18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

praca marzeń

nowynick • 2019-12-20, 12:06
bycie kanarem w Bytomiu nocą :D


kargoolek

2019-12-20, 20:03
@ellsworth przepraszam, ale pie**olisz farmazony. @bananakiller napisał wszystko w tym temacie i kropka.

dzemiik

2019-12-20, 20:12
bananakiller napisał/a:

Każdy, kto pie**oli, że kanarom nie wolno dotknąć patosebusia jest j***ną amebą umysłową. Obywatelskie zatrzymanie - mówi wam to coś? Mogą użyć chwytów obezwładniających a nawet oddać jak ich napie**alają (nie wolno im uderzać jako pierwsi). Owszem, nie mogą również jako pierwsi go dotknąć jako tako jeśli nie stawia oporu. Wystarczy, że go zablokują swoimi ciałami, a on ich dotknął i już pozamiatane, mogą używać siły fizycznej. Reszcie uważającej inaczej zalecam dokształcenie się z odpowiednich ustaw.



Kod:
[...]obywatelskiego zatrzymania może dokonać każda osoba, która jest świadkiem przestępstwa[...]


Skończ pie**olić i sam się lepiej dokształć.

bananakiller

2019-12-20, 20:23
dzemiik napisał/a:

Skończ pie**olić i sam się lepiej dokształć.


O nie nie, mój drogi. Mam rację. Powiem ci tak - sebuś dokonał w tym momencie przestępstwa naruszenia nietykalności cielesnej kanara, więc obywatelskie zatrzymanie jest jak najbardziej zasadne. Dodatkowo jest coś takiego jak ujęcie - panowie kanarzy próbowali najpierw tego ze względu na popełnienie wykroczenia przez sebusia (jazda bez biletu jest wykroczeniem, gdyż odnosi korzyść w postaci podróży bez uiszczenia opłaty). Tak więc - było zasadne. Za długo siedzę w ochronie i nie takie rzeczy próbowali mi tacy jak Ty wmówić, a finalnie przy policjantach wychodziło zawsze, że ja mam rację.

surojak

2019-12-20, 20:32
Jeden i drugi debil. Pracujac jako kanar naprawde ktokolwiek bawiłby się w policjanta? Blokował kolesia czy coś tam? bo mamndat ma mu wystawić? poj***ło jednego jak i drugiego.

kargoolek

2019-12-20, 20:53
@dzemiik i inni podobni

jak dla mnie to mógł palant dostać podżebrowego paralizatorem i jebie mnie to, czy to zgodne z prawem, czy nie. Patologia ma się za dobrze w naszym kraju.

dzemiik

2019-12-20, 20:53
@bananakiller W takim razie pytanie do eksperta. To co kanarzy robili od pocztątku nagrania nie jest naruszeniem nietykalności cielesnej?

Siberian_Meat_Grinder

2019-12-20, 22:06
dzemiik napisał/a:

@bananakiller W takim razie pytanie do eksperta. To co kanarzy robili od pocztątku nagrania nie jest naruszeniem nietykalności cielesnej?



ten film (jak zwykle w podobnych sytuacjach) jest odpowiednio przycięty, zaczyna się w "odpowiednim" momencie i ma za zadanie przedstawić konkretne osoby w niekorzystnym świetle

erush

2019-12-20, 22:15
Co mnie bawi, to fakt, że inni pasażerowie stają w obronie ZŁODZIEJA.
Bo jak go niby inaczej nazwać?

gluhy

2019-12-20, 22:17
Powinno się takich badać genetycznie i kolejne 3 pokolenia usypiać zanim zaczną się rozmnażać !!!

Siberian_Meat_Grinder

2019-12-20, 22:38
gluhy napisał/a:

Powinno się takich badać genetycznie i kolejne 3 pokolenia usypiać zanim zaczną się rozmnażać !!!



fuck logic :D

(bo wystarczy uśpić pierwsze - drugiego i trzeciego już nie będzie)

No...........iX

2019-12-20, 22:46
Jakby kanar mógł zastrzelić gapowicza na miejscu, to byłby porządek,
a tak jakaś szarpanina, wyzwiska. Ogólnie niesmacznie.

watashiwawieprz

2019-12-20, 23:00
Pitok napisał/a:

Oni nie mają prawa nikogo zatrzymać. Mogą jedynie wezwać policję. To co tu widać to naruszenie nietykalności.
Co do reszty się nie wypowiadam, a samego faktu.



Kodeks postępowania karnego
''DZIAŁ VI
Środki przymusu
Rozdział 27
Zatrzymanie
Art. 243. § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub
w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa
ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.
§ 2. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.''

marszczylemDzis3razy

2019-12-20, 23:02
Widzę ze wysyp pseudo ekspertów od "nietykalności" cielesnej gotowych bronic patusa... xD

Prawo przewozowe. Art. 33a ust:
„Przewoźnik (...) albo osoba przez niego upoważniona ma prawo”:
-2) w razie niezapłacenia należności i nieokazania dokumentu – UJĄĆ podróżnego.


Stosowanie przemocy wobec osoby UJĘTEJ jest dopuszczalne w granicach niezbędnych do uniemożliwienia tej osobie oddalenia się, w tym z zastosowaniem wobec niej krótkotrwałego pozbawienia wolności.

Innymi slowy jak sie szarpie to mozna go przytrzymac, jak sie zamachnie to mozna mu przypie**olic itd.

~Velture

2019-12-20, 23:16
NorbiX napisał/a:

Piękne!
Jak będę duży, to nażrę się sterydów i zostanę kanarem.
A jak się okaże że jestem miękką p*zdą,
to będę komornikiem albo urzędnikiem skarbowym.



Boże kochany, nie pie**ol. Najlepiej aby nie było kanarów, kontroli skarbowych, komorników itd.
Wtedy jak ktoś ci będzie winien kasę to sobie k***a ściągaj nakazem sądowym prosząc grzecznie dłużnika.

Zawody jak zawody. Mało wdzięczne ale ktoś je musi wykonywać. Kwestia czy robi to człowiek czy k***a.

Na filmie nie masz zwykłego gościa tylko agresywnego dresika co chce sp***olić bez podawania danych i mandatu a oni zwyczajnie nie chcą go puścić.

wigan77

2019-12-20, 23:50
ten j***ny dolny slask mogliby rozjebac w p*zdu won wylegarnia j***nych patusow