18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca z WOS-u

wojtepanik • 2013-04-05, 00:23
Historia prawdziwa z dzisiaj dokładnie, również mnie dotyczy. Dostaliśmy temat żeby zrobić prezentacje multimedialną o za i przeciw turcji w unii europejskiej, ja zrobiłem ładne przejścia, muzyczke zdjęcia wrzuciłem napisałem z neta jakieś tam plusy i minusy. Pomyślałem że chociaż zakończe czymś co sam napisałem, i o to moje wypociny : Jak dla mnie Turcja nie powinna przystępować do UE bo
nie ma nic wspólnego z Europejską kulturą. Uważam, że
szczególnie nie powinno się do tego dopuścić ze względu
na to, że Turcja jest krajem muzułmańskimi nie powinno mieszać islamu do kultury Europy. Jestem na nie i nie będę ucieszony kiedy jacyś tureccy osadnicy
za 10 lat rozbiją namiot u mnie pod domem i będą chcieli
żyć z moich podatków i mnożyć się bezproduktywnie. Powinno tworzyć się dla nich specjalne zamknięte getta na terenie europy, jeżeli chcą uciekać ze swojego kraju.

Zostałem skierowany do psychologa i wysłany do dyrektorki za głoszenie nacjonalizmu i faszyzmu w tym co napisałem, i za nazwanie pliku z prezentacją
"szmatogłowi". Sadistic niszczy moje życie :lodowka:

KTU

2013-04-05, 12:15
Sam jestem przeciwko islamizacji czy chociażby globalizacji i gardzę postępowcami ale w prezentacji szkolnej jeżeli użyłeś określenia szmatogłowi to rzeczywiście trochę przesadziłeś. Bo zamiast skupić się na argumentach i przekonać ludzi że multi-kulti to gwóźdź do naszej trumny to wyszedłeś tylko na osobę która głosi te poglądy jedynie ze względu na nienawiść a nie ze względu na rozsądek i troskę o nasze dziedzictwo i naszą przyszłość.

humanix1

2013-04-05, 12:40
zipi taki patriota a podstaw ortografii nie zna?

ulifont

2013-04-05, 13:12
Akurat Turcy to chyba najnormalniejsi z brudasów i najbardziej europejscy (poczytaj o Mustafie Kemalu alias Ataturk) i nauczyli się, że jak chce się trzepać kasę od turystów z Europy to się trzeba trochę ucywilizować i ogarnąc a w ostatnich dwóch stuleciach mieliśmy stosunki z turasami całkiem spoko. Ale ogólnie racja,
1 primo: (sr)unia jest EUROPEJSKA a nie eurazjatycka, (to jeszcze przyjmijmy Izrael, Rosję i Mongolię, bo obok Rosji, a jak Mongolię to i Chiny);
2 primo: chętnie sobie pojadę nad Bosfor i opie**olę kebaba (a swoją drogą taki prawdziwy kebab w Turcji i ogólnie żarcie tam mają wypaśne, k***a, ale mam smaka teraz na baklavę i inne rzeczy), chętnie powyleguję się na plaży nad Morzem Śródziemnym, pozwiedzam zabytki, wypiję od was herbatkę, ale z islamem (czyt. waszym kozojebczym zabobonem) zostańcie sobie u siebie w domu. Jedyni islamiści, których toleruję to nasi Tatarzy z Podlasia. Reszta niech sobie przyjeżdża, zwiedza, szejkowie arabscy niech sobie kupują konie za grubą kasę w Janowie Podlaskim (nota bene araby, k***a, Araby kupują araby w Polszy) ale na stałe islam won i daleko od naszego pięknego kraju.



ładnie pochwaliłeś sie co pozwiedzałeś, co zjadłeś i co wiesz, a teraz wita prawdziwy swiat

blazejudo

2013-04-05, 13:39
Caribou napisał/a:



Turcy też będą sponsorowani z Arabii? Kto dokładnie ich sposoruje?

