18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pracownik schroniska prowadzi rannego psa do samochodu

Centurion • 2009-12-07, 14:46
Cytat:

W piątek na skrzyżowaniu ulic Chopina i Armii Krajowej w Ełku w godzinach 12.00-12.15 został potrącony przez samochód mały pies (oczywiście kierowca samochodu nie zatrzymał się). Inny kierowca, przy pomocy własnej kurtki przeniósł psa na chodznik po czym powiadomiono straż miejską w celu przewiezienia potrąconego psa do weterynarza.

Po ok. 40 min. na miejsce przyjechało dwóch pracowników schroniska w celu zabrania psa do weterynarza. Jednak sama interwencja pozostawia wiele do życzenia.

Mężczyźni ciągnęli psa po chodniku za pomocą linki, mimo że pies miał problem z chodzeniem, a po jego zachowaniu można wywnioskować że uszkodzoną mógł mieć również miednicę.

Prawonicy schroniska jednak nie zwracali uwagi na piski, jakie wydawał pies, bez najmniejszych skrupułów załadowali zwierzę do samochodu i odjechali.





Źródło: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091206/REG30/297670788

TooNA

2009-12-07, 19:02
gówno byscie zrobili, wielcy bohaterowie zza monitora... przyszłoby co do czego to by sie znalazl kolejny operator kamery a reszta nawet by nawet sie nie zatrzymała.... :|

speedbuster

2009-12-07, 20:29
hop na pake i do rzeźni.
A później pasztety wpie**alamy...
A piesiaka szkoda..

Byczarz

2009-12-07, 21:53
Romperek napisał/a:



Nie wiem czy zauważyłeś ale jesteśmy w tym samym wieku jeżeli idziesz jutro do szkoły to przykro mi kilka razy musiałeś kiblować :D


Hm, niby po czym można wywnioskować Twój wiek?

Romperek
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 53
Piwa: 130/71
Skąd: się biorą dzieci


bo na pewno nie stąd, ani z inteligencji, z którą tutaj piszesz.
Poza tym- czytanie ze zrozumieniem to 1 klasach 1-3, radzę powrócić. ; )

pa...........ix

2009-12-07, 21:54
speedbuster napisał/a:

hop na pake i do rzeźni.
A później pasztety wpie**alamy...
A piesiaka szkoda..



to chyba u was się robi pasztety z psów ;o

jak coś się dzieje poza granicami Polski, to jeszcze ok - jakoś to przeboleje, bo choć bardziej brutalne, nie mam na to żadnego wpływu, ale jak widzę coś takiego w Polsce, to aż mnie, k***a, nosi.

sdx

2009-12-07, 22:04
ci panowie maja tyle wspolnego z interwencja co krowie gowno z efektem cieplarnianym. Widac ze za czesto to ze swojego schroniska nie wygladaja, co najwyzej po kolejna butelke wodki.

mi...........an

2009-12-07, 22:48
No...dranie brutale niedobre normalnie A fuj!!! :) Bełtnąć mi się chce na widok tych postów spod znaku szlachetnego porywu serca bo pieska źle traktują. no fakt...koleś powinien to zrobić inaczej ale proszę skończcie pie**olić że tacy z was obrońcy pokrzywdzonych. Poczytajcie swoje komentarze na innych postach bo jakoś łatwiej się śmiać z murzynów, religii, wypadków....STOP POZEROM! Netowy lans to na innych forach!

tonyyoung

2009-12-08, 01:11
"Mężczyźni ciągnęli psa po chodniku za pomocą linki, mimo że pies miał problem z chodzeniem" ... tak - stawiał opór więc miał problem z chodzeniem
"a po jego zachowaniu można wywnioskować że uszkodzoną mógł mieć również miednicę." ... i stwardnienie rozsiane. Weterynarze-jasnowidze z współczesnej.

DeMonica

2009-12-08, 01:51
A nie bulwersujcie się tak. Ja mam dwa psy i już kilka razy mi się zdarzyło zwrócić uwagę obcemu człowiekowi na ulicy za złe traktowanie psa, kota czy innego zwierzaka. Piszecie, że łatwo się nabijać z ludzi. Łatwo, bo po pierwsze większość ludzi to idioci i sami sobie robią krzywdę a po drugie człowiek może się bronić. A zwierzęta nie zawsze są w stanie się bronić. I jak widzę takich buraków jak ci dwaj to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Nieto

2009-12-08, 04:11
DeMonica napisał/a:

... I jak widzę takich buraków jak ci dwaj to mi się nóż w kieszeni otwiera.


no i w ten sposób straciłaś przyrodzenie

grubazz

2009-12-08, 11:10
sk***ego syna na kotlety bym zapie**olil a psa nie pozwolil bym dotknac temu staremu h*jowi, wolal bym sam zawizc... zaniesc bo nie mam samochodu do weterynarza

paczek1262

2009-12-08, 15:48
Życzę im bolesnej i długiej śmierci. Śmierć człowieka - okej, ale bezbronnego i niewinnego zwierzęcia szkoda.

blacksider

2009-12-08, 17:33
grubazz napisał/a:

sk***ego syna na kotlety bym zapie**olil a psa nie pozwolil bym dotknac temu staremu h*jowi, wolal bym sam zawizc... zaniesc bo nie mam samochodu do weterynarza



noo idealnie jak do Ciebie napisałem mój poprzedni post:
blacksider napisał/a:

tak tak, każdy by wpierdzielił tym typkom, następnie wziął pieska, wsiadł z nim do autobusu (nie zważając że miał akurat tam coś do roboty, typu wizyta w urzędzie - co tam, jutro się pójdzie) i pojechał do weterynarza a tam zapłacił za leczenie tego pieska (bo chyba nikt tu nie myśli, że leczenie byłoby darmowe? a jeśli potrzebna byłaby operacja miednicy to tanie by to nie było).



poza tym piszesz bez polskich znaków i z błędami ortograficznymi.

yarzapp

2009-12-08, 17:46
blacksider, w dodatku to był jego pierwszy post.

za...........99

2009-12-08, 18:14
Mam nadzieje że ktoś tam obecny podszedł to tego buca i mu wyj***ł ostro

yarzapp

2009-12-08, 18:19
No właśnie chyba nie, stali i się gapili obrońcy moralności, coś tam mu pokrzykiwali i kręcili filmik (obowiązkowo). Takie czasy.