18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pracownik schroniska prowadzi rannego psa do samochodu

Centurion • 2009-12-07, 14:46
Cytat:

W piątek na skrzyżowaniu ulic Chopina i Armii Krajowej w Ełku w godzinach 12.00-12.15 został potrącony przez samochód mały pies (oczywiście kierowca samochodu nie zatrzymał się). Inny kierowca, przy pomocy własnej kurtki przeniósł psa na chodznik po czym powiadomiono straż miejską w celu przewiezienia potrąconego psa do weterynarza.

Po ok. 40 min. na miejsce przyjechało dwóch pracowników schroniska w celu zabrania psa do weterynarza. Jednak sama interwencja pozostawia wiele do życzenia.

Mężczyźni ciągnęli psa po chodniku za pomocą linki, mimo że pies miał problem z chodzeniem, a po jego zachowaniu można wywnioskować że uszkodzoną mógł mieć również miednicę.

Prawonicy schroniska jednak nie zwracali uwagi na piski, jakie wydawał pies, bez najmniejszych skrupułów załadowali zwierzę do samochodu i odjechali.





Źródło: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091206/REG30/297670788

DeMonica

2009-12-08, 18:22
Nieto, co ma wspólnego nóż w kieszeni z moim przyrodzeniem?

yarzapp

2009-12-08, 18:24
Pewnie to, że może się otworzyć nie w tą stronę co trzeba :jejeje:

te...........se

2009-12-08, 18:26
boze... dno.
zajebac takich

DeMonica

2009-12-09, 01:52
Nawet jakby się otworzył to nie mam penisa żeby mogło mi go uciąć. Ale jeżeli tak by się dało, to tym dwóm panom z filmiku wepchnęłabym noże we wszystkie możliwe kieszenie.

Nieto

2009-12-09, 19:28
DeMonica napisał/a:

... nie mam penisa ...


no właśnie - ucięłaś sobie; ale dajmy spokój penisom, można za to kontynuować walkę między "tymi co by zaj***li" a "tymi co by zaj***li lub nie, ale posta o zaj***niu muszą napisać" (czyli też mną :-P )

DeMonica

2009-12-10, 02:40
Nieto napisał/a:


... można za to kontynuować walkę między "tymi co by zaj***li" a "tymi co by zaj***li lub nie, ale posta o zaj***niu muszą napisać" (czyli też mną :-P )



Kontynuując - zaj***łabym. I pomimo tego, że dużo rzeczy mnie nie wzrusza, wyłączyłam na hardzie opcje o oglądaniu rzeczy związanych z okrucieństwem wobec zwierząt. Wolę patrzeć na ludzi, którzy mając mózg w ogóle z niego nie korzystają.