18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca z WOS-u

wojtepanik • 2013-04-05, 00:23
Historia prawdziwa z dzisiaj dokładnie, również mnie dotyczy. Dostaliśmy temat żeby zrobić prezentacje multimedialną o za i przeciw turcji w unii europejskiej, ja zrobiłem ładne przejścia, muzyczke zdjęcia wrzuciłem napisałem z neta jakieś tam plusy i minusy. Pomyślałem że chociaż zakończe czymś co sam napisałem, i o to moje wypociny : Jak dla mnie Turcja nie powinna przystępować do UE bo
nie ma nic wspólnego z Europejską kulturą. Uważam, że
szczególnie nie powinno się do tego dopuścić ze względu
na to, że Turcja jest krajem muzułmańskimi nie powinno mieszać islamu do kultury Europy. Jestem na nie i nie będę ucieszony kiedy jacyś tureccy osadnicy
za 10 lat rozbiją namiot u mnie pod domem i będą chcieli
żyć z moich podatków i mnożyć się bezproduktywnie. Powinno tworzyć się dla nich specjalne zamknięte getta na terenie europy, jeżeli chcą uciekać ze swojego kraju.

Zostałem skierowany do psychologa i wysłany do dyrektorki za głoszenie nacjonalizmu i faszyzmu w tym co napisałem, i za nazwanie pliku z prezentacją
"szmatogłowi". Sadistic niszczy moje życie :lodowka:

push3k

2013-04-05, 00:29
daj dowód na "Zostałem skierowany do psychologa i wysłany do dyrektorki za głoszenie nacjonalizmu i faszyzmu".

misiorysio

2013-04-05, 00:32
ja tam dałbym ci piątkę z buziaczkiem :*

andyq

2013-04-05, 00:36
Dawaj tu tą prezentację z muzyczką.
wojtepanik napisał/a:

...za 10 lat rozbiją namiot u mnie pod domem i będą chcieli żyć z moich podatków i mnożyć się bezproduktywnie...


Z twoich podatków powiadasz. Jeszcze ich nie płacisz. A za dziesięć lat to sam będziesz pobierał zasiłek z czyichś podatków albo będziesz zapie**alał za grosze u jakiegoś cwaniaka że podatki będą mizerne. Ewentualnie będziesz miał swoją firmę i będziesz miał kasy w brud ale kupisz furę z kratką i nawet papier toaletowy do domu będziesz kupował na firmę żeby jak najbardziej od podatków uciekać.
Tak to już jest w tym kraju.

damianwro

2013-04-05, 01:14
bardzo dobrze, trójka z plusem

vonFuchs

2013-04-05, 01:39
Akurat Turcy to chyba najnormalniejsi z brudasów i najbardziej europejscy (poczytaj o Mustafie Kemalu alias Ataturk) i nauczyli się, że jak chce się trzepać kasę od turystów z Europy to się trzeba trochę ucywilizować i ogarnąc a w ostatnich dwóch stuleciach mieliśmy stosunki z turasami całkiem spoko. Ale ogólnie racja,
1 primo: (sr)unia jest EUROPEJSKA a nie eurazjatycka, (to jeszcze przyjmijmy Izrael, Rosję i Mongolię, bo obok Rosji, a jak Mongolię to i Chiny);
2 primo: chętnie sobie pojadę nad Bosfor i opie**olę kebaba (a swoją drogą taki prawdziwy kebab w Turcji i ogólnie żarcie tam mają wypaśne, k***a, ale mam smaka teraz na baklavę i inne rzeczy), chętnie powyleguję się na plaży nad Morzem Śródziemnym, pozwiedzam zabytki, wypiję od was herbatkę, ale z islamem (czyt. waszym kozojebczym zabobonem) zostańcie sobie u siebie w domu. Jedyni islamiści, których toleruję to nasi Tatarzy z Podlasia. Reszta niech sobie przyjeżdża, zwiedza, szejkowie arabscy niech sobie kupują konie za grubą kasę w Janowie Podlaskim (nota bene araby, k***a, Araby kupują araby w Polszy) ale na stałe islam won i daleko od naszego pięknego kraju.

ja...........ax

2013-04-05, 02:10
@up sugerowałbym rozróżnienie na islamista muzułmanin, bo to ma się do siebie jak nazista a patriota niby jeden i drugi kocha naród ale czuć pewną delikatną różnicę, co do wstępowania Turcji w latach 60 czy 70 nie miałbym nic przeciwko wtedy państwa trzymało islamistów za mordy, ale teraz to by było otwarcie bram na oścież dla tego islamistycznego kurestwa

blazejudo

2013-04-05, 03:04
Sadistic nie nisczy Ci życia. Ty po prostu racjonalnie myślisz : ) graty za odwagę, a tego fiuta od Wos-u powinni nauczyć paru terminów.
A jak mu się coś nie podoba to chętnie Ci podam parę linków ze zwierzeniami Niemieckich dzieci, jak są zdołowane faktem, że ich tureccy koledzy dręczą ich psychicznie i fizycznie, za to, że nie są muzolami. Odwidzi się ch*jowi kolorowej tolerancji.


Caribou

2013-04-05, 03:16
Ja pie**olę, co nas to obchodzi? :facepalm2: Argumenty wysunąłeś jak typowy oszołom więc potraktowali Cię jak oszołoma.
Cytat:

Powinno tworzyć się dla nich specjalne zamknięte getta na terenie europy, jeżeli chcą uciekać ze swojego kraju.

