18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

praca marzeń

nowynick • 2019-12-20, 12:06
bycie kanarem w Bytomiu nocą :D


Karboksylator

2019-12-21, 22:06
jakim trzeba być pedałem, żeby bez biletu jeździć.

23456789

2019-12-22, 13:11
Zamiast j***ć tych co jeżdżą za nasze pieniądze na gapę jebiecie kanarów, niby słusznie ale nie do końca.

Mors_Nigra

2019-12-22, 14:29
Karboksylator napisał/a:

jakim trzeba być pedałem, żeby bez biletu jeździć.



Jeździć bez biletu to ch*j, każdemu się zgadza. Ale żeby zwyczajnie nie przyjąć mandatu jak już Cię złapali, albo jak już chcesz uniknąć kary to spróbować zbiec w dogodnym momencie, a jak znowu Cię złapią to zwyczajnie poddać się konsekwencjom to trzeba być ścierą która uważa się za świętą krowę, której wszystko się należy. j***ć cwe*a.

seiten

2019-12-22, 22:56
k***a, jak słyszę sebka, który woła jak to zaraz ktoś nie zostanie połamany przez 2130123012832138 jego ziomów w j***nych czarnych e36/e46 to mnie wykręca ze śmiechu. pie**oleni podludzie powinni być skierowani natychmiastowo do utylizacji. Zaj***ne ścierwo, ha tfu.

Moghul

2019-12-24, 09:27
I bardzo dobrze zaj***ć gówniarza widacz, że cfaniaczek.

Nellum

2020-01-07, 08:21
ale to nie zmienia faktu, że te kanary to zwykłe parówki śmiecie są kiedyś w tv były opowieści jak to kanary łapały typów bez biletu za krawat itp a ja sam miałem taką akcje:
Stoje na przystanku podjeżdza autobus więc wsiadam (ze mną na przystanku było 2 typków) też wsiedli ze mną wyciągam bilet chce skasować a tu nagle kanar (te typki co ze mną wsiadały to kanary były) zasłania mi kasownik i mówi, że ja jechałem wcześniej no to k***a pytam sie na głos ludzi pasażerów czy wsiadłem czy jechałem oni WSIADŁ PAN poszedłem do kierowcy z tym samym pytaniem WSIADŁ PAN a j***ny kanar nie pozwolił mi skasować biletu ani nic powiedzieć pie**olony śmieć! w końcu skasowałem bo mi dał jak połowa autobusu mu mówilą, że wsiadłem żałuje, że nie wziąłem jego danych i nie nakręciłem mu lipy jakieś ale za szybko to się stało dopiero po czasie rozmyśliłem to.

Tak więc jazda bez biletu jest ch*jowa ale bycie kanarem jeszcze ch*jowniejsze. W każdej pracy trzeba szanować ludzi a nie k***a pajacować jak ten śmieć i sto innych.

kajtoh

2020-01-11, 12:38
bananakiller napisał/a:

winni



Jełopie, zatrzymanie obywatelskie obowiązuje w momencie przestępstwa lub jego podejrzenia, a nie wykroczenia czym jest jazda bez biletu. To tak jakbym rzucił papierek na ulicę i popełnił wykroczenie karane mandatem i podszedł do mnie sebastian w ortalionie i mnie zatrzymał do przyjazdu policji... Kontroler może poprosić o zamknięcie pojazdu albo iść za gościem do przyjazdu policji, nie ma prawa go dotknąć jednym palcem nawet. Inna sprawa, że piwo dla nich za odwagę i że ustawili patologię chociaż trochę.

bibos87

2020-05-18, 18:24
W Bytomiu sa "kobuchy" a nie "kanary" :-D