18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Praca z WOS-u

wojtepanik • 2013-04-05, 00:23
Historia prawdziwa z dzisiaj dokładnie, również mnie dotyczy. Dostaliśmy temat żeby zrobić prezentacje multimedialną o za i przeciw turcji w unii europejskiej, ja zrobiłem ładne przejścia, muzyczke zdjęcia wrzuciłem napisałem z neta jakieś tam plusy i minusy. Pomyślałem że chociaż zakończe czymś co sam napisałem, i o to moje wypociny : Jak dla mnie Turcja nie powinna przystępować do UE bo
nie ma nic wspólnego z Europejską kulturą. Uważam, że
szczególnie nie powinno się do tego dopuścić ze względu
na to, że Turcja jest krajem muzułmańskimi nie powinno mieszać islamu do kultury Europy. Jestem na nie i nie będę ucieszony kiedy jacyś tureccy osadnicy
za 10 lat rozbiją namiot u mnie pod domem i będą chcieli
żyć z moich podatków i mnożyć się bezproduktywnie. Powinno tworzyć się dla nich specjalne zamknięte getta na terenie europy, jeżeli chcą uciekać ze swojego kraju.

Zostałem skierowany do psychologa i wysłany do dyrektorki za głoszenie nacjonalizmu i faszyzmu w tym co napisałem, i za nazwanie pliku z prezentacją
"szmatogłowi". Sadistic niszczy moje życie :lodowka:

Caribou

2013-04-05, 06:10
blazejudo napisał/a:

@up. Używam wulgaryzmów, aby podkreślić wk***ienie Twoim bełkotem.
Dlaczego mimo słabej sytuacji Naszego państwa by tu przyjechali? Bo oni wcale nie potrzebują Naszych pieniędzy. Każdy kto chociaż trochę się interesuje islamizacją, wie że muzułmanie w Europie są sponsorowani z Arabii Saudyjskiej. Np. za co w Wawie budują meczet? Za kasę z Arabii.

Nie, Ty ignorancie. Oddali życie za wolny kraj i w takim chciałbym wychować dzieci. Nie pod batem chorej poprawności politycznej i lewackich, antypolskich debili jak Ty : )



Turcy też będą sponsorowani z Arabii? Kto dokładnie ich sposoruje?

Jeśli ja jestem lewackim, antypolskim debilem, a wnioskujesz to po dwóch moich wypowiedziach w których jedynie kwestionuje pewne poglądy, z którymi jak widać silnie się utożsamiasz, to ja dziękuję za takiego prawego, patriotycznego inteligenta jak Ty. Dla mnie jesteś świetnym przykładem typowego ćwierćinteligenta dla którego dziadek, szabla i historia to argumenty na wszystko, jak coś Ci się nie podoba, to wyklinasz i każesz sp***alać, a jak nie wiesz jak kontynuować dyskusję to wyzywasz. Obyś jeszcze w czyn przekładał ten swój patriotyzm, żebyś zawód miał jakiś potrzebny albo studia porządne skończył - budował w swoim kraju jako inżynier porządne drogi i mosty, przyczyniał się do rozwoju technologii informatycznej, albo może lekarzem był. Architektem. Naukowcem. Nie? To może jakimś kowalem, rzemieślnikiem, oni też są potrzebni. Kimkolwiek użytecznym. I za to życie dziadka, za jego przelaną krew ciężko pracował na poprawę sytuacji swojego kraju. Robisz tak? Czy Twój patriotyzm wyraża się tylko w internetach?

Czy ja wyciągam swoich dziadków jako argument, że walczyli za kraj w którym teraz oboje żyjemy, z tym że ja staram się być sprawiedliwa dla wszystkich, a Ty obrzucasz mnie obelgami, bo uważasz, że możesz? Bo masz inne poglądy których nie potrafisz racjonalnie wytłumaczyć? Kultura Cię nie obowiązuje bo to już pewnie zakrawa na ograniczanie Twojej wolności no i dziadek za to walczył, żebyś Ty mógł obrażać i mieć wyj***ne na każdego, kto myśli inaczej niż ty? W takim razie strasznie szkoda mi życia tych poległych dziadków. Za taką miernotę jakiej dajesz przykład.

