18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwe Psy

ketoprom • 2012-12-04, 10:42
Prawdziwe Psy to serial dokumentalny nt. życia w policji (wydział zabójstw). Dokument ten obrósł dziś mianem kultowego. Reżyserem jest Patryk Vega, ten sam który kilka lat później stworzył Pitbulla - jak nie trudno się domyślić, serial ten był wzorowany na tym właśnie dokumencie. Tak np. komisarz Sławomir Opala był inspiracją do kreacji serialowego Despero. Z mojej strony respekt do nich, za poświęcenie i hart ducha, nie każdy nadawałby się do takiej roboty. Polecam obejrzeć, samo życie.


Prawdziwe Psy - Krzysiek i Sławek



Komisarz Sławomir Opala o sobie:



Wywiad ze Sławkiem z 2009 w radiu TOK FM

TajnyPaktCukierkowy

2012-12-04, 17:29
xqvz napisał/a:

wyprowadzić funkcjonariuszy na ulice, szczególnie na te, o których wiadomo, że wieczorem można tam w łeb za darmo dostać.



Dobrze gadasz tylko jest jeden problem, policjanci też nie chcą dostać wpie**olu. Oto dlaczego widzimy ich czasem za dnia w bezpiecznych miejscach że niby coś robią. To chory kraj jest że służby boją się gangów ba normalnych pachołków.

tigerqaz

2012-12-04, 17:42
Kiedyś może policja była policją
Teraz aż szkoda się na ten temat wypowiadać.
Nikt mi nie będzie kazał ich lubić cy nie lubić.
JP to nowa gimbusiarska moda, ktoś nie lubi policji bo koledzy nie lubią.
A ja ich nie lubię bo przez przypadek zaj***li mi kumpla i jego dziewczynę bo co???
Bo jak to powiedzieli w sądzie "jechali na podobnym motocyklu"

Sk***ysyństwo nic więcej !!!

Zachlaj_Von_Burbon

2012-12-04, 18:13
ch*jciwcycki napisał/a:

j***ć Policje!! A szczególnie wydział narkotykowy.



pie**ol sie ćwoku, TO ONI dbają o to żebyś mógł spać spokojnie po trawce a nie martwił sie o to że jakiś ch*j z nożem wpie**oli ci sie przez okno i zarżnie jak świnie za srebrny "kajdan"

@ autor wstawki:

też chce linka do całości bo YT daje ciała i są jakieś poszarpane filmiki

EudezetReprezent

2012-12-04, 19:11
to sa k***a bandziory tylko tyle ze na legalu

Zachlaj_Von_Burbon sam sie pie**ol pewnie masz psa w rodzinie

nyypl

2012-12-04, 19:14
za Pitbulla zawsze piwko, pogratulować reżyserowi i fajnie dobranych aktorów. To pokazuje, ze nie mamy zlych aktorow a ch*jowe scenariusze.

artiee

2012-12-04, 19:34
@EudezetReprezent a to coś złego mieć policjanta w rodzinie? Chyba lepiej niż pseudokozaków, co się ponapijają i drą ryja na osiedlu, a jak zobaczą policjanta to drą zelówy.

warszawiak123

2012-12-04, 19:53
j***ć śmieci z policji, dostaną nakaz aresztowania i potem sami wydają wyrok a szczególnie jak nie chcesz się przyznać. j***ne katy milicyjne. Jak na PAWIAKU

nn.karen

2012-12-04, 20:03
Sławek był zajebisty w tym programie.

Sir Cover

2012-12-04, 20:23
I to jest właśnie wzór policjanta, policjant który zajmuje się prawdziwymi sprawami typu: morderstwa. Prawdziwy rasowy pies, który będzie tak długo tropił i węszył aż zdechnie. Taki facet ma prawo do tego by pokazywać jaja bo je naprawdę ma. A nie jak reszta prewencji co wpie**ala mandaty za picie piwa, albo przejście nie po pasach. Większości leszy którzy w większości mają jedną belkę na ramieniu to od munduru im się w dupach poj***ło i myślą, że są strażnikami teksasu.

DisHonoreD

2012-12-04, 23:02
ja chce do grypsujacych

Winters

2012-12-05, 00:00
My mamy piękną historię na youtubie a Sławek przez to siedzi. Złamał podstawową zasadę pracy operacyjnej: Nigdy nie ujawniaj metod i środków swojej pracy.
Dla mnie to, że dał się reżyserowi wwkręcić w dokument było dla niego zgubne i pokazało brak porfesjonalizmu z jego strony.

pudel89

2012-12-05, 00:34
Szkoda, że Vega olał trzecią serię Pitbulla, bo była najnudniejsza (od smętów Reni i Łapki rzygać się chciało) i do tego co 2-3 odcinki zmieniał się reżyser. Według niektórych doniesień miał w niej wrócić Metyl grany przez K. Stroinskiego, który chciał zemścić się na Gebelsie, za wsadzenie go do pudła. A tak, zamiast Metyla był Artak i mimo, że bynajmniej nie zagrał źle to wątek zemsty byłego policjanta byłby zajebisty. Może gdyby czwórkę nakręcili, to coś by się ruszyło w tym temacie.

marco_tbg

2012-12-05, 00:43
Zapraszam na "Pomagamy Sławkowi Opali" oraz "Wspieramy Sławka Opalę" na Facebooku

kothletino

2012-12-05, 02:21
Więc stary Eldo ma na imię Sławomir.