18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwe oblicze kościoła by Paragraf210- cz.1

jackhammer87 • 2011-08-04, 23:04
Paragraf210 napracował się ukazując prawdę o kościele katolickim.
Warto zobaczyć bo ujawnia fakty o których wielu nie słyszało nigdy.



Więcej części wkrótce

Prokurator

2011-08-05, 08:57
Świetny materiał i prawdziwy, kościół ma nie wiele wspólnego z tym co jest napisane w Piśmie Świętym, poza tym podoba mi się forma nakręconego materiału postawienie tezy i argumentowanie, a nie bluzgi na zasadzie JEBAĆ Kościół.
Czekam na kontynuacje

@Beb0k I co z tego że wiele osób o tym wie skoro większa część praktykujących nie przeczytała nawet jednej księgi PŚ. ?

chupsky

2011-08-05, 09:38
Stek bzdur dla tych, którzy czerpią wiedzę z filmików na YT zamiast przerzucić tysiące stron dokumentów czy tekstów źródłowych ;) Gdyby Kościół faktycznie tak wyglądał, już dawno by upadł. Szczególnie współcześnie gdzie to gejuchy i inne zboki mają ogromną siłę przebicia i nawet złe spojrzenie na nich kończy się pozwem.

matełuż

2011-08-05, 09:57
Na początku ten narrator gada jak Bogusław Linda

ko...........or

2011-08-05, 10:40
Gada pie**oly czlowiek w tych czasach robi religie po swojemu ale nalezy do chrzescijanstwa a to ze kaplani robia teraz co chca to juz ich sprawa czlowiek jak czlowiek nie jest zmuszany do niczego nie chesz nie muisz wiec skoncz Pier..olic i Pomodl sie BORTAKU.

neonadis

2011-08-05, 10:43
Velture napisał/a:

Szkoda ,ze nikt nie zrobi o żydach żadnego filmu pokazującego ich prawdziwe oblicze.



Robi, poszukaj sobie kanał DavidDukePL na yt

ko...........or

2011-08-05, 10:46
rozmiar666 a co bedzie gdy dziecko umrze i nie bedzie mialo chrztu a bedzie wtedy prawda to ze jest zycie pozagrobowe i pzrez ciebie dziecko pojdzie do piekla a nie do nieba pewnie ty nie jestes chrzescijaninem ale zona tak troche do myslenia ale to juz ty jestes doroslym odpowiedzilanym czlowiekiem

Earth

2011-08-05, 11:13
Wiadomo, że teraz jest moda na ateizm. Zbuntowali nastolatkowie itp.

Powoli mnie nudzi wasze gadanie o krucjatach, że islam jest o wiele lepszy bla bla.

Krucjaty odbyły się na początku zeszłego tysiąclecia, jeżeli tam wam tęskno do tych czasów (bo cały czas o krucjatach wspominacie) to przenieście się w czasie, albo chociaż zaglądnijcie do podręcznika od historii, bo chyba przespaliście ten temat na lekcji, jeżeli w ogóle doszliście już do tego tematu.

Narzekacie, że kościół to mafia, pedofile, złodzieje. Wiadomo, że teraz wszyscy ludzie chcą kasy. Sam nie znoszę takich księży, bo to się mija z ich powołaniem, ale wiadomo że debile są wszędzie np. polityka. Zgwałcili was kiedyś w kościele? Pewnie kumplują się z MJ, nie? Hm, kumplowali.


Neph

2011-08-05, 11:19
@konkrator
Jeśli bozia wystawia wizy tylko tym, których za młodu polewa się wodą, to ma ostro naj***ne pod swoim transcendentnym czerepem.
Zresztą istotą przedstawiona na kartach 'dobrej księgi' ma spore problemy ze swoją psychą. Raz furiat i zazdrośnik, a później kochający tatuś? Albo baranek lubi ostro tankować albo ma schizę.
O ile się nie mylę, to wasz bóg nigdy nie cofnął nakazu ucinania napletów (co w tym przypadku także może stanowić warunek dostania wizy do nieba), a Jezus rzekł, że nie przychodzi prawa znosić, lecz je wypełniać.
@Earth
Islam wcale lepszy nie jest. Pozwolę sobie nadmienić, że stanowi on odprysk tej samej religii co chrześcijaństwo; Do tego towarzyszy mu całkowicie inne tło kulturowe. Fetysz islamu może ma się dobrze w środowiskach lewackich, tam też w większości panuje bieda umysłowa.

ko...........or

2011-08-05, 12:26
Jaki jestes taka twoja wiara wiec niech se ja trzyma w sobie a nie o niej mowi wyzalic sie chce czy wyplakac nie chce niech nie wierzy po co jakis stek bzdurnych domyslen Kur...a nie chce w nic wierzyc to niech morde zamknie i trzyma to w sobie kazdy ma swoej poglady i sie ich trzyma a nie wyzala sie na jakims forum jak jakis dzieciak Pzdro!!!

