18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy niemiecki sadol.

psiwytrysk • 2013-11-11, 10:08
Niemcy raczej słyną z kiepskiego poczucia humoru, ale ostatnia sytuacja mnie nieźle rozbawiła:

W piątek dzwonił do mnie kolega z Niemiec prosząc o sfinalizowanie pewnej służbowej sprawy w poniedziałek (dziś). Mówię mu, że to niemożliwe, bo w poniedziałek nie pracujemy - mamy Święto Niepodległości.
-niepodległości od kogo? Od Niemców, czy Rosjan? Zapytał.

Facet nie jest naziolem, ma takie histOryczne poczucie humoru. Pamiętam jak ja kiedyś zażartowałem na temat Stalingradu, to też się śmiał.

In...........eo

2013-11-11, 18:21
Niemcy do obozów koncetracyjnych. Niech poczują jak to fajnie, k***y zasrane.

sharqylbj

2013-11-11, 23:32
k***a mać, ale to wszystko prawda, Niemcy i Ruscy mają u nas w kraju więcej do powiedzenia niż my sami....

Mycoplasmatal

2013-11-11, 23:35
@SQT jakie to śmieszne że propagator autonomi Śląska, który jak tylko ma okazję to pie**oli o tym jak to utrzymuje na swym garnuszku nasz kraj oraz o swej odrębności i wyższości od reszty Polaków innym dzisiaj wypomina brak patriotyzmu ich działań.

Polnischefuhrer

2013-11-11, 23:39
Ciekawe czemu tak Austriaków i Japończyków nie nienawidzicie ? oraz skoro żydzi ginęli tak samo jak my to dlaczego się wywyższacie że żyd to zawsze był be a polak to taki superhiperwyjek***abistywch*j ?

max666

2013-11-11, 23:41
k***a hipokryci czemu Niemcy piszecie z malej litery? patriotyzm to też szacunek do innych narodów
oczekujecie szacunku nie szanując innych?

Rad00

2013-11-11, 23:48
UWAGA DRODZY PANŚTWO!

Historia jak to było za czasów jak Bongman służył w AK za 3...2....1...

Mycoplasmatal

2013-11-12, 00:15
@Polischefuhrer Japończyków nie mam za co nienawidzić, kulturalnie nie odpowiedzieli na nasze wypowiedzenie im wojny podczas drugiej wojny. W zasadzie to Austriaków bardziej nie lubię niż Niemców, wiadomo szwaby to zawsze był naturalny wróg ale tych ch*jów za zabory po tym jak im Sobieski Wiedeń przed spaleniem i islamizacją ocalił nienawidzę. Tym bardziej że Austria w przeciwieństwie do Niemiec stworzyła u siebie naziolom z SS azyl po wojnie. Do dziś k***y katujące w obozach Polaków i nie tylko dożywają tam spokojnej starości a ich potomkowie mogą się tam szczycić przeszłością rodziny.

cebul1617

2013-11-12, 00:20
to by było tyle na temat bogatego śląska ;)

Ol...........up

2013-11-12, 00:43
@BongMan bo każdy Niemiec był naziolem. Ogarnij się człowieku. Niemcy i tak byli w miarę ogarnięci w porównaniu do takich Ruskich. Wielu ludzi z Armii Czerwonej, gdy weszła do Polski pierwszy raz zobaczyła co to jest kibel. To ta dzicz głównie gwałciła i zabijała metodami, które wymieniłeś. A Niemców nie bronię, ale wk***ia mnie to, że jeżeli po IIWŚ ktokolwiek się wybielił to właśnie Ruscy.

Loaloa

2013-11-12, 00:45
Ha ha ha bo pęknę ze śmiechu. Patrioci od siedmiu boleści się zebrali. Cebulą jebie na kilometr, no k***a trzymajcie mnie oni chcą Niemcom zrobić na złość pisząc nazwę ich kraju małą literą. Wy się nawet na niewolników nie nadajecie, bo dobry niewolnik musi jednak mieć te pare zwojów w mózgu, żeby dobrze łopatą machać i sobie krzywdy przez przypadek nie zrobić. Wujek opowiadał taki żart, że w Katyniu tylko co drugi zdychał, bo kula nie mogła mózgu znaleźć.