lathiel

2013-04-05, 07:12
@Caribou

Niby nie popierasz polityki promuzułmańskiej ale jesteś bierna - czyli masz jednym słowem wyj***ne na to co się stanie. Co by nie było, gdy islam tu zagości to Ty założysz burkę, to Ty będziesz 3 żoną z kolei, to Ciebie uwiążą na smycz a jeżeli się sprzeciwisz to Ty będziesz bita, to Ciebie ukamieniują. Więc zastanów się czy lepiej wyrażać zdanie "nie popieram ale nic nie robię" czy może lepiej być postrzeganym za chama, ćwierćinteligenta który w przyszłości wywalczy kawałek ziemi który będzie dalej nazywał domem a nie المنزل . I nie oszukuj się że islam nie jest religią agresywną, jeżeli dojdzie co do czego być może taka Turcja okazać się wilkiem w owczej skórze, a z doświadczenia każdy z nas wie że lepiej dmuchać na zimne.

człowiek_zły

2013-04-05, 07:31
Publiczna edukacja jest częścią systemu socjalistycznego. Nauczyciel też jest częścią tego systemu i będzie go bronił.

defcon1

2013-04-05, 07:47
A gówno nas to obchodzi

crazy

2013-04-05, 08:37
Dam Ci piwo za to że jesteś dyskryminowany:)

atreidespl

2013-04-05, 08:46
Gdyby nie taki "faszyzm i "nacjonalizm" naszych władców, to od XVI-XVII wieku mielibyśmy w Warszawie minarety, gadali po turecku, a potrawą narodową byłby kebap, chałwa i aryan...

Sz...........jk

2013-04-05, 08:51
Ja kiedyś napisałem jebitny referat na temat kultury narodowej i zagrożeń związanych z multikulti w UE. Dostałem 6, jako jedyny, a co ciekawe ten mój były nauczyciel to zwolennik Unii. Podsumowanie było proste, UE miała tworzyć związek RÓŻNORODNYCH państw europejskich, gdzie każdy naród miał cechować się swoimi wartościami i dorobkiem kulturalnym, a stworzyła multikulturowe gówno, gdzie dawne kultury narodowe zostają wypaczone przez poprawność polityczną i imigrantów.

PelsonMX

2013-04-05, 09:13
ch*ja prawda , pie**olicie pitolicie k***a a tu ch*jnia sie robi u nas i już jest i będzie jak dalej tak będzie. Trzeba głosić ludziom jak się źle dzieje w państwie bo nie zdają sobie z tego sprawy, większość zapytanych polaków "kim pan się czuje?" odpowie "europejczykiem" a kim k***a jesteś tempa dzido ?!! POLAKIEM do ch*ja pana POLAKIEM !! dlatego za 2 lata niecałe są wybory ONR chce wstąpić do rządu i mam nadzieję, że im się uda. ONRowcy to nie Faszyści , Salutu Rzymskiego używają prawie wszędzie i nie tylko faszyści a w ONR już tego zabroniono bo się to z tym tylko kojarzyło . ONR to PATRIOCI którzy chcą walczyć o dobrobyt w Państwie o to żeby po ulicy nie szedł taki j***ny TURAS i nie zgwałcił ci córki czy twojej żony lub matki. O to żeby biedni byli stawiani na równi z bogatymi , o to, żeby ludziom żyło się lepiej w kraju którym de facto jest Demokracja a w rządzie sami Komuniści. Weźcie pod uwagę przed 2004 rokiem przed wstąpieniem do unii europejskiej Benzyna ? 3,20 zł , Gaz ? 80gr , Papierosy ? 5,50 . I to nie jest spowodowane tym, że baryłka ropy drożeje tylko k***a tymi jełopami w rządzie i w parlamencie europejskim . w Venezueli mimo droższej baryłki cena benzyny nie zmieniła się od ponad 20 lat czyli 20 groszy za litr jak było tak i jest. W Pakistanie dalej darmowe 120 litrów co miesiąc dla każdego posiadacza samochodu, w Arabii Saudyjskiej masz swój samochód dalej jeździsz za darmo. Szwajcaria- niezależne państewko wszystkich ma w dupie i żyje im sie dobrze, banki funkcjonują elegancko pieniądze się zarabia normalnie i każdy jest na równi z każdym. Wiecie dlaczego ? bo tamw rządzie panuje też SNR - po polsku Szwajcarski Obóz Narodowo Radykalny i to od długiego czasu, w Szwecji i Niemczech tak samo tylko w tych dwóch ostatnich państwach jeszcze nie mają tak dużo do gadania bo są mniejszością ale pod wpływem naporów i presji w rządzie większość ustaw i nowelizacji przechodzi . Zastanówcie sie nad głosowaniem i zainteresujcie się trochę ONR czy OMwP .

