18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

praca marzeń

nowynick • 2019-12-20, 12:06
bycie kanarem w Bytomiu nocą :D


SmieszekJeb2ny

2019-12-21, 00:26
Pała przez powinno towarzystwo i tyle. pie**olone osiedlowe cwaniaczki, zawsze mysle im ujdzie na sucho

Billans

2019-12-21, 00:53
Ale to jest smutne. Żyć w kraju w którym nie stać Cię na bilet w autobusie, albo bilet, albo bułka słodka. A małe k***y w anglli i DE przerwy spędzają w Mc donalds. A tu się pojeby szarpią o 3zł - to nawet nie jest 50 centów, ja jebie. Dopóki nie zobaczą innego życia to tak będą funkcjonować bezmózgi j***ne

namoka

2019-12-21, 01:15
h*ja nagrane od samego początku. Może chłop chciał być kozakiem A mu nie wyszło. A może faktycznie przesadzili.

atomboy

2019-12-21, 02:01
eee.... nieźle, nie wiem ale w UK taki przykład no jechałem na gapę :D świadomie ale spieszyłem się. Weszła pani kontroler sama uśmiechnięta, mówię no nie mam.
Wszedłem do pociągu od strony akurat peronu więc nie przechodziłem przez bramki. Wyciągnęła bloczek z kartami biletowymi i zaprosiła do kupienia no nie odmówiłem. Przeprosiłem, miłego dnia i to tyle.
A tutaj jakby walczyli na śmierć i życie, to tylko j***ny bilet. Ani sebix nie powinien strzępić ryja ani kanary tak do tego podchodzić. Serio a jakby miał kosę albo coś innego? marnować życie, zabijać, kaleczyć dla j***nego biletu :D nie no spoko.

~Velture

2019-12-21, 03:16
atomboy napisał/a:

to tylko j***ny bilet



Nellum

2019-12-21, 04:48
ta każdy by chciał jeździć za darmo a pomyślcie ile taki jeden autobus pali dodajcie do tego wszystkie autobusy z miasta + codziennie jazdy po cały dzień
ile to k***a paliwa na miesiąc/rok? w ch*j i skąd niby mają na to brać kase. Też nie lubie kanarów ale takie są realia

Niech wypowie się jakiś kierowca najlepiej autobusów ;)

Novik

2019-12-21, 06:47
Daniel słuchaj się dziewczyny

edmund

2019-12-21, 06:53
marszczylemDzis3razy napisał/a:

Widzę ze wysyp pseudo ekspertów od "nietykalności" cielesnej gotowych bronic patusa... xD
Prawo przewozowe. Art. 33a ust:
„Przewoźnik (...) albo osoba przez niego upoważniona ma prawo”:
-2) w razie niezapłacenia należności i nieokazania dokumentu – UJĄĆ podróżnego.
Stosowanie przemocy wobec osoby UJĘTEJ jest dopuszczalne w granicach niezbędnych do uniemożliwienia tej osobie oddalenia się, w tym z zastosowaniem wobec niej krótkotrwałego pozbawienia wolności.
Innymi slowy jak sie szarpie to mozna go przytrzymac, jak sie zamachnie to mozna mu przypie**olic itd.



to nie eksperci sadolowi piszą tylko głupie gówniaki , bo sami bez biletów jeżdzą i nie wiedzą co to konsekwencja wobec czynu,

więc jak ktoś ryzykuje jazdę bez biletu, do do h*ja przyjmij mamdat jak kanar zlapie

pochminick

2019-12-21, 06:59
Karlito90s napisał/a:

wystarczy zmienić prace



Wystarczy znaleźć pracę to gapowicza będzie stać na bilet.
Ach nie, to nie kwestia braku finansów, tylko zj***nego charakteru - złodziejstwo w genach/

dmasterpl

2019-12-21, 07:13
HAL9000/2 napisał/a:

patola patoli patolą: walka jak lew i szmacenie się dla 3 złotych....



Co ty pie**olisz?!!?!? To ich praca. Jakim śmieciem trzeba być żeby nie dość olać te 3 zł to jeszcze chcieć ociekać i bić się o to.
Idz do spożywczaka , wynos codziennie coś za 3 zl , niech inni tez tak robią. Właściciel sklepu to pewnie szmata bez ambicji bo by tak nie chciał i robił z tego problem , prawda???

Szmatławy szmatławiec

jednoręki-ujeżdżacz

2019-12-21, 08:29
Górny, górny.
wigan77 napisał/a:

ten j***ny dolny slask mogliby rozjebac w p*zdu won wylegarnia j***nych patusow


otomin

2019-12-21, 09:28
Baaad napisał/a:

Ale ta polska zacofana. Jest cos taliego jak nietykalnosc cielesna. Tych dwoch powinni wsadzic. Co za sredniowiecze
Ale ta polska zacofana. Jest cos taliego jak nietykalnosc cielesna. Tych dwoch powinni wsadzic. Co za sredniowiecze
NIE, dlatego patoli/kanarow powinni wsadzic. Jest nietykalnosc cielesna. Oni nie maja ZADNYCH praw kogos zatrzymac/dotykac. Moga jedynie wezwac policje. Co za patologia ta polska.
Ale ta polska zacofana. Jest cos taliego jak nietykalnosc cielesna. Tych dwoch powinni wsadzic. Co za sredniowiecze
NIE, dlatego patoli/kanarow powinni wsadzic. Jest nietykalnosc cielesna. Oni nie maja ZADNYCH praw kogos zatrzymac/dotykac. Moga jedynie wezwac policje. Co za patologia ta polska.



Ty sama jesteś zacofaną jak doublujesz swoje komentarze.
Boże, ale ty jesteś zacofana

Tr...........ty

2019-12-21, 13:21
russian-roulette napisał/a:

Jaki jest najbardziej haniebny zawód świata? Strażnik miejski? Być kanarem




Tłumaczenie patusa, który nie kupi biletu za 5 PLN
Bycie patusem, to jest dopiero fucha, z której można być dumnym.

DużyKutas

2019-12-21, 18:16
Jak mialem 14 lat to wyskoczylem z jadącego autobusu, mina kanarów patrzących na mnie przez okno w drzwiach bezcenne.

Mors_Nigra

2019-12-21, 18:36
Ja jestem za tym, żeby wróciło zomo, i to dla takich sebiksów jak te. Wpadli by i tak zglebili gościa, że do końca życia kupował by po 4 bilety, chował po każdej kieszeni, żeby nie zgubić, a jeden w dupę, na wszelki wypadek. No i przy okazji nagrywającego i tego zjeba co się pluł. A kanarzy? Nie wiem co tu się odj***ło, ze nie zatrzymali tramwaju i nie czekali na policję, ale generalnie powinno się im zwiększyć uprawnienia, dać możliwość tazowania i psikania gazem + zakuwania w kajdanki do przyjazdu policji. Tyle w temacie.