18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pracownik schroniska prowadzi rannego psa do samochodu

Centurion • 2009-12-07, 14:46
Cytat:

W piątek na skrzyżowaniu ulic Chopina i Armii Krajowej w Ełku w godzinach 12.00-12.15 został potrącony przez samochód mały pies (oczywiście kierowca samochodu nie zatrzymał się). Inny kierowca, przy pomocy własnej kurtki przeniósł psa na chodznik po czym powiadomiono straż miejską w celu przewiezienia potrąconego psa do weterynarza.

Po ok. 40 min. na miejsce przyjechało dwóch pracowników schroniska w celu zabrania psa do weterynarza. Jednak sama interwencja pozostawia wiele do życzenia.

Mężczyźni ciągnęli psa po chodniku za pomocą linki, mimo że pies miał problem z chodzeniem, a po jego zachowaniu można wywnioskować że uszkodzoną mógł mieć również miednicę.

Prawonicy schroniska jednak nie zwracali uwagi na piski, jakie wydawał pies, bez najmniejszych skrupułów załadowali zwierzę do samochodu i odjechali.





Źródło: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091206/REG30/297670788

tielan

2009-12-07, 15:03
Jak to Kazik śpiewał - Nie ma litości dla sk***ysynów
Nic tylko zamknąć te mendy społeczne, połamać nogi i na sznurze ciągnąć przez całą Polskę

Wa...........so

2009-12-07, 15:09
I tak go pewnie do pieca wrzucili :/

fr33k

2009-12-07, 15:24
WaszMiso napisał/a:

I tak go pewnie do pieca wrzucili :/


Nawet słoika smalcu z niego nie będzie :/

Romperek

2009-12-07, 15:28
To jakieś chamy z żuka to co się dziwić, pewnie jest tak jak kolega wyżej napisał poszedł na smalec.

pennywise37

2009-12-07, 15:53
Dziwie sie tym ludziom dookola. Ja bym podszedl do tego dziadka i szybko mu wytlumaczyl jak ma wykonywac swoja robote.
Poza tym mysle ze jakbym zauwazyl takiego psa to nie czekalbym 40 min na przyjazd ciolkiow ze schroniska tylko sam bym go zawiozl do weterynarza.

Sonka

2009-12-07, 16:24
Teraz się zacznie co by kto nie robił kocham was za to beka niesamowita bueh.

Ps...........ik

2009-12-07, 16:26
Zaj***ł bym sk***iela normalnie bym go zaj***ł!

Romperek

2009-12-07, 16:27
Jak ktoś się zachowuje w stosunku do zwierząt pewnie taki sam jest dla ludzi więc nie wiem czy to taka beka jak napisał Sonka

Sonka

2009-12-07, 16:33
Romperek napisał/a:

Jak ktoś się zachowuje w stosunku do zwierząt pewnie taki sam jest dla ludzi więc nie wiem czy to taka beka jak napisał Sonka



Ciężko myślisz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałem , że beka jest z takich userów typu net napinka co to on by nie zrobił. A teraz wracaj do książki bo jutro na 8.

~Tołdi

2009-12-07, 16:36
Cent od kiedy czytasz współczesną?? :wtf:

Magik2501

2009-12-07, 16:43
Pedały. Jakoś złe traktowanie zwierząt mnie bardziej razi niż ludzi. Człowieka uderzyłem już nie raz, a psa bym nie mógł.

marianer7

2009-12-07, 16:43
Jak by człowiek leżał i umierał na ulicy to wszyscy mieli by go w dupie , a tu psiunia przeciągnoł po chodniku to wszyścy chca go powiesić , tacy własnie jesteście .Pewmie zaraz ktos donos do prokuratury złoży

Romperek

2009-12-07, 17:07
Sonka napisał/a:


A teraz wracaj do książki bo jutro na 8.



Nie wiem czy zauważyłeś ale jesteśmy w tym samym wieku jeżeli idziesz jutro do szkoły to przykro mi kilka razy musiałeś kiblować :D

blacksider

2009-12-07, 18:01
tak tak, każdy by wpierdzielił tym typkom, następnie wziął pieska, wsiadł z nim do autobusu (nie zważając że miał akurat tam coś do roboty, typu wizyta w urzędzie - co tam, jutro się pójdzie) i pojechał do weterynarza a tam zapłacił za leczenie tego pieska (bo chyba nikt tu nie myśli, że leczenie byłoby darmowe? a jeśli potrzebna byłaby operacja miednicy to tanie by to nie było).

napisać jest łatwo.