SzczypMojeSuty

2011-08-05, 12:30
Nie lubię zbyt filmików (mam na myśli tych ukazujące "prawdę o kościele", "Boga nie ma" itp). Moim zdaniem ateizm powinien wypłynąć z nas, a nie z otoczenia jak to się dzieje w obecnej chwili wśród młodzieży. Zbuntowani bez ideałów odchodzą i sikają na kolejne instytucje. j***ć Kościół i Boga, bo mi zabraniają, słowa wykreowane nie przez nas, a osiedlowego barana buntownika.
Fakt faktem i wiara w Boga i ateizm powinien wypłynąć z nas i być dojrzały i przede wszystkim nie powinien być ślepy.

gregor40

2011-08-05, 12:58
Fajna manipulacja, nawet z elementami działania na podświadomość (sugestywny głos, muzyka, twarz demona w zajawce).

Poza tym stek bredni i niedopowiedzeń, mieszania ST z NT, zafałszowań. Na sam początek, odsetek dominicanes (chodzących do kościoła) wynosi 40% (na 2009) a nie 25%, jak jest powiedziane na początku.

Hype na ateizm jak dla mnie jest gdzieś między hypem na iPhone a Emocjonal Grup, w skrócie Emo

misfire

2011-08-05, 12:58
Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

@ up

jakie k***a mniejsze zło? muzułmanie nie zabili nawet polowy tyle osób, co chrześcijanie.



Tylko że islam jest młodszą religią o jakieś 600 lat. Poczekaj jak stuknie jej 2000 to się wtedy liczniki porówna, a i całkiem możliwe że przegonią naszą religię bo nabierają tempa sk***ysyńskiego.

Neph

2011-08-05, 13:08
@konkrator
Czemu ma o tym nie mówić? Z religijnego punktu widzenia bozia po to dała ludziom mowę, aby mogli ze sobą rozmawiać. W przeciwnym razie zdolności komunikacyjne naszego gatunku ograniczałyby się do uuk-uuk i uga-buga lub ga-ga. Zatem dziękuj za ten wspaniały dar, a nie bluźnij.
Skoro mamy swoje poglądy to również chcemy je propagować (lub o nich rozmawiać, porównywać itd). Czy Ty lub Twój Kościół trzymacie bojaźliwą mordkę zamkniętą? Trochę wyżej piałeś o chrzcie, a instytucja do której przynależysz posiada całą hordę misjonarzy, którzy mniej lub bardziej perfidnie sieją swoją wiarę.
Do tego każda wiara posiada swoje świątynie. Przeszkadzają Ci wiertarki z rana? Komuś tak samo może przeszkadzać dzwon lub wycie muslimów w meczecie. Niemniej z sąsiadem można pogadać, postawić mu piwo lub pogrozić. Z wierzącymi sprawa jest trudniejsza.
PS. Mógłbyś czasem przecinków użyć. Piekło za to nie grozi, a czyni komunikację bardziej zrozumiałą.

Be...........0k

2011-08-05, 13:33
"@Beb0k I co z tego że wiele osób o tym wie skoro większa część praktykujących nie przeczytała nawet jednej księgi PŚ. ?"

@Prokurator - Co mnie obchodzą inni ludzie? Każdy wiarę odbiera osobiście i można powiedzieć, że ją konfiguruję pod siebie. A to, że ktoś czyta - nie czyta, chodzi - nie chodzi itp. To jego osobista sprawa i ch*j Tobie, mnie i innym do tego. Jak to mówią - bóg daję nam wolną wolę i od nas zależy jak postępujemy.


Człowiek musi w coś wierzyć - słońce, księżyc, wodę, boga, krowę, świnię, karmę. Od zawsze naszej cywilizacji towarzyszą bogowie i niestety, nawet ateiści w coś wierzą. Człowiek po prostu musi mieć przekonanie, że jest ktoś nad nim.

kuki007

2011-08-05, 13:49
patrza na tematyke koscioła... hmm ma tysiace lat od zawsze kontrowersje... jestem pewny ze za pare set lat bedą takie filmiki o smolensku :D fap fap fap