ty... A ty im liżesz dupę i opie**alasz pęto...

zonk

2013-11-11, 11:09
Odezwał się cebulak co wydupił za granicę...

BongMan

2013-11-11, 11:29
Nie dość, że znieważasz własny naród, który cię wychował (no, nie do końca mu wyszło), to jeszcze nie popierasz tego żadnymi argumentami, a ludzi którzy mają inne zdanie też znieważasz... Ech, takich powinno móc się legalnie odstrzelić tego dnia, w ramach czyszczenia Polski z syfu.

zonk

2013-11-11, 12:47
Co tu k***a argumentować ? pie**olisz jacy to Niemcy źli że gnębili polaków a sam wydupiłeś za granicę zamiast patriotycznie siedzieć tu na dupie i żyć tak jak inni.

pemb

2013-11-11, 13:50
Ale k***a patriotyzm; siedzieć w kraju, bez względu na to jak jest ch*jowo, bo to przecież Twój ktaj i nie wolno go opuszczać. To takie niepatriotyczne., tfu lewicowe. Jest wolnym człowiekiem, pojechał za granicę, bo tam mu jest lepiej i ch*j Ci do tego. Machaj dalej szabelką. Powodzenia:*

matiqq

2013-11-11, 15:21
Ale wy popie**oleni jesteście...

Niemcy, Polska, Francja, Bułgaria, ...z dużej i ch*j, a jak macie problemy emocjonalne to sp***alać do psychologa (lub z mostu, pewniej).

RockyWood

2013-11-11, 15:31
@up

ok niech będzie.

Zawsze można pisać zamiast "niemcy" tak:
- szwabia
- ciapatland
- ubersocjalkraj
- raj dla młodych polskich blacharek i kurew

no co jak co ale mało tutaj sympatyków szwabskiej orientacji więc jesteś na pozycji raczej przegranej.

~LeweOkoSaurona

2013-11-11, 16:00
Za bratanie się z niemcami, psiwytrysk Ci w oko.