18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwe Psy

ketoprom • 2012-12-04, 10:42
Prawdziwe Psy to serial dokumentalny nt. życia w policji (wydział zabójstw). Dokument ten obrósł dziś mianem kultowego. Reżyserem jest Patryk Vega, ten sam który kilka lat później stworzył Pitbulla - jak nie trudno się domyślić, serial ten był wzorowany na tym właśnie dokumencie. Tak np. komisarz Sławomir Opala był inspiracją do kreacji serialowego Despero. Z mojej strony respekt do nich, za poświęcenie i hart ducha, nie każdy nadawałby się do takiej roboty. Polecam obejrzeć, samo życie.


Prawdziwe Psy - Krzysiek i Sławek



Komisarz Sławomir Opala o sobie:



Wywiad ze Sławkiem z 2009 w radiu TOK FM

zulorno

2012-12-05, 07:18
w policji same ch*je siedzą i kto wie to wie a komentarze ze mam 13 lat sobie darujcie jak ktoś nie ma pojęcia co oni tam robią to nie ma .

ukasz93

2012-12-05, 21:57
zulorno napisał/a:

w policji same ch*je siedzą i kto wie to wie a komentarze ze mam 13 lat sobie darujcie jak ktoś nie ma pojęcia co oni tam robią to nie ma .



:idzwch*j:
nie pie*dol za przeproszeniem, ch*je są wszędzie, w policji, w urzędzie, na ulicy, wszędzie, nie każdy jest zły i się o tym przekonałem, ty chyba nie miałeś tyle szczęścia, Pozdro

CinekVV

2012-12-06, 13:25
Bohater??? z której strony?? Pierwsze primo opala maczał palce w tylu brudach że, nie jeden polski bandzior nie może się takimi osiągnięciami poszczycić. Po drugie różni się od świadka przestępczego tylko tym że ma odznakę i w każdej chwili może użyć klamki.. pFFF pozdrowienia dla przyszłych policjantów spinających się na temat tego oto "bohatera" narodowego.

Ec...........on

2014-07-28, 00:37
No i kom. Sławomir Opala popełnił samobójstwo...

[*]