Co cebulaki, byliście na manifestacji, czy cały dzień zza klawiatur pierdzicie? A może mama was nie puściła, bo się bała, że was lewaki przecwe*ą? Policja nikogo dziś nie sprowokowała, czy znowu nie dało się wyrazić miłości do ojczyzny bez rozpie**olenia połowy miasta? Czekam na relacje.

pharaun02

2013-11-12, 01:01
Dałbym po prostu odciąć głowę jakiemuś arabowi, że BongMan będzie siał tu ferment i nienawiść do Niemców. Gwoli ścisłości to np. UPA też rozcinała brzuchy ciężarnym Polkom, więc dlaczego nie darzysz Ukraińców taką nienawiścią? Sądzę, że zdarzały się przypadki, że Inkwizycja też torturowała Polaków, więc dlaczego by tak dla przykładu np. zacząć nienawidzić Hiszpanów? Jesteście żałośni z tą swoją małostkową nienawiścią, naprawdę myślicie, że wasze małe protesty i skamlenie zza monitora coś da? A najbardziej nasz kraj niszczymy my sami, więc jak to mówią jeśli chcecie zmieniać świat zacznijcie od siebie, a nie tylko przerzucacie winę na każdego kogo się da, sami pozostając wzorem cnót, przynajmniej według was samych... A bez Niemców światowa sztuka, muzyka, filozofia by właściwie nie istniała, trzeba sobie uświadomić, że Niemcy to nie tylko naziści i 100 lat historii. Zresztą tak samo Polacy, musimy porzucić tą pie**oloną chrześcijańską martylologię i zacząć racjonalnie myśleć.

oc...........an

2013-11-12, 01:10
@Vebb mój drogi, w 1944 w Armii Czerwonej poniesiono kolosalne straty i trzeba było czymś je uzupełnić. A jako, że Rosjanie, Ukraińcy i Białorusini byli wykończeni wojną, to sięgnięto po Kirgizów, Uzbeków i Kazachów (o których pewnie za dużo nie wiesz). I ci ludzie nawet dziś mieszkają na jałowej, gorącej pustyni i mało kto z nich ma kompa czy komórkę (w sumie w takim Kirgistanie to do tej pory mają komunizm z takimi przywilejami jak brak obowiązku płacenia za gaz i prąd do 2014) . Dlatego nie pie**ol i nie generalizuj, bo takie argumenty jak ten obalam na śniadanie. Książkę lepiej przeczytaj.

A co do gwałtów, to owszem były, a ci co nie gwałcili dostawali od dowódcy kulę w łeb. A dowódcy mieli rozkaz wymuszać gwałty, a taki rozkaz dostali od Stawki (pewnie nawet nie wiesz co to jest). Ale o tym pewnie też nie słyszałeś, bo lekcje historii czerpałeś nie z książek, a od kolegów na trzepaku.
Na dodatek historycy policzyli, że gwałciło tylko 10% RKKA, co oznacza, że był to jeden z najniższych odsetków w historii wojen, ale dziś nie pamiętamy, że Armia Czerwona wynosiła 20 000 000 żołnierzy, co oznaczało, że te 10% to duże liczby względne. Na dodatek nie rozumiem czemu "bronisz" niemców - Sowieci wprowadzili komunę itp, ale oprócz Katynia nie dokonali wielu zbrodni na terenie Polski, podczas gdy niemcy mieli coś co się nazywało GENERALNY PLAN WSCHODNI i zakładało wybicie 75% populacji Słowiańskiej. Całe pie**olenie co poniektórych, że lepiej było być pod niemcem niż pod Rosjaninem to szalony bełkot laika, który nie wie, że niemcy po żydach planowali zająć się twoją rodziną (no chyba, że uważasz, że twoja rodzina by przetrwała, a bycie w 25% niewolniczej masy robiącej na niemca jest nobilitujące).

Już nie raz nie dwa pisałem o tym jakie "wesołe" prawa i działania robili niemcy w Polsce (z zabronieniem ożenku przed 25 rokiem życia na czele), więc jeśli chcesz to znajdziesz jak porównywałem Sowietów do III Rzeszy i jak obalałem stwierdzenia o "strasznych" sowietach co nie wiedzieli co to kran do "szlachetnych" niemców co rozdawali cukierki i piekli ciasta dla polaków :roll:

Jedynym narodem, który ma prawo w pełni krytykować Sowietów są Rosjanie, bo to oni wycierpieli najwięcej i to co u nich się działo, do dziś jest niewyobrażalne w skali okrucieństwa... tyle że wchodzimy w strefę historii pt. "kto zrobił ZSRR" i wyjdzie, że winę za śmierć Rosjan, Polaków i całej reszty ponoszą Amerykanie, a konkretnie sk***iele z Wall Street co opłacali komuchów, Niemcy, bo opłacali żyda Lenina i Austriacy i Brytyjczycy bo opłacali żyda Trockiego. Czasem w sumie żałuję, że stworzono bombę atomową, bo tym ch*jkom przydałoby się 70 lat realnego komunizmu (z uwzględnieniem ekspolatacji) żeby wiedzieli co urządzili Twojej i mojej rodzinie, a tylko bomba atomowa zatrzymała zwycięski pochód Armii Czerwonej, która miała już na tyle duże doświadczenie i taką przewagę technologiczną w sprzęcie (na IS-3 amerykanie odpowiedzieli dopiero 10 lat później), że w ciągu tygodni braliby Paryż (sugerowanie, że francuzy walczyłyby o swoją stolicę).

Teraz zarzucę statystyką porównującą niemców do Sowietów - w obozach jenieckich niemcy zabili 3 000 000 żołnierzy Radzieckich. Tymczasem jeńcy, którzy odbudowywali Związek, wrócili około 1955 do domu i tylko UŁAMEK z nich zginął.


Tak BTW: skoro już tak bardzo chcesz się uprzeć i generalizować o "tępych" sowietach co nie wiedzieli co to kran to dlaczego twierdzisz, że oni wprowadzili w Polsce komunę? Przecież jeśli ktoś nie wie co to kran, to już tym bardziej nie wie co to komunizm, a pewnie większość z nich nawet nie wiedziała jak rozwinąć skrót CCCP.

Blizzard93

2013-11-12, 01:48
k***a skończcie już z tymi napinkami na Niemców czy Rosjan. Za parę lat i tak już na ziemi nie będzie ani jednej żywej osoby co służyła w SS, Wehrmachtcie, czy Armii Czerwonej a wy dalej będziecie się spinać. Nie mówię, że należy zapomnieć o historii, ale jak można się napinać na ludzi, którzy k***a nic wspólnego nie mają z krzywdami wyrządzonymi Polsce. To tak jak by Rosjanie się dziś na nas napinali, że w 1610 zrobiliśmy im wjazd do Moskwy...

Majozen

2013-11-12, 01:51
Vebb napisał/a:

Niemcy i tak byli w miarę ogarnięci w porównaniu do takich Ruskich. Wielu ludzi z Armii Czerwonej, gdy weszła do Polski pierwszy raz zobaczyła co to jest kibel. To ta dzicz głównie gwałciła i zabijała metodami, które wymieniłeś. A Niemców nie bronię, ale wk***ia mnie to, że jeżeli po IIWŚ ktokolwiek się wybielił to właśnie Ruscy.



Jest dokładnie tak jak mówisz. To właśnie Rosjanie i Ukraińcy byli prawdziwymi rzeźnikami, w niemieckiej armii było to bardzo rzadkie zjawisko, bo oni zazwyczaj rozstrzeliwali. Rosjanie i Ukraińcy byli (duża część nadal jest) taką hołotą, że gwałcili w kościołach, palili żywcem, czy rozcinali brzuchy ciężarnych kobiet i srali do nich (tu przykład z Wołynia). Także drodzy sadole, jak już chcecie tak jechać po narodach które robiły nam krzywdę w czasie wojny i po wojnie, to najpierw poczytajcie kilka książek historycznych, albo zapytajcie dziadków jak to naprawdę było, a nie pieprzycie zawsze na szwabów. Polecam wam poczytać o Wołyniu, bo to co robili Niemcy przy tym co tam robili Ukraińcy, to mały pikuś.

Miziou

2013-11-12, 01:57
A ja zapie**olę tekstem mojej babci (już końcówka niestety, demencja i generalnie prawie warzywko, tylko ruszające się): Jak weszli Niemcy, to była trwoga. Jak weszli Ruscy, to nic nie było, nawet chleba - i gwałcili wszystko." To moja babcia mówiła, już nie mówi, więc zawrzyjcie ryje.

Jak czytam sobie o Niemcach, to spoko, wiadomo - kultura bogata u szwabów jest. Jako Słowianie to my jesteśmy w ogóle bogaci. Ale moja babcia o wiele więcej ma do powiedzenia, niż panowie pie**olący powyżej. Sranie na forum takich bredni nie zmieni faktu, że bardziej od Niemców nienawidzili nas Ukraińcy, nie zmieni tego również fakt, że Ruscy w latach 80tych wierzyli, że utrzymują Polskę - to dalej trwa, ale mam dość kłócenia się z elokwentnymi idiotami - pozdro! Wiem, ze szybko urwałem...