Jeśli ja jestem lewackim, antypolskim debilem, a wnioskujesz to po dwóch moich wypowiedziach w których jedynie kwestionuje pewne poglądy, z którymi jak widać silnie się utożsamiasz, to ja dziękuję za takiego prawego, patriotycznego inteligenta jak Ty. Dla mnie jesteś świetnym przykładem typowego ćwierćinteligenta dla którego dziadek, szabla i historia to argumenty na wszystko, jak coś Ci się nie podoba, to wyklinasz i każesz sp***alać, a jak nie wiesz jak kontynuować dyskusję to wyzywasz. Obyś jeszcze w czyn przekładał ten swój patriotyzm, żebyś zawód miał jakiś potrzebny albo studia porządne skończył - budował w swoim kraju jako inżynier porządne drogi i mosty, przyczyniał się do rozwoju technologii informatycznej, albo może lekarzem był. Architektem. Naukowcem. Nie? To może jakimś kowalem, rzemieślnikiem, oni też są potrzebni. Kimkolwiek użytecznym. I za to życie dziadka, za jego przelaną krew ciężko pracował na poprawę sytuacji swojego kraju. Robisz tak? Czy Twój patriotyzm wyraża się tylko w internetach?

Czy ja wyciągam swoich dziadków jako argument, że walczyli za kraj w którym teraz oboje żyjemy, z tym że ja staram się być sprawiedliwa dla wszystkich, a Ty obrzucasz mnie obelgami, bo uważasz, że możesz? Bo masz inne poglądy których nie potrafisz racjonalnie wytłumaczyć? Kultura Cię nie obowiązuje bo to już pewnie zakrawa na ograniczanie Twojej wolności no i dziadek za to walczył, żebyś Ty mógł obrażać i mieć wyj***ne na każdego, kto myśli inaczej niż ty? W takim razie strasznie szkoda mi życia tych poległych dziadków. Za taką miernotę jakiej dajesz przykład.




Co do mojego wykształcenia: w przyszłym roku kończę technika dentystycznego, a za dwa wybieram się na stomę. Więc wara od mojej edukacji.
Dlaczego używam wulgaryzmów i każę sp***alać? Bo obrażasz mój Naród. Traktujesz Polaków jak lewactwo (polaczki= cebulaczki). Poza tym każde wyzwisko argumentowałem, więc ssij.
Tak bronisz turków...popatrz na filmy z Niemiec. Jak dzieci tam są traktowane, bo....są chrześcijanami i mają inne tradycje.
Nie popierasz islamizacji, a bronisz turasów. To jest dopiero hipokryzja.
Co, mam Ci nazwiska podać? Wiem, że dzihad w Uk jest sponsorowany przez arabów. Zresztą sami się z tym nie kryją.

EdmundKemper

2013-04-05, 14:28
Ciapate w Anglii nie lubią nikogo. Łatwiej dostać wpie**ol w biały dzień na ulicy od pierwszego lepszego ciapatego niż w nocy od członka gangu, których tam też nie mało. Zasiedlanie Europy przez Arabów jest tak samo poprawne jak to, że My byśmy pojechali do Chin czy jakiegoś kraju Ameryki Południowej i tam próbowali narzucać swoje tradycje, obrzędy i dostosować całe życie do naszych wymogów. Ale na szczęście ani Chińczycy, ani Brazylijczycy czy Wenezuelczycy nie pozwolili by nam na to, bo nie mają potrzeby wprowadzania na swoje tereny multikulturowej papki. Można żyć w zgodzie z ciapatymi, ale gdy trzymają się z dala od naszych ojczyzn. Źle im u siebie? To niech zrobią porządek u siebie, a nie próbują kolonizować kolejne tereny pod swoje prawo i religie.

Caribou

2013-04-05, 16:11
blazejudo napisał/a:

Co do mojego wykształcenia: w przyszłym roku kończę technika dentystycznego, a za dwa wybieram się na stomę. Więc wara od mojej edukacji.
Dlaczego używam wulgaryzmów i każę sp***alać? Bo obrażasz mój Naród. Traktujesz Polaków jak lewactwo (polaczki= cebulaczki). Poza tym każde wyzwisko argumentowałem, więc ssij.
Tak bronisz turków...popatrz na filmy z Niemiec. Jak dzieci tam są traktowane, bo....są chrześcijanami i mają inne tradycje.
Nie popierasz islamizacji, a bronisz turasów. To jest dopiero hipokryzja.
Co, mam Ci nazwiska podać? Wiem, że dzihad w Uk jest sponsorowany przez arabów. Zresztą sami się z tym nie kryją.