straatveger

2013-04-05, 10:16
na moje oko to dzieci uczące się, nie powinny wchodzi na tego typu portale, jak słucham jak jakiś gimbazjalista ale lic wypowiada się w treściach o których nie ma pojęcia, a robi to bo coś usłyszał na sadistic to nóż się w kieszeni otwiera

Nihilista

2013-04-05, 10:29
Sadistic nie jest dla dzieci.

LesniczyLajonel

2013-04-05, 10:31
Nie daj sie im k***a. Jesteśmy z Tobą.

Hu...........ia

2013-04-05, 11:28
No co się przypie**alacie? Chyba dobrze napisał? Znajomego syn uczy się w Szwecji, w klasie jako jedyny nie jest muzułmaninem. Myślicie że niby jest lubiany? Bzdura, jego rówieśnicy wytykają go palcami na przerwach, nie ma się do nikogo odezwać. Zapytacie: po ch*j tam jechał? Bo tam PRACUJE jego ojciec i tam zwyczajnie mogą w spokoju (przynajmniej na razie) wybudować mieszkanie, godnie żyć i PRACOWAĆ.
A ciapaci? No cóż... Państwo i tak da, na każde dziecko mają w ch*j kasy. Połowa tych bękartów w jego klasie jest ze sobą spokrewniona. Z takimi ludźmi nie da się żyć i ch*j. Macie te swoje... multikulti...

korinogaro

2013-04-05, 11:37
@blazejudo można nawet powiedzieć więcej! Jak Anglicy ogarną naszą tradycję picia wódki to sami NAM narzucają naszą własną tradycję!

saseq

2013-04-05, 11:45
Caribou napisał/a:



Turcy też będą sponsorowani z Arabii? Kto dokładnie ich sposoruje?

Jeśli ja jestem lewackim, antypolskim debilem, a wnioskujesz to po dwóch moich wypowiedziach w których jedynie kwestionuje pewne poglądy, z którymi jak widać silnie się utożsamiasz, to ja dziękuję za takiego prawego, patriotycznego inteligenta jak Ty. Dla mnie jesteś świetnym przykładem typowego ćwierćinteligenta dla którego dziadek, szabla i historia to argumenty na wszystko, jak coś Ci się nie podoba, to wyklinasz i każesz sp***alać, a jak nie wiesz jak kontynuować dyskusję to wyzywasz. Obyś jeszcze w czyn przekładał ten swój patriotyzm, żebyś zawód miał jakiś potrzebny albo studia porządne skończył - budował w swoim kraju jako inżynier porządne drogi i mosty, przyczyniał się do rozwoju technologii informatycznej, albo może lekarzem był. Architektem. Naukowcem. Nie? To może jakimś kowalem, rzemieślnikiem, oni też są potrzebni. Kimkolwiek użytecznym. I za to życie dziadka, za jego przelaną krew ciężko pracował na poprawę sytuacji swojego kraju. Robisz tak? Czy Twój patriotyzm wyraża się tylko w internetach?

Czy ja wyciągam swoich dziadków jako argument, że walczyli za kraj w którym teraz oboje żyjemy, z tym że ja staram się być sprawiedliwa dla wszystkich, a Ty obrzucasz mnie obelgami, bo uważasz, że możesz? Bo masz inne poglądy których nie potrafisz racjonalnie wytłumaczyć? Kultura Cię nie obowiązuje bo to już pewnie zakrawa na ograniczanie Twojej wolności no i dziadek za to walczył, żebyś Ty mógł obrażać i mieć wyj***ne na każdego, kto myśli inaczej niż ty? W takim razie strasznie szkoda mi życia tych poległych dziadków. Za taką miernotę jakiej dajesz przykład.




I Ty starasz się dalej wypierać tego że jesteś lewakiem? Piźnij się w łeb i teraz pomyśl sobie że za 20 lat Twoje dziecko może chodzić w turbanie. :idzwch*j:

zipi

2013-04-05, 12:00
Caribou przyznaj sie, pósciłas sie z turasem a teraz ich bronisz, zeby nie wyjsc na ostatnią szmate.