Ale kebaba dobrego, od prawdziwego turasa to by się opie**oliło na ryneczku, co? A poza tym najczęściej emigrującym narodem w Europie są chyba Polacy, jest nas wszędzie pełno, zdecydowana większość emigracji to bieda intelektualna, odwalająca najgorszą robotę i wykazująca zero jakiejkolwiek kultury, przysłaniająca małą część Polaków świetnie wykształconych robiących karierę za granicą. Nie popieram muzułmanów narzucających swoją religię i kulturę wszystkim i wszędzie, ale wk***ia mnie hipokryzja. Brytyjczyczy tej patologicznej polskiej emigracji też mają wybudować getta, skoro pouciekaliśmy z własnego kraju jak małpy z otwartej klatki w zoo? Zresztą, decyzja nie należy do nas, zwykłych obywateli więc swoją drogą ch*jowo jałowy temat do dyskusji. Ale przynajmniej pokazuje jak jednostronnie sytuacja jest postrzegana.

blazejudo

2013-04-05, 04:01
@up. a czy Ty słyszysz, żeby Polacy nak***iali angoli, narzucali im swoje tradycje, domagali się jakichś zmian, żeby robili im krzywdę, ograniczali wolność, manifestowali i wykorzystywali poprawność polityczną do granic możliwości? Nie k***a. Wiadomo tylko o muzolach.

Polak to nie to samo co brudas, więc sorry ale nie po to mój pradziadek zginął, a mój dziadek walczył, żeby teraz jakiś antypolski farfocel mi pie**olił co jest złe, a co dobre. sp***alaj.

Poza tym byłem na Rodos w tamtym roku. Masa anglików była, gdy tylko się dowiedzieli, że jestem Polakiem to stawiali mi wódkę i chętnie ze mną gadali (aż sam się zdziwiłem). Narzekali tylko na cyganów i turasów. Kolejny argument, aby Ci powiedzieć, abyś sp***alał.

Loaloa

2013-04-05, 04:03
Twoje życie niszczy twoja głupota, nie sadistic. Miałeś szansę przedstawienia swoich poglądów na forum klasy i poparcia ich sensownymi argumentami. Zamiast tego swoją prezentację zatytułowałeś "szmatogłowi", czym tylko przyznałeś się do bycia debilem i dałeś ewentualnym uczestnikom dyskusji sygnał, by traktowali cię jak ułoma. Jeśli do tego używałeś obelg i wulgarnego słownictwa, nie dziwne, że zostałeś wysłany do psychologa.

milosciprzyjazn

2013-04-05, 04:23
andyq napisał/a:

Z twoich podatków powiadasz. Jeszcze ich nie płacisz.


A VAT to niby co, darowizna ?? Każdy płaci podatki, trudno to zrozumieć niektórym.

Caribou

2013-04-05, 04:38
blazejudo napisał/a:

(...) ale nie po to mój pradziadek zginął, a mój dziadek walczył, żeby teraz jakiś antypolski farfocel mi pie**olił co jest złe, a co dobre. sp***alaj.

Poza tym byłem na Rodos w tamtym roku. Masa anglików była, gdy tylko się dowiedzieli, że jestem Polakiem to stawiali mi wódkę i chętnie ze mną gadali (aż sam się zdziwiłem). Narzekali tylko na cyganów i turasów. Kolejny argument, aby Ci powiedzieć, abyś sp***alał.



Wstyd mi, że ktoś w ogóle wypuścił Cię z kraju i że przyznałeś się za granicą, że jesteś Polakiem, jeśli siłę swoich argumentów musisz udowadniać wulgaryzmami, a dokładniej to kazać mi sp***alać, żeby nie było z kim dyskutować :roll: Z innymi też tak rozmawiasz? Jeszcze raz podkreślam, że nie popieram polityki promuzułmańkiej w Europie zachodniej, ale 1) decyzja o wstąpieniu Turcji do Unii nie należy do nas, więc to właściwie jałowa dyskusja, 2) Tak głośno wszyscy krzyczycie w tej sprawie, jakby jacyś muzułmanie w ogóle chcieli przyjeżdżać do Polski. Polacy sami z własnego kraju uciekają, nie ma tutaj pracy, nie ma zasiłków, co jest podobno głównym źródłem utrzymania muzułmanów według sadistikowych politologów, służba zdrowia dogorywa, podatki zjadają podatników z butami - kto normalny chciałby przyjechać do takiego kraju? Naprawdę uważasz, że w takiej sytuacji w jakiej nasz kraj jest teraz powinniśmy się martwić Turkami? To pewnie także z zapartym tchem śledzisz w TV proces matki Madzi, bo to też bardzo ważne dla naszeg kraju. Bo nie po to Twój pradziadek zginął, a dziadek walczył żeby teraz takie nieszczęścia się działy... :facepalm2:

blazejudo

2013-04-05, 04:58
@up. Używam wulgaryzmów, aby podkreślić wk***ienie Twoim bełkotem. Nie pisałem teraz stricte, aby obrzucić muzułmanów łajnem, tylko po to aby do Ciebie dotarło, że większość z Nas, Polaków jedzie tam za pracą, dobrą monetą. Z Nimi jest inaczej. Jadą tam dla socjalu.

Dlaczego mimo słabej sytuacji Naszego państwa by tu przyjechali? Bo oni wcale nie potrzebują Naszych pieniędzy. Każdy kto chociaż trochę się interesuje islamizacją, wie że muzułmanie w Europie są sponsorowani z Arabii Saudyjskiej. Np. za co w Wawie budują meczet? Za kasę z Arabii.
Drugi argument. Sam Kadafi (nie zapominając o zwykłych muzolach) kiedyś powiedział, że nie trzeba świata islamizować siłą, bo przez poprawność polityczną świat sam dopuści do Islamizacji.

Nie, Ty ignorancie. Oddali życie za wolny kraj i w takim chciałbym wychować dzieci. Nie pod batem chorej poprawności politycznej i lewackich, antypolskich debili jak Ty : )