Ręce opadają. Ale masz tłum przyklaskiwaczy więc żadna inna opinia się nie przebije. Tak, to jest tylko TWÓJ naród, mój już nie? Ludzi którzy myślą inaczej niż Ty, też nie? :-/ Gdzie ja obraziłam Polaków? Nigdy nie nazwałam nikogo polaczkiem-cebulaczkiem i nikogo tak nie traktuję. To określenie nie jest związane z poglądami lewicowymi, ale Ty wiesz lepiej. Wszyscy w tym kraju wszystko wiedzą najlepiej, szkoda, że wiedzie im się najgorzej. Ale kto by pomyślał, że to może dlatego, że nie potrafią słuchać co mają inni do powiedzenia. Nawet do Ciebie staram się z kulturą a Ty i Tobie podobni mieszają mnie z błotem. Za jedną opinię podważającą skrajnie nacjonalistyczne poglądy autora postu TY już okrzyknąłeś mnie lewacką k***ą, śmieciem i tylko Ty i Tobie podobni wiedzą czym jeszcze. Wiesz co mnie boli? Co boli połowę tego społeczeństwa - że wszyscy uczą się popadania ze skrajności w skrajność. NIGDZIE nie poparłam poglądów socjaldemokratów, żadnych lewaków, nigdzie też nie obraziłam prawicy. Zareagowałam na typową polską hipokryzję i gówniarskie podejście do tematu autora, a także chciałam zwrócić uwagę, że każdy spór ma dwie strony. A zostałam zlinczowana od lewaków. Czy wy już zupełnie straciliście rozum, żeby nie potrafić poprowadzić zwykłej dyskusji tylko od razu rzucać się na prawo albo na lewo bez zastanowienia? Nikogo nie bronię ale do Ciebie już chyba nic się nie przebije. Więc idź w świat, działaj, goń brudasów z oczywiście swojego kraju, bo on jest Twój i tylko Twój. Tylko Twoje poglądy są jedyne i prawdziwe. Twoja prawda jest jedyną słuszną prawdą objawioną. Tu już nawet nie chodzi o to co uważasz. I tak nic nie możesz zrobić tak jak ja nie mogę nauczyć Cię kultury. Tutaj chodzi o to, że nie masz szacunku do nikogo innego. Elity rządzące w naszym kraju też nie mają szacunku do swoich obywateli, a Ty nie masz szacunku do ludzi ze swojego kraju. Uczysz się od najlepszych jak widać. Bardzo mi przykro, że jeszcze nie dorosłeś do tego, że nie każdy kto ma tylko trochę inne poglądy od razu chce zniszczyć Ciebie i całe Twoje plemię. Przypominasz mi ich:


straatveger

2013-04-05, 17:00
Ogólnie jak dzieci podłapią modę na jazdę muzułmanów to robią to wszędzie

blazejudo

2013-04-05, 17:51
Ale pieprzysz momentami jak lewak. O co Ci chodzi? Najpierw zarzucasz mi brak argumentacji. Daję zawsze do wszystkiego argument. Większość, która wyemigrowała nazywasz hołotą i debilami - stąd mi się skojarzyło polaczki cebulaczki.
k***a udowodniłem, że to nie była hipokryzja. Nasze zachowanie różni się od zachowania Turasów. Ty wszystkich Polskich emigrantów zaszufladkowałaś.
Ja tylko bronię Polaków. Czy to akceptujesz czy nie...mam to w dupie. Prostować mi się tego dialogu, albo i monologu nie chce.

p.s. no właśnie. Poparcie mam znacznie większe, więc może się zastanów, czy faktycznie tym razem masz rację, Panno nieomylna.
A i nie jestem skrajnym prawicowcem i narodowcem ; )


Z poważaniem.

vonFuchs

2013-04-05, 17:53
Cytat:

ładnie pochwaliłeś sie co pozwiedzałeś, co zjadłeś i co wiesz, a teraz wita prawdziwy swiat



Uważam, że trzeba czasem wyjść sprzed kompa i sobie pozwiedzać, przynajmniej wypowiadam się o czymś, co widziałem zamiast budować sobie opinię na podstawie kilku filmików i artykułów z sadola. A Ty ulifont siedź sobie całe życie w jednej grubie i żryj węgiel i nie wk***iaj ludzi, skoro już nie masz nic wartościowego do powiedzenia.

Nie wszyscy muzułmanie to fanatycy. Fanatycy wszelkiej maści (muzułmańscy, żydowscy, chrześcijańscy, komuniści i Bóg wie, kto jeszcze) to z reguły zwykli, prości ograniczeni ludzie zafiksowani na jednej, którzy nie widzieli świata i wychodzą z założenia, że jak coś jest inne, to złe. Tacy też są potrzebni, tylko trzeba ich skierować na odpowiednie tory, najlepiej, niech się powybijają nawzajem a reszcie dadzą żyć w spokoju.
Dlatego najsensowniej jest wspierać Izrael, robić pejsatym dobrą propagandę, niech się jak najdłużej i najskuteczniej wyrzynają nawzajem. A Polska nie jest wyspą ani "przedmurzem chrześcijaństwa", te czasy już dawno minęły. Walczenie z wszystkimi naokoło skończyło się utratą niepodległości na ponad sto lat, więc najlepiej dogadywać się z różnymi krajami, nawet z Turkami, jako tymi bardziej cywilizowanymi, żeby wytłuc tych najbardziej fanatycznych. Ale żeby dogadać się z kimś na zewnątrz, należy się dogadać najpierw ze sobą, a to, czego dowodzi w zasadzie każda dyskusja na sadolu, jest chyba barierą nie do przekroczenia.

Squbany

2013-04-05, 23:52
1)I bez Turcji w unii islam sie rozwija i ma sie dobrze w angli niemczech francji holandi itp itd
2)Turcja jest biedna,po co europie kolejna biedna morda do wykarmienia,w czasach obecnego kryzysu,byl by to gwuzdz do trumny
3)Wiekszosci Turcji nie jest w europie wiec to nie jej miejsce.
4)w jaki sposob kraje europejskie by skorzystaly na czlonkostwie Turcji w unii.I po co ona nam a my jej?

sa...........os

2013-04-07, 13:19
Duży browar dla Caribou za cierpliwość w rozmowie z plebsem i logiczne łączenie faktów, co rzadko jest spotykane na tym smutnym jak p*zda jeża serwisie...
I oczywiście standard - ktoś podchodzi do tematu rzetelnie, opisując problem dobitniej niż "j***ć turasów", to zdaniem tutejszej młodzieży zaraz jest "lewakiem".
Drodzy userzy - prawicowi czy lewicowi - niemal wszyscy jesteście żenujący, nie potraficie rozmawiać po ludzku, macie zerową wiedzą na temat otaczającej was rzeczywistości. Co gorsza, nawet nie chcecie słuchać - macie mózgi wyprane super expressem, kwejkiem, wp i resztą zj***nych portalików dla ćwierćdebili.
Nie macie nic wspólnego z jakąkolwiek "prawicą", z którą niby się utożsamiacie. Działacie na szkodę poglądów, którymi wycieracie sobie mordy, a później nacjonalizm kojarzony jest właśnie z takimi oszołomami jak wy.
A autor tematu dostał zapewne zjebkę za infantylne podejście do tematu, a nie za poglądy, jak być może mu się wydaje (u gimbusów typowe - dostałem dwójkę, więc cały świat jest winny, tylko nie ja). Wyobrażacie sobie, by ktoś dla przykładu pracę magisterską z politologii zatytułował "problem szmatogłowych w Europie?" Swoją drogą ilość piw jakie dostał ten temat świadczy o tym, że chyba czas wypie**alać z tego portalu.
Boże, mniej ten kraj w opiece, jeśli taka "przyszłość narodu" nam rośnie... :roll:

głodny_toster

2013-04-07, 15:33
blazejudo napisał/a:




Z poważaniem.




Powinieneś napisać "Z poważaniem, mam Cię w dupie" :)

sanctusdiavolos napisał/a:

Swoją drogą ilość piw jakie dostał ten temat świadczy o tym, że chyba czas wypie**alać z tego portalu.




Z Bogiem:)

kossa69

2013-04-07, 21:18
andyq napisał/a:


Z twoich podatków powiadasz. Jeszcze ich nie płacisz.



Gratuluje inteligencji na poziomie polityka. Nie rozumiem takich ludzi jak ty co myślą że podatki dotyczą tyko osób co pracują. Wiem że to nic nie da ale powiem to podatki to także vat, czyli kupując zwykłą bułkę za 50 groszy płacimy podatek i to każdy nawet ktoś kto ma kasę od rodziców